روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / فروش عمده قیر صادراتی ۲۰۰ تنی | قیمت قیر درب کارخانه

فروش عمده قیر صادراتی ۲۰۰ تنی | قیمت قیر درب کارخانه

فروش عمده قیر صادراتی ۲۰۰ تنی حداقل تناژ با قیمت درب کارخانه و بصورت کلی و جزئی انواع قیر صادراتی بصورت فله و بشکه و جامبوبگ ۱ تنی حتی بصورت قیر مایع و زیر دوش و درب کارخانه یا تحویل fob بندرعباس با واریز پیش پرداخت مبلغ قیر خریداری شده ۶۰/۷۰ یا ۸۵/۱۰۰ یا هر نوع غیر مورد نظر در هر تناژی تامین می شود.

فروش عمده قیر صادراتی ۲۰۰ تن حداقل سفارش

فروش عمده قیر صادراتی 200 تن حداقل سفارش

شما بزگواران کاملا در جریان خرید و فروش اغلب کالای های صادراتی می باشید و ازاهمیت صادرات قیر و صادرات روغن و فراورده های نفتی برای کشوری که دسترسی به منابع عظیم نفت و گاز دارد کاملا آگاه هستید . بنابراین برای افرادی که تجریه کمتری دارند و موضوع صادرات کالاها و خدمات بسیار مورد توجه و برای ایشان جذاب است لازم است که موارد ذکر شده کاملا رعایت گردد از این رو در خصوص موضوع صادرات قیر مواردی را می توان عنوان نمود که قطعا مورد توجه همه کارخانه تولید و تحویل قیر است و هر خریداران این کالای ارزشمندی صادراتی به نحوی که برای فروش عمده قطعا حداقل هایی مورد نظر خواهد بود که این موضوع مرتبط با مباحث تولید برای هر کارخانه قیر متفاوت خواهد بود.
فروش عمده قیر صادراتی بستگی به خرید و نیاز مشتری خواهد داشت به نحوی که می توان گفت که بسته بندی قیر بسیار مهم است و بدین منظور می توان از بشکه قیر فلزی استفاده نموده که این بسته بندی با ظرفیت ۱۸۵ تا ۲۰۰ کیلو ظرفیت قیر خواهد داشت ولی موضع بسیار مهم در هزینه نهایی کالا می باشد که استفاه از بشکه بیشترین قیمت را در بین مظروف سازی قیر بهمراه دارد . افزایش قیمت و هزینه های حمل باعث می شود که خیلی از کسانی که خریدار این محصول هستند ترجیح می دهند از روشهای دیگری برای بسته بندی و صادرات قیر استفاده کنند.

قیمت قیر درب کارخانه مظروف و فله

قیمت قیر درب کارخانه مظروف و فله

فروش عمده قیر صادراتی با امکان تحویل گیری درب کارخانه شرایطی است که برای هر خریدار این محصول فراهم نیست و ارزش این کار باعث جلب اعتماد بیشتر مشتری نهایی و خارجی در خصوص کیفیت و ظرفیت کارخانه تولید قیر مانند و روغن پایه تصفیه دوم و نحوه خرید قیر صادراتیو تامین تناژ مورد نظر برای صادرات به کشورهای مورد نظر خواهد بود بنابراین موضوع دوم بحث هزینه های مظروف سازی قیر است که در صورت تحویل قیر فله خود هزینه کمتر و با بسته بندی جامبوبگ بهترین و بهینه ترین نوع بسته بندی برای کاهش هزینه های نهایی محصول خواهد بود.

نحوه خرید قیر صادراتی

فروش عمده قیر صادراتی با شرایط و قواعدی مطرح می باشد که برای هر تاجر و بازرگانی تحقق این موضوع امکان پذیر نیست و نیازمند دانش و البته تامین هزینه های جاری مرتبط خواهد بود . معمولا اولین موضوع در تامین قیر آنالیز قیر درخواستی می باشد که بر اساس  آنالیز کارخانه و شرکت های بازرگانی متعهد به تحویل قیر می باشد و همچنین اظهار و ترخیص این محصول نیز بر همین مبنا انجام می گردد و در مرحله بعد با پرداخت مبلغ خرید بر اساس  روش های مرسوم یا پول سپاری و دادن تضامین لازم فرایند انتقال و تحویل محصول در بندرعباس و یا گمرکات مرزی انجام می شود.

 

[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
کانال واتساپ
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The best bitumen fob export market 2500 tons

بهترین قیر بازار صادراتی fob 2500 تن | فروش بهترین قیر

بهترین قیر بازار صادراتی با امکان تحویل 2500 fob تن در بندرعباس از انواع گرید قیر صادراتی 60/70 تا 50/70 و 85/100 و تضمین تامین و تهیه و  فروش بهترین قیر صادراتی از بزرگترین مرکز تولید و فروش و عرضه انواع قیر با  امکان تحویل در مرزهای  خروجی کشور و انجام همه خدمات گمرکی قیر قابل انجام می باشد.

بازرگانی نیکان