روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن دنده کاسپین / انواع روغن دنده کاسپین | شرکت روغن کاسپین

انواع روغن دنده کاسپین | شرکت روغن کاسپین

انواع روغن دنده کاسپین توسط شرکت روغن کاسپین و برندهای دیگر همانند روغن گیربکس اتوماتیک و قیمت واسکازین کاسپین و روغن دنده پارس ۷۵w80  و روغن گیربکس lubrifiant و روغن گیربکس پراید ایرانول و روغن گیربکس ساینا و روغن گیربکس ۲۰۶ در سایت بازرگانی روغن نیکان به قیمت شرکت روغن کاسپین عرضه می گردد.
قیمت روغن دنده ۱۴۰ و ۹۰ استاندارد تصفیه برای دستگاه صنعتی و مشاهده لیست قیمت روغن دنده ۱۴۰ و قیمت روغن دنده ۹۰ و انواع روغن سرریز ۵۰ به لینک زیر مراجعه و بعد از مشاهده قیمت تماس بگیرید.

تولید کننده روغن واسکازین 20 لیتری | فروش روغن واسکازین و سرریز


انواع روغن دنده کاسپین ، تولید کننده ی فراورده های نفتی و انواع روغن دنده کاسپین، بعنوان بزرگ ترین و معروف ترین شرکت های تولید روغن می باشد. روغن دنده یا گیربکس تولید شده توسط برند کاسپین که برای روان تر کار کردن قطعات متحرک در جعبه دنده ی خودرو استفاده می شود، برای انواع خودرو های سبک و سنگین در مدل های متفاوت موجود می باشد.
ارائه ی این محصولات پخش روغن دنده در حجم های مختلف چند لیتری در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. در خرید روغن دنده مناسب برای ماشین خود، باید دقت کافی داشت. چرا که هرکدام از انواع روغن دنده کارایی خاصی برای خودروها دارد.

برای مشاهده انواع روغن دنده تصفیه واسکازین ۱۴۰ روی لینک کلینک نمایید. http://autocarservice.ir

انواع روغن دنده کاسپین | شرکت روغن کاسپین

شرکت روغن کاسپین

شرکت روغن کاسپین روغن موتور کاسپین از شرکت فومن شیمی، از مطمئن ترین روغن های تولید شده، با عملکرد عالی در اختیار رانندگان و صاحبان خودروهای مختلف قرار داده شده است. انواع روغن دنده کاسپین این شرکت محدوده ی وسیعی از انواع روغن گیربکس یا واسکازین کاسپین را در بازار به فروش می رساند. از این رو تنوع مشتری در سایت های فروش این برند بسیار زیاد است.

  • بیشتر بخوانید: روغن زیتون

محصولات تولید شده ی این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است، روغن واسکازین از مزایای آن می توان به محافظت در برابر ضربه و خوردگی بدون داشتن هیچ گونه اثر منفی بر روی قطعات دنده ی خودرو اشاره کرد. در سایت های معتبر توزیع و فروش محصولات برند کاسپین، میتوان انواع متنوع روغن ها برای خودروهای سبک یا سنگین،  در اندازه های مختلف چندین لیتری بسته به نیاز مصرف کنندگان، و با قیمت های متفاوت را مشاهده کرد.
انواع روغن دنده کاسپین همچنین برخی از این سایت ها بخشی از سایت را برای اعلام میزان رضایت مشتریان در نظر گرفته اند، تا همگان از میزان کیفیت و نظرات سایر افراد مطلع گردند.

انواع روغن دنده کاسپین

انواع روغن دنده کاسپینانواع روغن دنده کاسپین روغن دنده، گیربکس و واسکازین که هر سه دارای یک مفهوم می باشند برای مصارف مختلفی تولید شده. از این جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روغن کمپرسور گیربکس پراید که این نوع روغن برای خودروهای سبک در نظر گرفته شده است.
  • روغن گیربکس برای خودروهای سنگین؛ مانند روغن گیربکس لیکومولی که در بازار قیمت واسکازین لیکومولی باتوجه به تنوع مدل و حجم موردنیاز متغیر است.
  • روغن دنده ها با حجم های مختلف ۱ لیتری، ۴ لیتری و … موجود می باشد
  • و همچنین روغن گیربکس با توجه به تفاوت کیفیت آن ممکن است متنوع باشد
  • این روغن ها برای خودروهای دنده اتوماتیک و دنده معمولی نیز کاربرد متفاوتی دارند
  • علاوه بر این ها روغن دنده ها حتی در رنگ بندی نیز دارای انواعی می باشند.

روغن گیربکس کاسپین

روغن گیربکس کاسپینوظیفه گیربکس چیست؟  گیربکس که به آن سیستم انتقال قدرت به موتور نیز می گویند، از اصلی ترین بخش ها و قطعات خودروها محسوب می شود. که ارزش آن، می تواند در سطح موتور یک خودرو در نظر گرفته شود. روغن گیربکس کاسپین انواع و کاربردهای مختلفی داشته صادرات روغن که در این جا به کاربردهای آن و مثال هایی در این باب می پردازیم.

انواع روغن دنده کاسپین روغن گیربکس برای دو مدل دنده ی دستی و دنده اتوماتیک تولید شده است. روغن های گیربکسی که برای جعبه دنده دستی تهیه شده اند در سطح بازار با نام MTF که مخفف شده کلمه ی Manual Transmission Fluid است مخصوص خودروهای دنده معمولی می باشد.

  • بیشتر بخوانید: روغن سویا

و روغن گیربکس تولید شده برای خودروهایی با جعبه دنده ی اتوماتیک که با نام ATF مخفف کلمه ی Automatic Transmission Fluid است، به کار می روند. در کنار برند کاسپین، شرکت های دیگری نیز مشغول به تولید روغن مخصوص خودرو می باشند که از این جمله می توان به روغن گیربکس ایرانول، محصول شرکت نفتی ایرانول اشاره کرد.

لیست قیمت انواع روغن کاسپین در بازار

لیست قیمت انواع روغن کاسپین در بازارانواع روغن دنده کاسپین با اینکه روغن کاسپین با نام شرکت کاسپین تهیه می گردد، اما در سطح بازار فروشنده های مختلفی داشته که هرکدام برند مخصوص به خود را دارند، و به همین دلیل قیمت های متفاوتی از آن ارائه می شود. هر یک از انواع روغن های کاسپین برای خودروهای مخصوصی تولید شده اند که با توجه به این امر می توان قیمت های متنوع و متغیری را برای این محصول در نظر گرفت. مرکز فروش روغن از نمونه های متنوع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع روغن دنده کاسپین قیمت روغن گیربکس بی ام و، به حجم موردنیاز برای آن و کیفیت روغن دنده بستگی دارد. همچنین با در نظر گرفتن بهترین واسکازین برای تیبا و در نظر گرفتن استانداردها در سطح بالا می توان قیمت قابل قبولی را در بازار فروش مشاهده کرد.
انواع روغن دنده کاسپین انواع روغن دنده کاسپین برای اطلاع از سایر قیمت های روغن گیربکس جهت استفاده در خودروهای سبک تر مانند پراید باید این نکته را در نظر گرفت که گیربکس پراید چند لیتر واسکازین میخورد؟ با پاسخ به این سوال می توان حجم موردنظر روغن را با قیمت مناسب تر و بدون هزینه ی اضافی تهیه کرد.

منبع: servicenice.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز