روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / بهترین افزودنی روغن موتور پلیمر ۵۹ ادتیو هایتک اینفینیوم

بهترین افزودنی روغن موتور پلیمر ۵۹ ادتیو هایتک اینفینیوم

بهترین افزودنی روغن موتور و انواع پلیمر ۵۹ یا پلیمر کپ و ادتیو هایتک و اینفینیوم برای افزایش مقاوت روغن برای شرایط سنگین کاری محفظه احتراق فراهم شود.

فروش بهترین افزونی های روغن موتور از بهترین برندهای موجود در بازار عرضه و فروش این محصول از نیکان اویلز مشاوره و و استعلام خرید انجام شود.

بهترین افزودنی روغن موتور

بهترین افزودنی روغن موتور

بهترین افزودنی روغن بر اساس نوع مواد شیمیایی که به روغن پایه اضافه می شود تعریف می شود که بر این اساس این مواد شامل انواع افزودنی پاک کننده ها و معلق کننده و همچنین افزودنی بهبود دهنده شاخص گرانروی روغن که معمولا بعنوان غلظت دهنده روغن های صنعتی و موتوری نیز شناخته می شود و همچنین افزودنی یا مواد ضد اکسیداسیون که این مواد به دلیل اینکه روغن های موتوری و روغن های صنعتی در فرایند تولید تحت تاثیر فشارهای مختلفی قرار می گیرد ممکن است با اکسژن ترکیب شده و تشکیل اکسیداسیون نماید که این موضوع بر عملکرد مثبت روغن تاثیر بسیار منفی خواهد داشت و موجود ایجاد لجن در هر مرحله بعد از تعویض روغن می شود.

قیمت افزودنی هایتک و اینفینیوم

قیمت افزودنی هایتک و اینفینیوم

بهترین افزودنی روغن بر اساس پارامتر های ذکر شده می بایستی قابلیت های مختلف و متفاوتی را به انواع روغن و موتوری و صنعتی بدهد که افزودنی هایتک و اینفینیوم بر این اساس این مزیت را فراهم می نماید. و همچنین باعث می شود که خوردگی و قابلیت ضد زنگ را نیز در روغن که در ارتباط مستمر با قطعات فلزی باشد نیز اضافه نمود و از ضد زده گری نیز جلوگیری نماید و همچنین افزودنی روغن باعث می شود که نقطه ریزش روغن کاهش پیدا نماید و همین عاملی خواهد بود که با روغن قابلیت تحمل دمای منفی را داشته باشد و خودرو امکان در دمای منفی ۱۵ درجه زیر صفر را داشته باشد زیرا مانع از یخ زدگی روغن خواهد شد.

قیمت افزودنی پلیمر ۵۹

قیمت افزودنی پلیمر ۵۹

مستحضر هستید روغن پایه معدنی خواص خوب و قیمت نسبتا پایینی دارد بنابراین با استفاده از مواد اولیه و افزودنی های باعث می شود که بتوانیم غلظت این محصول را برای رسیدن به استاندارد های تعریف شده تا بالابردن کیفیت روغن به سطح تعریف شده افزایش دهیم بر این اساس استفاده از انواع پلیمر های روغنی بدین منظور مزیت بسیار مناسبی را بار قابلیت فشار پذیری روغن در شرایط اتاق احتراق دارد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز