روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی های روغن هیدرولیک ۲۰۸

فروش افزودنی های روغن هیدرولیک ۲۰۸

فروش افزودنی های روغن هیدرولیک شامل انواع پلیمر بیل کپ دوترال J0010 یا ادتیو با بشکه ۲۰۸ لیتری افزودنی های روغن هیدرولیک H HP T TX ED فاکتور رسمی تهران.

انواع افزودنی روغن مختلف در لیک سایت http://serviciha.ir  نیز قابل مشاده می باشد.

فروش افزودنی های روغن هیدرولیک

فروش افزودنی های روغن هیدرولیک

بزرگترین تولید کننده گان انواع افزودنی های روغن های صنعتی خودرویی دیزلی و بنزینی برند های معتبر و مطرحی می باشند که با دارا بودن قابلیت های ویژه به لحاظ دانش فنی و تیم مدیریتی قوی توانسته اند محصولاتی نظیر انواع ادتیو و پلیمر برای تولید روغن های مختلف خودرویی تولید و عرضه نماید از این رو شاید بتوان گفت که کمپانی های مطرحی در این حوزه فعال می باشد که بر اساس نوع محصولات صادرات  انواع این محصولات در ایران نیز با برندهای مطرح شده موجود می باشد.
شاید در نگاه اول مهم باشد که شما چه برندی برای تولید این محصولات استفاده نمایید ولی در مجموع و بر اساس استانداردهایی که وجود دارد همه برند های انواع پلیمر و ادتیو در بازار  ایران نیز وجود دارد قابلیت استفاده برای افزودنی های روغن ها از جمله روغن هیدرولیک را دارد.

معمولا انواع پلیمر از کمپانی های مطرحی چون کپ و دوترال و J0010 در بازار عرضه می شود برای استفاده در روغن های بنزینی و دیزلی و هیدرولیک بعنوان افزودنی روغن را دارد و علاوه بر این نیز می بایستی در زمان استفاده شرایط دمایی و محیطی این محصولات مورد نظر قرار گیرد تا بتوان عملکرد بهتر و ویژه برای گرفتن محصولی با کیفیت با حفظ قیمت تمام شده که نیز رقابت در بازار خرید و فروش انواع روغن هیدرولیک نیز ویژه می باشد و می بایستی شرایط قیمت گذاری محصولات تمام شده موردنظر باشد.

فروش افزدنی و ادتیو و پلیمر روغن

فروش افزدنی و ادتیو و پلیمر روغن

اهمیت استفاده از انواع افزودنی های برای تولید روغن های مختلف کاملا مشخص می باشد و برای اینکه روغن پایه تصفیه و یا روغن پایه ویرجین توانایی لازم برای امکان استفاده بعنوان روغن های خودرویی و صنعتی را داشته باشد می بایستی در شرایط دمایی و تحت تنش های محفظه احتراق امکان تحمل تنش های مختلف را داشته باشد .
ویسکوزیته روغن دیزلی و بنزین و یا انواع روغن هیدورلیک با اضافه شدن پلیمر های مختلف افزایش می یابد و جدول و شرایط استفاده نیز به نوعی تعریف شده و خاص می باشد تا بتواند بر اساس محیطی که می بایستی استفاده شود عملکرد مناسبی را داشته باشد .
انواع پلیمر استفاده شده برای روغن های های مختلف بر اساس ویسکوزیته روغن می تواند مقدار مشخصی داشته باشد تا عملکرد منتطقی متناسب با استاندارهای موجود ایجادنماید.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز