روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / صادرات قیر فله ۲۰۰۰۰ تن | فروش عمده قیر قیمت روز

صادرات قیر فله ۲۰۰۰۰ تن | فروش عمده قیر قیمت روز

صادرات قیر فله از ایران که بیشتر از بندرعباس و از بازار فروش قیر انجام می شود. قیمت هر تن قیر صادراتی با قیمت قیر در بورس امروز متفاوت می باشد.

قیمت قیر صادراتی فله

قیمت قیر صادراتی فله

مستحضر می باشد قیر بعنوان کالایی استراتژیک و بسیار پر مصرف در کل دنیا مطرح و و عمده سفارش این محصول توسط دولت ها انجام می شود و همین موضوع باعث شده که تامین بودجه و اعتبار لازم برای خرید قیر بسهولت انجام می شود.
کشورهای تولید کننده این محصول با قابلیت تولید و صادرات این محصول در تناژ بسیار بالا شرایط را برای خریداران این کالا بهینه نموده و باعث شدن تا بتوان بهترین کیفیت قیر را از بزرگترین کارخانه تولید این محصول از ایران و یا حتی سایر کشورهایی که کیفیت محصولی متناسب با ایران را دارند بدست اورند.
بنابراین ایجاد شرایطی برای خریدار در بندرعباس بمنظور رویت بار و دسترسی به بار و امکان تحویل گیری این محصول در کمترین زمان ممکن شرایط که خواست و مورد نظر خریدار قیر است که می بایستی توسط فروشنده فراهم شود.

قیمت قیر در بورس امروز

قیمت قیر در بورس امروز

در خرید و فروش هر کالا و یا خدمات اهمیت موضوع در اعلام قیمت محصول است و این موضوع نیازمند مرجعی می باشد که بتواند این خدمات و قیمت گذاری را متناسب با منافع خریدار و فروشنده قیر لحاظ نماید.
بنابراین می توان گفت که لزوم داشتن قیمت روز هرتن قیر و همچنین شرایط برای مشاهده این قیمت یکی از بهترین امکاناتی است که خریدار در وضعیت بسیار منطقی با آگاهی از قیمت می تواند بسرعت در خصوص خرید انواع قیر به قیمت های پیشنهادی که در مرجع اعلام قیمت مثل اعلام قیمت قیر در بورس انجام بدهد.

لیست قیمت قیر صادراتی

لیست قیمت قیر صادراتی

صادرات انواع گریدهای قیر از ایران به بیشتر نقاط دنیا انجام شده است این محصول ارزشمند بر اساس لیست قیمت قیر صادراتی که در بازه زمانی مشخص بروز می شود بسیار جذاب بوده و اکثر کشورهای متقاضی کیفیت و قیمت مناسب قیر ایرانی هستند.
همه موضوعات مطرح شده حاکی از مزیت برتری و رقابتی قیر ایران در بین کشورهای تولید کننده این محصول است بنابراین شرایط فروش و صادرات انواع قیر بسهولت و با انواع بسته بندی بشکه ، جامبو، و فله قابل انجام نیز می باشد.
که  معمولا استفاده از جامبو بگ برای خریدران  این محصول مزیت بیشتری بهمراه دارد به لحاظ کاهش هزینه های بسته بندی و حمل و تحویل مقصد که بسیار مهم می باشد زیرا اولویت هر خریدار در کسب سود از خرید خوب خواهد بود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The best bitumen fob export market 2500 tons

بهترین قیر بازار صادراتی fob 2500 تن | فروش بهترین قیر

بهترین قیر بازار صادراتی با امکان تحویل 2500 fob تن در بندرعباس از انواع گرید قیر صادراتی 60/70 تا 50/70 و 85/100 و تضمین تامین و تهیه و  فروش بهترین قیر صادراتی از بزرگترین مرکز تولید و فروش و عرضه انواع قیر با  امکان تحویل در مرزهای  خروجی کشور و انجام همه خدمات گمرکی قیر قابل انجام می باشد.

نیکان اویلز