روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش غلظت دهنده روغن پلیمر j0010

فروش غلظت دهنده روغن پلیمر j0010

فروش غلظت دهنده روغن بمنظور افزایش ویسکوز روغن یا برای افزایش فلش روغن صنعتی ۱۰ یا واسکازین از پلیمر j0010  یا کپ یا دوترال استفاده نمود.
فروش غلظت دهنده روغن با استفاده از پلیمر و خرید افزودنی های روغن از لینک  http://carnikan.ir قابل سفارش گذاری می باشد.

فروش غلظت دهنده روغن

فروش غلظت دهنده روغن

فروش محصولات روغنی مثل انواع روغن های صنعتی و انواع روغن های دیزلی برای مصارف خودروهای سبک بنزینی و خودروهای سنگین دیزلی بصورت مستمر می بایستی تولید و تامین و انجام شود . برای تامین این محصولات می بایستی حجم مشخصی از انواع مواد اولیه برای تولید انواع روغن های صنعتی در اختیار داشته باشیم تا بتونیم روغنی استاندارد و بر اساس آخرین شرایط تولیدی کشورهای مختلف به لحاظ دما و همچنین پارامتر  های مهم اثر گذار در کیفیت روغن مورد نظر قرار داد.
در تولید روغن فاکتورهای متعددی مورد توجه می باشد که می توان به فلش روغن اشاره داشت که می بایستی برای روغن های موتوری بنزینی و دیزلی استاندارد بالای ۲۲۰ باشد پارامتر مهم دیگر در تولید روغن به ویسکوزیته روغن بر می گردد زیرا سرعت حرکت روغن به غلیظ بودن و رقیق بودن روغن مرتبط است از این رو در فرایند روان کاری داخل خودرو و با توجه به اینکه خودرو طی دمای های بالا و مختلف کار می کند بنابراین در صورت کم بودن غلظت روغن باعث می شود روغن کاملا روان باشد و این موضوع مانع از ایجاد فیلم روغن و اثر گذاری در ایجاد لایه بین قطعات خواهد بود که این موضوع در کیفیت نهایی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو بسیار موثر می باشد.

قیمت پلیمر joo10 افزایش غلظت

قیمت پلیمر joo10 افزایش غلظت

بهترین مزیت برای استفاده و بهبود سایر پارامتر های موثر در کیفیت روغن های صنعتی استفاده از افزودنی های تعریف شده می باشد که در نهایت منجر به تولید محصولی با کیفیت خواهد شد. بدین منظور و برای دسترسی و ایجاد این قابلیت در روغن ها می بایستی از مواد اولیه و پلیمر j0010  یا پلیمر روغن کپ ۲۰۶۰ به ویسکوز و غلظت مورد نظر رسید بنابراین بر اساس آخرین استاندارد های موجود می توان شرایط را برای رسیدن به کیفیت محصولی استاندارد با اضافه کردن پلیمر j0010  بدین منظور  استفاده نمود و در نهایت کیفیت و عملکرد محصول نهایی را بهبود بخشید.
مهم است که بدانیم روغن پایه ای که می بایستی ویسکوزیته محصول اضافه شود خود محصول چه پارامترهایی دارد بنابراین برای ابتدا حدقل ویسکوز روغن می بایستی در نظر گرفته شود و سپس بر اساس دانش موجود و همچنین مواد اولیه در دسترس می توانیم شرایط را برای بهبود کیفیت با افزایش مقدار مشخصی غلظت تعریف شده اضافه نماییم.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز