روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خریدار افزودنی روغن پایه فلش ۲۳۵ مواد افزودنی روغن

خریدار افزودنی روغن پایه فلش ۲۳۵ مواد افزودنی روغن

خریدار افزودنی روغن پایه با انواع فلش و  ۲۳۵ و بیشتر و همچنین انواع مواد افزودنی روغن با قابلیت افزودنی ضد سایش و افزودنی ضد فشار شدید و ضد کف.

خرید انواع مواد اولیه بصورت عمده و تامین و ارسال برای کارخانه های تولید روغن در کشور بصورت خرده فروشی قابل انجام می باشد.

خریدار افزودنی روغن پایه

خریدار افزودنی روغن پایه

خریدار افزودنی روغن پایه با دانش و تجریه و مهارت کافی که در زمینه تولید انواع روانکار ها بر اساس دانش تجربی یا با مطالعه گسترده در خصوص انواع مختلف مواد اولیه برای تولید روانکار و روغن ها بدست اورده به این نتیجه رسیده که این محصولات بر اساس استانداردهای تعریف شده از ان قابلیت ها و مزیت های خاص و مرتبط با خود را دارد. یکی از افزودنی های بسیار موثر و مهم در تولید انواع روانکار های مختلف به افزودنی فشار شدید یا EP بر می گردد با اضافه شدن این افزودنی به انواع روغن ها از جمله روغن دنده بصورت معمول استفاده می شود بر این اساس با توجه با اینکه فیلم روغن روی سطوح تشکیل می دهد باعث می شود که از برخورد فلز با فلز جلوگیری گردد و از جوش خوردن قفل شدن ناشی از تماس دو فلز جلوگیری شود و این افزدنی روغن در بارهای زیاد و فشار بالا فعال می شود.

قیمت مواد اولیه روغن

قیمت مواد افزودنی روغن

همچنین در ادامه معرفی انواع افزودنی های به افزودنی های شوینده و پاک کننده نیز می توانیم اشاره داشته باشیم که این افزودنی باعث می شود قطعات مختلف و اجزایی که در ارتباط با محیط احتراق می باشد و بسیار داع نیز می باشد از رسوبات تمیز باشد و همچنین اسیدهای تشکیل شده در روغن را نیز خنثی نماید بر این اساس بیشتر در روغن های موتوری و روغن های کمپرسور استفاده می شود.

بهترین پلیمر ادتیو روغن

بهترین افزودنی پلیمر ادتیو روغن

بهترین افزودنی ضد کفی که حاصل تولید مواد شیمیایی است برای روغن های پایه و روغن های موتوری می بایستی استفاده و مصرف شود بر این اساس روغن ضد کف که دارای کشش سطحی کمی می باشد و باعث ضعف در دیواره حباب روغن می شود و باعث می شد حباب های کف با سرعت بیشتری ترکیده و همین موضوع عاملی می باشد که از میزان تماس هوا و روغن بر اکسیداسیون کاسته شدن تاثیر غیر مستقیم خود را ایجاد نماید. و افزودنی های کاهش دهنده نقطه ریزیش نیز تقریبا بشکی دیگری با ایجاد ممانعت از تشکیلو بلور های مومی موجب تسهیل در حرکت سیال در دماهای پایین می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز