روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / کارخانه تصفیه روغن سوخته | تولید روغن پایه تصفیه

کارخانه تصفیه روغن سوخته | تولید روغن پایه تصفیه

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته اصفهان و کارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان و کارخانه تصفیه روغن سوخته مشهد و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته ایران که کار صادرات و فروش روغن پایه تصفیه ریسایکل و همچنین انواع گریس و روغن صنعتی و صادرات بهترین روغن پایه تصفیه و  روغن موتوری را انجام می دهند می توانید قیمت این محصولات را با قیمت درب کارخانه و یا تحویل در مقصد تحویل گیری نمایید.

کارخانه تصفیه و بازیافت روغن

کارخانه تصفیه و بازیافت روغن

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل که معمولا کارخانه تصفیه روغن سوخته هستند با جمع آوری و خرید انواع روغن سوخته خودرو و وسایل نقلیه و همچنین روغن بازیافتی از شرکت ها و کارخانه های تولیدی را بصورت بشکه ۲۰۸ لیتری فلزی و یا در تانک های ۲۵۰۰۰ لیتری جمع آوری می نماید و پس از انتقال به کارخانه تصفیه روغن فرایند تصفیه روغن سوخته آغاز می گردد.
تصفیه روغن سوخته در کارخانه تصفیه روغن در شهرک های صنعتی کشور انجام می شود. و معمولا تصفیه روغن سوخته با دو روش تقطیری و اسیدی انجام می گردد.
برای بازیافت روغن سوخته می بایستی مواد همچون اسید سولفوریک و خاک به روغن اضافه گردد تا تغییرات لازم جهت روغنی با کیفیت و قابل استفاده برای صنایع و خودروها به دست آید و صادرات  کارخانه تصفیه روغن بصورت روغن پایه ریسایکل و انواع روغن های موتوری یا هیدرولیک است.

کارخانه تولید روغن پایه تصفیه

کارخانه تولید روغن پایه تصفیه

تولید روغن پایه از بازیافت روغن سوخته در کارخانه تولید روغن پایه انجام می شود . معمولا روغن پایه و صادرات روغن پایه با عنوان روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین در بازار خرید و فروش انواع روغن و روانکار شناخته و تعریف شده می باشد.


تولید روغن پایه اولین گام در تولید انواع روانکار ها که مصرف صنعتی و موتوری دارد می شود .بیشتر روغن پایه در پالایشگاههای تصفیه روغن خام استحصال می شود. که البته قیمت بیشتری به نسبت قیمت روغن پایه ریسایکل دارد . کارخانه تولید و بازیافت روغن سوخته با اضافه نمودن افزودنی های های مجاز انواع روغن پایه را به شرح ذیل تولید می نماید.

  • روغن پایه sn150

  • روغن پایه sn200

  • روغن پایه sn500

  • روغن پایه sn 650

تولید روغن موتور  پایه برای کشورهایی که دسترسی به منابع زیر زمینی نفت خام را دارند مزیت های بسیار زیادی را فراهم نموده است . از جمله هزینه های تمام شده و فراوری و همچنین فروش انواع روغن ها را در مقایسه با کشورهای دیگر به شدت کاهش داده است .

کارخانه تصفیه و صادرات روغن پایه

کارخانه تصفیه و صادرات روغن پایه

تولید روغن تصفیه و بازیافت انواع روغن های سوخته یکی از صنعت های پاک است که در قرن های اخیری مورد توجه ویژه قرار گرفته است . کارخانه تصفیه روغن بازیافتی مزایای بسیاری از جمله پاکیزگی محیط زیست را بهمراه دارد و البته ارزش اقتصادی و صادراتی نیز باعث ورود ارز و دلار به اقتصاد کشور می شود.
صادرات روغن پایه برای کشورهایی که دسترسی به منابع نفتی ندارند بسیار مورد توجه می باشد و معمولاصادرات روغن پایه بصورت بشکه ۲۰۸ لیتری و یا با فلکسی کانتینر انجام می شود.


معمولا صادرات روغن پایه که در کارخانه تصفیه روغن سوخته استحصال شده و برای کشورهایی که حمل دریایی دارند بسیار با صرفه می باشد که برای حمل دریایی در اغلب موارد از فلکسی استفاده می شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن تالو

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

White Oil Special Sale Flash 160 Eshtehard

وایت اویل فروش ویژه فلش 160 اشتهارد | قیمت روغن وایت اویل

وایت اویل فروش ویژه در همه فلش 160 و همه انواع فلش های تولیدی روغن وایت اویل در کارخانه تولید روغن وایت اویل اشتهارد و اصفهان بدون واسطه تامین و ارسال می گردد. تولید کننده وایت اویل بمنظور فروش روغن وایت اویل درتهران با ایجاد مکانیزم فروش ویژه وایت اویل در شهر بزرگ تهران و اصفهان تامین بدون واسطه انجام می دهد.

نیکان اویلز