روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت و مزیت های تعریف شده همانند ضد کف ضد خوردگی و ضد سایش.

فروش افزودنی های مختلف تولید روغن و انواع روانکار قابل تحویل از انبار شوراباد و برای محصولات تولید مختلف از نیکان اویلز دریافت نمایید.

بسته افزودنی دنده اتوماتیک

بسته افزودنی دنده اتوماتیک

همانگونه که استحضار دارید روغن گیربکس یا همان روغن واسکازین به دو گروه تقسیم می شود که برای خودروهای دنده اتوماتیک و برای خودروهای دنده دستی بکار می رود. و به دلیل نوع کاربری و شرایط مختلف روغن دنده در گربکس اتوماتیک و گیربکس معمولی روغن نیز می بایستی قابلیت و شرایط متفاوتی را می بایستی داشته باشد که بر این اساس روغن گیربکس اتوماتیک از روغن گیربکس معمولی گرانروی کمتری دارد و بخوبی رقیق بودن این محصول قابل مشاهده است.
انواع مختلفی از روغن دنده اتوماتیک از افزودنی های روغن دنده تولید می شود که بر اساس نوع استفاده در خودروهای مختلف می بایستی کد مشخص و روغن مرتبط با خودرو در گیربکس اتوماتیک مصرف شود که بر این اساس می توان به این گرید های روغن اتوماتیک به شرح ذیل اعلام شود .
ATF MATIC D

ATF 9638

ATF 4HP20

ATF CVT

ATF M1375

ATF FZ

ATF WS

DEXRON DCT FLUID

در تولید انواع روغن اتوماتیک روغن های پایه نقش اساسی دارند که بر این اساس روغن دنده مینرال یا روغن دنده سنتتیک بر اساس نوع پایه استفاده شده و افزودنی های تعریف شده مشخص شده است روغن دنده مینرال کمی ارزانتر از سنتیک است و کیفیت پایین نتری نیز دارد.

قیمت افزودنی روغن گیربکس اتوماتیک

قیمت افزودنی روغن گیربکس اتوماتیک

قیمت افزودنی روغن برای انواع مختلفی از روانکار های مختلف متفاوت است که بر این اساس مزیت های رقابتی تولید و فروش این محصولات بر اساس میزان استفاده و نوع محصول سطح کیفی ان تعریف می گردد افزودنی روغن گیربکس اتوماتیک در نهایت روغن دنده اتوماتیک مینرال یا روغن سینتیک باعث می شود که انتخاب برای خودرهای قدیمی تر راحت باشد و به نسبت هزینه کمتری نیز برای خرید روغن اتومات پرداخت شود.

افزودنی ۳۴۳۱ ATF روغن دنده اتوماتیک

افزودنی ۳۴۳۱ ATF روغن دنده اتوماتیک

بمنظور تولید هر گونه روانکار الزاما می بایستی از انواع مختلفی از  افزودنی های تعریف شده و البته با کیفیت استفاده شود این افزودنی بر اساس نوع گیربکس ها و معمولا بر ابساس انالیز قدرت شتاب و توان خروجی موتور که توسط کمپانی تولید کننده خودرو مطرح می شود باز طراحی می شود که بتواند با توجه به مشخصات خودرو بهترین عملکرد را برای سیستم انتقال قدرت خودرو فراهم نماید تا ضمن عملکرد مطلوب خودرو کاهش راندمان نیز با ایجاد اصطکاک اضافی و مراقبت از خودروگی و ساییدگی چرخ دنده ها ایجاد نماید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of flash base oil additive 235 oil additives

خریدار افزودنی روغن پایه فلش ۲۳۵ مواد افزودنی روغن

خریدار افزودنی روغن پایه با انواع فلش و  ۲۳۵ و بیشتر و همچنین انواع مواد …

نیکان اویلز