روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / فروش قیر فله صادراتی ۵۰۰۰ تن | صادرات قیر با کشتی فله بر

فروش قیر فله صادراتی ۵۰۰۰ تن | صادرات قیر با کشتی فله بر

فروش قیر فله صادراتی ۵۰۰۰تن با تحویل مستمر و با فراهم نمودن صادرات قیر با کشتی فله بر در گرید های ۶۰/۷۰- ۸۵/۱۰۰- ۴۰/۵۰-۱۲۰/۱۵۰ تحویل درب کارخانه تولید قیر با  امکان بازدید کارخانه و همچنین تهیه شده از بهترین وکیوم باتوم پالایشگاهی که شرایط ویژه برای خریدار عمده انواع قیر از امکان تحویل fob بندر تا پرداخت ایجاد می کند.

فروش قیر فله صادراتی ۵۰۰۰ تنی درب کارخانه

فروش قیر فله صادراتی 5000 تنی درب کارخانه

خرید و فروش ها و صادرات کالا در حال حاضر بین کشورها و بین قاره ها بسیار گسترده و روز به روز در حال رشد و توسعه بیشتری می باشد . دراین میان کشورهایی که دسترسی به تکنولوژی روز را داشته باشند توانایی ایجاد محصولاتی را دارند که نمونه مشابه ندارد و با تیکه بر این تولیدات است که می توانند انبوهی از کالا ها را تولید نمایند و با رشد و همه گیری اینترنت نیز امکان مشاهده این کالای روز بسرعت درکل دنیا پخش شده و همه این موارد باعث می گردد که بتوان از این ابزار ارزشمند برای افزایش صادرات کالا و خدمات استفاده بیشتر نمود.
موضوع مهم دومی که در صادرات کالاها بسیار مهم و با ارزش است به منابعی بر می گردد فروش قیر فله صادراتی که در اختیار کشورهای اندکی می باشد که این منابع می تواند منابع نفتی باشد یا اینکه انبوهی از مواد اولیه معدنی خام یا فراوری شده که همه این اقلام به جهت اینکه مورد نیاز برای تولید کالای های اساسی می باشد و تکنولوژی این شکل از تولید فقط در اختیار کشورهای خاصی است بنابراین صادرات این محصولات نیز بشدت جذاب است و بهترین مزیت را برای کشورهای که صاحب منابع هستند بهمراه دارد که فروش قیر صادراتی ۵۰۰۰ تنی نیز یکی از منابعی است که در اختیار همه کشورها نیست.

صادرات قیر با کشتی فله بر ۵۰۰۰ تنی

صادرات قیر با کشتی فله بر 5000 تنی

 

اهمیت صادرات محصول و منابع و اثر بخشی این صادرات کاملا اشکار گردید و موضوع مهم بعدی نوع و فرایند است که می بایستی برای تسهیل در صادرات قیر برای خریدار تناژ این محصول فراهم نمود . زیرا فروش قیر فله صادراتی مزیت های زیادی برای خریدار این محصول دارد و که مهمترین این موضوع را می توان به هزینه های حمل کمتر ا ین محصول اشاره کرد.

قیمت قیرفله ای صادراتی تناژ بالا

قیمت قیرفله ای صادراتی تناژ بالا

برای صادرات و فروش قیر فله صادراتی حتما می بایستی از خرید قیر توسط خریدار با تناژ بالا انجام شود و فقط در این مورد است که این کار صرفه زیادی برای خریداران و تاجران این محصول فراهم می نماید والبته وجود خطوط کشتی رانی و امکان اجاره کشتی فله بر با تناژ متفاوت برای قیر شرایط را ایجاد می کند تا این فرایند بصرفه و مورد توجه خریدار این محصول با ارزش باشد.

[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
کانال واتساپ
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The best bitumen fob export market 2500 tons

بهترین قیر بازار صادراتی fob 2500 تن | فروش بهترین قیر

بهترین قیر بازار صادراتی با امکان تحویل 2500 fob تن در بندرعباس از انواع گرید قیر صادراتی 60/70 تا 50/70 و 85/100 و تضمین تامین و تهیه و  فروش بهترین قیر صادراتی از بزرگترین مرکز تولید و فروش و عرضه انواع قیر با  امکان تحویل در مرزهای  خروجی کشور و انجام همه خدمات گمرکی قیر قابل انجام می باشد.

بازرگانی نیکان