روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خرید مواد افزودنی روغن موتور

خرید مواد افزودنی روغن موتور

خرید مواد افزودنی روغن موتور، گریس، روغن صنعتی، روغن پایه که شامل انواع ادتیو و پلیمر های کپ، دوترال، هایتک، ضد کف و ضد یخ از وارده کننده انجام می شود.

قیمت خرید ادتیو و پلیمر روغن موتور

قیمت خرید ادتیو و پلیمر روغن موتور

انواع روغن های تولید شده برای روانکاری صنعتی و برای مصرف موتور خودروهای سواری و دیزلی شامل تعداد زیادی از گرید های مختلف می باشد که بر  اساس نوع و عملکرد و شرایط دمایی و فشار که می بایستی در دماهای مختلف در موتورهای احتراقی تحمل نماید می بایستی مواد افزودنی متفاوتی برای حفظ کیفیت این روغن ها استفاده شده و همین افزودنی ها شامل انواع ادتیو و پلیمر قیمت و شرایط متفاوتی را به لحاظ کمی و کیفی دارد.

  • بیشتر بخوانید: روغن گل


ادتیو و پلیمر استفاده شده در روغن تضمین کننده کیفیت نهایی محصول تولید شده به لحاظ حفظ و  دوام و عملکرد ویژه روغن در شرایط دمایی بحرانی خواهد بود و در نهایت امر کیفیت و درجه کیفی مواد افزودنی است که حتی کاهش مصرف سوخت را نیز بهمراه خواهد داشت و در طولانی مدت ارزشمند بودن برند را مشخص می نماید.

قیمت خرید مواد افزودنی به روغن پایه

قیمت خرید مواد افزودنی به روغن پایه

خرید و فروش انواع ادتیو و پلیمر در بازار فعلی این محصولات شرایط و دسترسی بمنظور داشتن بهترین محصولات را برای تولید کننده روغن موتور فراهم نموده است بنابراین صرف استفاده از روغن پایه با کیفیت تضمین لازم برای حفظ و مرغوب بودن روغن تولید شده نخواهد بود زیرا استفاده از مواد اولیه مرغوب شرط لازم برای افزایش کیفیت روانکار می باشد.
عمده تامین ادتیو و پلیمر استفاده شده در صنعت روانکاری ایران ۹۹% وارداتی می باشد و دلیل اصلی این موضوع به عدم مشارکت شرکت های دانش بنیان در تولید این محصولات با ارزش می باشد وشاید هم عدم آگاهی از ارزش اقتصادی این محصول یکی از دلایل عدم توجه به این صنعت جذاب است.

  • بیشتر بخوانید: روغن کندش

خرید ادتیو و پلیمر روغن صنعتی گریس

خرید ادتیو و پلیمر روغن صنعتی گریس

تولیدی بازرگانی نیکان اویلز در راستای اهداف و چشم انداز ترسیم شده نیازمند تامین و خرید انواع ادتیو و پلیمر برای تولیدات صادراتی خود می باشد که شامل  انواع روغن های موتور و همچنین انواع گریس و در نهایت روغن های پایه که همه مرتبط با صادرات می باشد و همه این محصولات برای تولید نیاز به تامین مواد اولیه برای تولید محصول نهایی دارد.
البته در صورتی که شرکت های بازرگانی و یا واردکنندگان انواع پلیمر و ادتیو فروش مازاد داشته باشند ما این آمادگی برای فروش مازاد بر نیاز این دوستان و ارسال به سراسر کشور را داریم.

  • بیشتر بخوانید: روغن کنجد

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز