روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت افزودنی روغن بنزینی Hitec 9325 پلیمر کپ

قیمت افزودنی روغن بنزینی Hitec 9325 پلیمر کپ

قیمت افزودنی روغن بنزینی شامل افزودنی ادتیو Hitec افزودنی infineum افزودنی kt افزودنی T روغن بنزینی و افزودنی پلیمر کپ ۲۰۶۰- ۵۲۰-۲۷۰-۵۳۰ .

خرید و فروش افزودنی روغن بنزینی دیزلی و پکیج افزودنی های روغن های دیزلی بنزینی هیدرولیک و ppd را می توانید از نیکان اویلز تحویل درب کارخانه دریافت نمایید.

قیمت افزودنی روغن بنزینی

قیمت افزودنی روغن بنزینی

قیمت افزودنی روغن بنزینی شامل همه مواد اولیه ای می باشد که می بایستی برای بهبود عملکرد روغن موتور برای شرایط دمایی مختلف موتور خودرو و همچنین در مواجهه به اسید های حاصل از احتراق در محفظه احتراق و تاثیر شیمیایی این موارد بر فرمول روغن بنزینی می شود را با اضافه شدن مواد اولیه مناسب و افزودنی های استاندارد می توان کنترل نمود.
شایان ذکر است که کیفیت روغن موتور بنزینی در ۲ عامل اساسی خلاصه می شود که این موارد در مرحله اول به کیفیت روغن پایه استفاده شده برای تولید این محصول می باشد و روغن پایه می توان روغن پایه ویرجین یا روغن پایه ریسایکل استفاده نماییم و در مرحله دوم نیز افزودنی مثل پکیج ادتیو است که برای بهبود عملکرد روغن در طی فرایند تولید روغن به روغن پایه اضافه می شود.

فروش افزودنی ادتیو Hitec

فروش افزودنی ادتیو Hitec

قیمت افزودنی روغن موتور بنزینی بر اساس نوع این افزودنی که برای انواع مختلفی از روغن های بنزینی و دیزلی نیز استفاده می شود همچنین افزودنی ادتیو هایتک برای روغن های موتورهای دیزلی و افزودنی ادتیو روغن دنده اتومات ep و روغن گیربکس های اتومات نیز ادتیو قابل استفاده بر اساس نوع این روغن ها را تولید و عرضه نموده است.
بر اساس موارد ذکر شده برندهای دیگری نیز انواع ادتیو مختلف را تولید می نماید و همه این افزودنی ها محصول کمپانی های بزرگی می باشد که در اغلب کارخانه های تولید روغن های موتوری و صنعتی استفاده می شود.

قیمت افزودنی پلیمر کپ

قیمت افزودنی پلیمر کپ

افزودنی های دیگری که معمولا قبل از اضافه شدن ادتیو به روغن پایه می بایستی اضافه شود افزودنی پلیمر می باشد که دقیقا بر اساس نوع محصولی که می بایستی استفاده شود از این افزودنی پلیمر مثل انواع پلیمر کپ و دوترال و j0010 استفاده می شود.
تفاوت استفاده در افزودنی پلیمر کپ مثل ۲۰۶۰- ۲۰۷۰- ۵۲۰ -۵۳۰ در قابلیت و سازگانی این پلیمر ها با سایر افزودنی های روغن مثل ppd یا افزودنی پایین اوردنده نقطه ریزش روغن است که برای برخی روغن ها به دلیل استفاده بیشتر از ppd می بایستی نوع خاصی از پلیمر ها استفاده شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز