روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / قیمت روغن موتور های تصفیه شده | کارخانه روغن تصفیه دوم پایه ۳۰۰ sn

قیمت روغن موتور های تصفیه شده | کارخانه روغن تصفیه دوم پایه ۳۰۰ sn

قیمت روغن موتور های تصفیه شده روغن پایه SN100*150*300*500*600*700  همراه با آنالیز روغن sn 300  و فروش روغن موتور تصفیه شده و با قیمت روغن پایه در بورس و با قیمت روغن پایه sn500 سپاهان و فروش روغن پایه ویرجین و پایه ریسایکل از کارخانه صادراتی روغن پایه با قیمت و  لیست کارخانه های تصفیه روغن پایه انجام می شود.

قیمت روغن موتور های تصفیه دوم پایه sn300

قیمت روغن موتور های تصفیه دوم پایه sn300

پخش و صادرات روغن موتور و هیدرولیک بازیافتی یا تصفیه دوم که به روغن های پایه ریسایکل نیز معروف است به موارد متفاوتی در تعیین قیمت نهایی روغن موتور تصفیه دوم مرتبط است و درحقیقت تغییرات قیمت روغن سوخته بشکه ۲۰۸ لیتری یکی از آیتم های موثر در قیمت روغن موتور تصفیه دوم است.
همچننی روش های تصفیه روغن موتور سوخته  یا تصفیه روغن سوخته نیز در تعیین قیمت روغن موتور های تصفیه مهم و موثر می باشد . و در نهایت بازیافت روغن سوخته خودرو در خط تولید روغن موتور تصفیه به شرکت تصفیه روغن سوخته ارتباط مستقیم دارد و همچنین کاهش هزینه های تولید قطعات بسیار موثر در قیمت نهایی روغن موتور تصفیه شده دارد.

  • بیشتر بخوانید: روغن سویا

لطفا برای مشاهده لیست شرکت های تصفیه روغن موتور کلیک نمایید.http://carnikan.ir

کارخانه روغن موتور های تصفیه دوم

کارخانه روغن موتور های تصفیه دوم

تولید روغن موتور دیزل و بنزینی تصفیه در کارخانه روغن موتور تصفیه دوم بستگی زیادی به موقعیت کارخانه و البته روش های تصفیه روغن موتور سوخته دارد . در احداث کارخانه تصفیه روغن موارد متعدد و متفاوتی را در نظر می گیرند که مهم ترین موضع تامین روغن سوخته است .

  • کارخانه تصفیه روغن سوخته تبریز

  • کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان

  • کارخانه تصفیه روغن سلفچگان

  • کارخانه تصفیه روغن قزوین

  • کارخانه تصفیه روغن شیراز 

  • کارخانه تصفیه روغن چرمشهر

  • کارخانه تصفیه روغن گرمسار

کارخانه های ذکر شده هر کدام روش های تصفیه روغن سوخته متفاوتی بکار می گیرند ولی در نهایت شرکت های بازیافت روغن سوخته بنا بر آنالیز روغن درخواست محصول را درب شرکت یا بصورت fob تحویل می دهند.

فروش روغن موتور تصفیه شده پایه ریسایکل

فروش روغن موتور تصفیه شده پایه ریسایکل

قیمت روغن موتور بازیافتی بر اساس آنالیز درخواست مشتری تعریف و تعیین می شود . به نحوی که روغن پایه ۱۵۰ با فلش ۱۸۰ کمترین قیمت را در یک سفارش روغن موتور تصفیه شده پایه ریسایکل  دارد و پس از آن روغن پایه ۳۰۰*۵۰۰*۶۰۰ و ۷۰۰ بیشترین قیمت را دارد.
برای تعیین قیمت روغن موتور های تصفیه شده بعد از مشخص شدن پایه روغن ریسایکل و فلش روغن ، مهم ترین ایتم از نظر خریدار صادراتی روغن پایه تصفیه دوم به رنگ روغن بستگی دارد رنگ روغن بین ۱٫۲ تا ۲ بیشترین تقاظای خرید روغن پایه ریسایکل را شامل می گردد.

  • بیشتر بخوانید: روغن شترمرغ

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

White Oil Special Sale Flash 160 Eshtehard

وایت اویل فروش ویژه فلش 160 اشتهارد | قیمت روغن وایت اویل

وایت اویل فروش ویژه در همه فلش 160 و همه انواع فلش های تولیدی روغن وایت اویل در کارخانه تولید روغن وایت اویل اشتهارد و اصفهان بدون واسطه تامین و ارسال می گردد. تولید کننده وایت اویل بمنظور فروش روغن وایت اویل درتهران با ایجاد مکانیزم فروش ویژه وایت اویل در شهر بزرگ تهران و اصفهان تامین بدون واسطه انجام می دهد.

نیکان اویلز