روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی روغن دوترال ۰۵۸ | قیمت مواد اولیه روغن

فروش افزودنی روغن دوترال ۰۵۸ | قیمت مواد اولیه روغن

فروش افزودنی روغن موتور از برندهای دوترال ، کپ، لوبیمکس، j0010 که شامل انواع پلیمر و ادتیو و ضدیج است برای تولید روغن انجام می شود.

فروش افزونی های روغن موتور

فروش افزونی های روغن موتور

افزودنی روغن موتور بصورت انواع پلیمری های مجاز و تعریف شده روغن موتور که برای  افزایش ویسکوزیته روغن های تولیدی حتما در فرایند تولید می بایستی استفاده شود که البته شرایط استفاده از این افزودنی و میزان مجاز استفاده برای تولید روغن را می توان گفت که استانداراد می باشد.
روغن پایه تصفیه شده و یا روغن پایه و یرجین پس از مشخص شده تناژ تولید شده می بایستی پلیمر مورد نظر بر اساس استاندارد و میزان و مجاز تعریف شده توسط شرکت تولید شده در فرایند تولید استفاده می شود . کیفیت ادتیو و پلیمر وارداتی بر اساس نوع برند متفاوت است بنابراین میزان تولید و شرایط دمایی در میزان مصرف ادتیو اثر مستقیم دارد.

فروش پلیمر دوترال

فروش پلیمر دوترال

پلیمر روغن موتور قطعا برندها و تولید کننده متفاوت در کشور دارد البته که برای تولید تمامی روغن های صنعتی می بایستی از پلمیر مرتبط با این روغن استفاده شود و شایان ذکر است نوع استفاده این نوع پلیمر و ادتیو کاملا بسته به محصول تولید شده می باشد و کیفیت نهای روغن های تولیدی موتور و صنعتی تحت تاثیر نوع افزودنی روغن موتور خواهد بود.
۹۸% پلیمر موجود در بازار ایران وارداتی می باشد این موضع بسیار جالب توجه می باشد زیرا تکنولوژی تولید این محصول ارزشمند در اختیار کشورهایی می با شد که با لحاظ دانش فنی رشد و توسعه یافته ایند بنابراین  پلیمری های تولیدی در داخل کشور از کیفیت لازم برخوادار نیست که قطعا نیاز به تحقیق و توسعه بیشتر برای این محصولات ا ست.

فروش پلیمر j0010  روغن موتور

فروش پلیمر j0010  روغن موتور

فروش افزودنی روغن  و حدود قیمت فروش پلیمر و ماده اولیه تولید روغن بسیار تحت تاثیر میزان مصرف و تعداد کانتین وارداتی این محصول است زیرا براساس کیفیت انواع پلمیر مثل j0010 یا کپ میزان مصرف متفاوت دارد و همین موضوع یکی از اصلی ترین دلایل استفاده و میزان استفاده از این پلیمری می باشد .
البته در داخل ایران نیز طی سالهای گذشته انواع پلیمر تولید شده است ولی این محصولات بسیار کم مصرف می باشد و شاید یکی از اصلی ترین دلایل این موضع مرتبط با کیفیت این محصول خواهد بود . کشورهای نظیر چین، هند ، ترکیه ، کره جنوبی ، امریکا ، اتحادیه اروپا پیشتاز در تولید و تامین انواع ادتیو و پلیمر هستند و همین کشورها نیز تولید کننده بهترین برندهای روغن نیز می با شد که به تمامی دنیا صادرات

د ارند.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز