روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / قیمت قیر درب کارخانه ۳۰۰۰ تن | لیست قیمت قیر صادراتی بشکه

قیمت قیر درب کارخانه ۳۰۰۰ تن | لیست قیمت قیر صادراتی بشکه

قیمت قیر درب کارخانه با تناژ بالای ۱۰۰۰ تن تا ۳۰۰۰ تن و لیست قیمت قیر صادراتی بشکه با قیمت قیر ۶۰/۷۰ امروز یا قیر ۵۰/۷۰ بصورت قیمت قیر فله ای و یا صادرات قیر مظروف در بسته بندی بشکه و یا جامبو ۱ تنی قابل تحویل درب شرکت و در مرزهای خروجی کشور می باشد تخفیف به نسبت قیمت قیر در بورس و قیمت قیر در اصفهان  لحاظ می شود.

تامین کنندگان و  کارخانه تولید قیر در لینک روبرو مشاهده نمایید.http://carnikan.ir

قیمت قیر درب کارخانه ۳۰۰۰ تن مظروف

قیمت قیر درب کارخانه 3000 تن مظروف

تولید کنندگان محصولات نفتی و کارخانه ای تولیدی انواع فراورده های نفتی و کارخانه تصفیه روغن سوخته همیشه نیم نگاهی به بازار جذاب صادراتی محصول تولید خود دارند زیرا به دلیل شرایط خاص اقتصادی ایران این محصولات در بازار ایران قیمت کمتری نسبت به بازار جهانی دارد بنابراین می توان گفت که ارزش قیمت  قیر درب کارخانه در بد ترین حالت بسیار مناسب به نسبت قیمت جهانی این محصول است .
کارخانه های تصفیه روغن موتور و کارخانه تولید قیر همانند جی و پاسارگاد لیست قیمت قیر متفاوتی را اعلام می نمایند و تفاوت قیمت قیر معدنی به دلیل متفاوتی مرتبط است که می توان به مظروف بودن قیر و یا فروش فله ای قیر اشاره کرد و همچنین نوع گرید قیر که بعنوان مثال قیر ۶۰/۷۰  باشد یا قیر ۷۰/۹۰ قطعا در قیمت تمام شده و لیست اعلام شده متفاوت است بر این اساس معیار سنجش قیمت قیر را می توان به قیمت قیر در بورس و قیمت هر تن قیمت امروز شرکت های تولیدی اشاره نمود.

لیست قیمت قیر صادراتی بشکه جامبو

لیست قیمت قیر صادراتی بشکه جامبو

قیمت قیر پاسارگاد درب کارخانه در لیست قیمت قیر صادراتی و قیر برای مصرف  داخل کشور اثر گذار می باشد . اهمیت این موضوع به مالیات بر ارزش افزوده است که در قیمت قیر صادراتی لحاظ نمی شود و می توان بسته به خرید مشتری و تناژ ۳۰۰۰ تنی خریدار صادراتی قیر تخفیف لحاظ نمود . البته نکته خیلی مهم در هزینه های تمام شده قیمت قیر برای صادرات و تحویل در گمرکات خروجی کشور به نوع خرید قیر فله ای و خرید قیر مظروف مرتبط می باشد که به نحوی که بسته بندی بشکه قیر صادراتی به مراتب هزینهای بیشتری برای کارخانه تولید قیر بهمراه دارد در صورتی که استفاده از قیر جامبو یا کیسه یک تنی بسته بندی قیر خیلی ارزانتر و مناسب تر خواهد بود.

قیمت قیر ۶۰/۷۰ تحویل فوب

قیمت قیر 60/70 تحویل فوب

صادرات انواع قیر نفتی از ایران به دلیل در اختیار داشتن مواد اولیه تولید قیر مثل روغن پایه تصفیه دوم کاملا مقرون بصرفه بوده و همچنین ارز اوری بسیار مناسبی را بهمراه دارد . کارخانه تولید قیر و بازرگانی نیکان که تامین قیر صادراتی را در گمرکات مرزی برای خریدار تناژ این محصول فراهم می اورد قیمت قیر درب کارخانه را به مشتری اعلام می نماید تا منافع صادر کننده قیر تامین گردد ضمن این امکان تحویل قیر در هر کدام از گمرکات مرزی کشور و با هر نوع بسته بندی نیز قابل انجام است.

منبع: servicenice.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The best bitumen fob export market 2500 tons

بهترین قیر بازار صادراتی fob 2500 تن | فروش بهترین قیر

بهترین قیر بازار صادراتی با امکان تحویل 2500 fob تن در بندرعباس از انواع گرید قیر صادراتی 60/70 تا 50/70 و 85/100 و تضمین تامین و تهیه و  فروش بهترین قیر صادراتی از بزرگترین مرکز تولید و فروش و عرضه انواع قیر با  امکان تحویل در مرزهای  خروجی کشور و انجام همه خدمات گمرکی قیر قابل انجام می باشد.

نیکان اویلز