روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / قیمت روغن موتور صادراتی اشتهارد 2100 تن | روغن موتور فله تصفیه

قیمت روغن موتور صادراتی اشتهارد 2100 تن | روغن موتور فله تصفیه

قیمت روغن موتور صادراتی از کارخانه های تصفیه روغن اشتهارد با تناژ 2100 تن یا شرکت های تصفیه روغن سوخته موتور گرمسار و کارخانه تصفیه روغن اصفهان به قابلیت اظهار و ترخیص گمرک در مرزهای کشور و یا مرز مورد درخواست قابل تحویل می باشد . فروش روغن موتور فله تصفیه با بسته بندی توافقی نیز انجام می شود.
روغن های صادراتی موتور در سایت زیر نیز عرضه می گردد. http://carnikan.ir

فروش روغن موتور تصفیه صادراتی اشتهارد

فروش روغن موتور تصفیه صادراتی اشتهارد

برای آشنایی و آگاهی از کیفیت انواع روغن و خرید روغن موتوری برای خودروها نیاز است که ابتدا سطح کیفی روغن را بشناسید. این موضوع باعث می شود که کیفیت روغن خریداری شده بر اساس گرید روغن کاملا مطابق داده شده و این یکی از روش های استفاده بمنظور شناخت سطحی کیفیت روغن و استفاده برای خودروها می باشد.
قیمت روغن موتور صادراتی تصفیه برای ارسال به کشورهای مختلف که خریدار روغن تصفیه هستند قیمت های متفاوتی دارد این قیمت و تفاوت ان در فروش روغن موتور تصفیه صادرتی اشتهارد به نوع بسته بندی روغن موتور بستگی دارد و همچنین از عوامل اثر گذار در این زمینه به هزینه های حمل تا بنادر و پرت های خروجی کشور و همچنین هزینه ها مرتبط با حمل و نقل زمینی و یا دریایی تا مقصد دارد.

کارخانه تصفیه روغن موتور صادراتی

کارخانه تصفیه روغن موتور صادراتی

آیا می دانید محصولات کارخانه های تصفیه روغن موتور صرفا انواع روغن موتور صادرتی و انواع روغن هیدرولیک و دنده می باشد یا محصولاتی دیگری هم دارد ؟ البته این موضوع قابل تامل است زیرا کارخانه تصفیه روغن موتور و با روش تصفیه روغن موتور که امکان صادرات محصولات تولیدی خود را داشته باشد باید گواهی های استاندار لازم را داشته باشند تا بتواننند انواع روغن پایه تصفیه با فلش های بالای 180 را تولید نمایند.

قیمت روغن موتور صادراتی فله تصفیه

قیمت روغن موتور صادراتی فله تصفیه

صادرات محصولات به کشورهای مختلف جزء اولویت های هر کشوری می باشد و این محصولات صادراتی در کشورهای مختلف دسته بندی مختلفی دارد. کشور ایران به دلیل دسترسی به منابع نفتی و گازی قابلیت تامین انواع مختلفی  از محصولات روغن های پایه نفتی را دارد بنابراین قیمت روغن موتور صادراتی از ایران و از کارخانه تصفیه روغن و کارخانه تصفیه روغن سوخته بسیار جذاب و مورد توجه می باشد.
شاید نیاز به توضیح نداشته باشد که انواع مختلفی از روغن پایه تصفیه ریسایکل و روغن پایه ویرجین با آنالیز های مختلف و با فلش های حداقل 175 و روغن پایه تصفیه دوم مجوز و با قیمت روغن موتور صادراتی ، صادرات دارد و این روغن های موتوری نیز با گرید های مختلف و با درجه بندی متفاوت به لحاظ استفاده برای خودروها نیز از جمله صادرات جمهوری اسلامی ایران است . که البته همه این موارد کاملا با قوانین کشور همسو و از گمرک های خروجی کشور با بسته بندی 20 لیتری و بشکه 208 لیتری و در نهایت ظروف فله 1000 لیتری انجام می شود.
منبع : servicenice.ir

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

نیکان اویلز