روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / خریداران قیر صادراتی ۱۰۰،۰۰۰ تن

خریداران قیر صادراتی ۱۰۰،۰۰۰ تن

خریداران قیر صادراتی شامل خریداران قیر ایران و یا خریدار قیر در ترکیه یا دوبی به قیمت هر تن قیر صادراتی روز بصورت فله و بشکه و جامبو ۱ تنی تامین می شود.

خریداران قیر ایران صادراتی

خریداران قیر ایران صادراتی

فروش انواع مختلف قیر در گرید های مختلف در بزرگترین تولید کننده قیر در ایران انجام و قابلیت ارسال به کشورهای مختلف با بسته بندی های تعریف شده و استاندارد را دارد بنابراین بهترین افر و پیشنهاد برای فروش انواع قیر درجه ایرانی با امکان تحویل این محصول بصورت فوب بندرعباس برای فروشندگان قیر صادراتی به خریداران انواع قیر قابل انجام است.

بزرگترین امتیاز در تامین و تحویل قیر به خریداران این محصولات در کشوری مثل ایران به شرایط و امکان تامین بدون محدودیت این محصول است که براحتی بتوان انواع گرید های قیر را تامین و ارسال نمود بنابراین برای امکان تامین انواع قیر ظرفیت های تولید این محصول بسیار مورد توجه است و این ظرفت در تولید کنندگان بزرگ قیر ایران وجود دارد.

نحوه خرید قیر صادراتی

نحوه خرید قیر صادراتی

خریداران قیر برای تامین و خرید این محصول قطعا نیازمند داشتن تجربه و دانش کافی در جهت ترید و آشنا بودن با بازار بزرگ جهان خرید و فروش مشتقات نفتی خواهد بود بنابراین اهمیت این موضع و داشتن آگاهی لازم و کافی برای دسترسی به بهترین منابع تامین قیر و همچنین نحوه تبادل اسناد از فاکتورهای مهمی هستش که می بایستی در این خصوص لحاظ گردد.

شرایط و ضوابط از صدور pi تا loi و هر گونه انتقال اسناد و فرایند پول سپاری در صورت نیاز به انجام فرایند انجام کار از طریق صرافی و یا ارسال مدارک lc برای تحویل کالا و یا محصول در مقصد که این فرایند در تجارت جهانی در حال حاضر به بهترین شکل برای کشورهایی که امکان استفاده از تجارت جهانی و منابع بانکی و ارتباطات بانکی را دارند قابل انجام می باشد.

فروشندگان قیر در ترکیه

فروشندگان قیر در ترکیه

محصولات زیادی از کالاهای تولید شده در بازار ایران توسط کشور ترکیه بصورت واسطه و یا برای مصرف در بازار ترکیه از ایران خرید و ارسال  انجام می شود در این مبادلات منافع مشترک زیادی وجود دارد که برای طرفین ارزش اقتصادی زیادی را بهمراه دارد بنابراین بازار ترکیه و بازار دوبی برای ارسال محصولات تولید ایران زمینه صادرات و رشد اقتصادی را فراهم می نماید.

دسترسی کشور ترکیه به ابهای ازاد از طریق بندر مرسین یکی از دلیل انتقال کالا و صادرات این محصولات توسط این کشور می باشد که درنهایت امر مزیت تجاری برای ایران نیز بهمراه دارد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of export bitumen 50/70 Buyer of export bitumen

فروش قیر صادراتی 50/70 | خریدار قیر صادراتی

فروش قیر صادراتی 50/70 در مرکز پخش انواع قیر صادراتی در گریدهای مختلف 60/70 ، 85/100، 120/150 با بسته بندی مورد تایید خریدار قیر صادراتی بصورت بشکه قیر یا کیسه جانبو 1 تنی و همچنین جانبو 1 تنی با قفسه با قابلیت بارگیری 2 طبقه در کانتینر با پرداخت مبلغ lc و یا بصورت نقدی قابل تامین و تحویل بندرعباس می باشد.

نیکان اویلز