روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / فروش قیر صادراتی ۵۰/۷۰ | خریدار قیر صادراتی

فروش قیر صادراتی ۵۰/۷۰ | خریدار قیر صادراتی

فروش قیر صادراتی ۵۰/۷۰ در مرکز پخش انواع قیر صادراتی در گریدهای مختلف ۶۰/۷۰ ، ۸۵/۱۰۰، ۱۲۰/۱۵۰ با بسته بندی مورد تایید خریدار قیر صادراتی بصورت بشکه قیر یا کیسه جانبو ۱ تنی و همچنین جانبو ۱ تنی با قفسه با قابلیت بارگیری ۲ طبقه در کانتینر با پرداخت مبلغ lc و یا بصورت نقدی قابل تامین و تحویل بندرعباس می باشد.

فروش قیر صادراتی ۵۰/۷۰ مستقیم از کارخانه

فروش قیر صادراتی 50/70 مستقیم از کارخانه

صادرات انواع کالاها و خدمات و محصولات در اکثر کشورها به شیوه های مختلف و با بسته بندی های مختلف بصورت مستقیم از درکارخانه یا تولید کننده و یا تحویل گمرکات مرزی و یا بنادر کشور قابل انجام است . خیلی تفاوتی وجود ندارد که چه کشوری و چه محصولی را صادر می کند ولی موضوع مهم و اصلی این است معمولا شرکت ها محصولاتی را می توانند صادر کنند مثل کارخانه تصفیه روغن سوخته که کشور مبدآ قادر به تامین انواع این محصول با قیمت های کاملا رقابتی در کشورهای مقصد را داشته باشد این موضع بصورت کلی اصلی اساسی و مهم برای امکان ایجاد صادرات هر محصول می باشد و اهمیت ویژه ای در ایجاد امکان صادرات برای موفقیت تجار و بازرگان فعال در حوزه های کالاو خدمات خواهد بود.
فروش قیر صادراتی ۵۰/۷۰ یا انواع قیرهای تولید شده در کارخانه های تولید کننده معمولا بصورت مستقیم از درب کارخانه تحویل خریدار می گردد و بنابراین اهمیت این موضوع و تامین تناژهای بالای ۵۰۰۰ تن در سالی مواردی است که می بایستی به دقت بررسی گردد و امکان انجام این فرایند ها کاملا از قبل مذاکره و بررسی گردد زیرا تامین نوع بسته بندی قیر و مکان تحویل و همچنین فواصل زمانی تحویل پارت های هر محموله بسیار مهم و مورد توجه است.

خریدار قیر صادراتی کلی و جزئی

خریدار قیر صادراتی کلی و جزئی

فروش قیر صادراتی معمولا توسط کارخانه های تامین قیر انجام می شود و این امکان زمانی قابل انجام خواهد بود که خریدار قیر درخواست رسمی بمنظور دریافت قیر را ارسال نماید و پس از ارسال و بررسی به ادرس ایمیل درخواست دهنده پاسخ مرتبط ارسال می گردد همه موارد ذکر شده بسیار مهم است زیرا در نهایت خریدار قیر می بایستی مبلغ و بهای قیر خریداری شده را بر اساس توافق پرداخت نماید.

قیمت هر تن قیر صادراتی بندرعباس

قیمت هر تن قیر صادراتی بندرعباس

قیمت هر تن قیر در بندرعباسی و یا درب کارخانه تولید قیر مقادیر متفاوتی دارد زیرا فروش قیر صادراتی بر اساس نوع قیر و همچنین تناژ پیشنهادی خریدار در اعلام قیمت و توافق نهایی در خرید قیر اثر گذار خواهد بود بنابراین می توان گفت قیمت هر تن قیر تابع شرایط قیر است بنابراین برای کسانی که خریدار قیر ایران هستند ترجیح می دهند که قیر را بصورت fob و در بندرعباس تحویل بگیریند.

[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The best bitumen fob export market 2500 tons

بهترین قیر بازار صادراتی fob 2500 تن | فروش بهترین قیر

بهترین قیر بازار صادراتی با امکان تحویل 2500 fob تن در بندرعباس از انواع گرید قیر صادراتی 60/70 تا 50/70 و 85/100 و تضمین تامین و تهیه و  فروش بهترین قیر صادراتی از بزرگترین مرکز تولید و فروش و عرضه انواع قیر با  امکان تحویل در مرزهای  خروجی کشور و انجام همه خدمات گمرکی قیر قابل انجام می باشد.

بازرگانی نیکان