روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن دنده پارس / قیمت روغن دنده پارس | فروش انواع روغن دنده پارس

قیمت روغن دنده پارس | فروش انواع روغن دنده پارس

قیمت روغن دنده پارس و روغن دنده پارس  ۷۵w80 و قیمت واسکازین پارس مدوس ۸۵w90 و روغن گیربسک پارس ۱۴۰ و روغن دنده هیپوئید پارس و واسکازین ۱۴۰ پارس و واسکازین ۷۵w80 پارس و روغن گیربسک پارس gl5  و روغن گیربکس نفت پارس با قیمت درب کارخانه قابل تامین است .

روغن دنده براي چيست ؟ ايا ميدانيد از روغن دنده چه استفاده هايي مي شود ؟  قیمت روغن دنده پارس را مي دانيد ؟ در اين مقاله مي خواهيم به همه ي سوالات شما پاسخ بدهيم پس با ما همراه باشيد . روغن دنده براي جلوگيري از اصطحكاك بين قطعات استفاده مي شود استفاده از روغن دنده سبب مي شود كه بين قطعات نرم شود و رابطه كه در هنگاام حركت بين قطعات ايجاد مي شود به مرور زمان سبب فرسايش و در نتيجه خوردگي و از بين رفتن قطعات در طولاني مدن نشود .

  • بیشتر بخوانید: روغن اسپند

روغن دنده با توجه به اين كه بين قطعات سبب مي شود كه قطعات نرم تر روي هم قرار بگيرند سببب حركت بهتر و بدون صدا در بين قطعات نيز مي گردد .

لیست قیمت روغن دنده پارس

لیست قیمت روغن دنده پارسشركت پارس توانسته است انواع گوناگوني از روغن دنده كه براي قسمت و قطعات مختلف استفاده مي شود را توليد نمايد و به بازار عرضه كنيد .

از انواع روغن دنده ها مي توانيم به موارد زير اشاره كنيم : قیمت روغن دنده پارس گريد هاي اين روغن ها تفاوت در بين ان ها را ايجاد مي كند . و هر كدام براي ماشين و قطعات مختلف استفاده مي شود بعضي از ماشين الات به دليل اين كه در مسافت طولاني را طي مي كنند سبب مي شود كه زماي بالايي را در قسمت قطعات توليد بكنند اين دما بالاي سبب اين مي شودكه روغني را انتخاب كنيم كه تحمل اين دما را داشته باشد و بتواند در دما هاي بالاي قطعات وظيفه خود را به درستي انجام بدهد .

  • بیشتر بخوانید: روغن بنفشه

پس همان طور كه در بالا اشاره كرديم انواع روغن دنده پارس به گريد هاي ان ها مربوط مي شود و اين گريد هاي متفاوت سبب تفاوت در بين اين روغن ها مي شود. قیمت روغن دنده پارس هم چنين اين تفاوت گريد بين روغن موتور ها موجب تفاوت قيمت هم مي شود و علاوه و بر حجم روغن دنده از عوامل ديگري كه در قيمت ان ها نقش دارد گريد ان ها مي باشد . 

 

فروش انواع روغن دنده پارس

فروش انواع روغن دنده پارسبا توجه به اين كه انواع مختلفي از قطعات ماشين موجود است فروش انواع روغن دنده هم براي ماشين الات مختلف در نمايندگي عاي مجاز صورت مي گيرد . در زمان تعويض روغن اين موضوع را در نظر بگيريد كه يك كارت به شما مي دهند و با توجه به مسافتي كه شما قرار است با اين ماشين طي نماييد زمان تعويض روغن را اعلام مي كند و اين زمان را بايد به خاطر داشته باشيد و تعويض روغن را انجام بدهيد .
قیمت روغن دنده پارس در صورتي كه اين زمان بگذرد و شما به هر دليلي نتوانيد روغن دنده را تعويض نماييد سببب خسارت به قطعات ماشين مي شود . و لطمه ي بزرگ و با هزينه اي گزاف وا بايد پرداخت نماييد . پس فراموش نكنيد كه در زمان مقرر روغن دنده را تعويض نماييد و مستلزم پرداخت هزينه بالا نشويد . 

شرکت نفت پارس | بهترین عرضه کننده روغن خودرو

شرکت نفت پارس | بهترین عرضه کننده روغن خودروشركت نفت پارس توليد كننده بهترين روغن دنده در ايران مي باشد .

قیمت روغن دنده خودرو پارس را گريد ها و حجم خريداري شده ان مشخص مي كند هر چه حجم بالاتري را بخريد قيمت بالاتر و به صرفه تر مي شود البته قبل از خريد اگر با مشخصات ماشين خوداشنا نيستيد حتما با كارشناس صحبت و انتها خريد مناسبي را  در هنگام خريد انجام بدهيد . 

خرید آنلاین روغن دنده خودرو

خرید آنلاین روغن دنده خودرو

شركت نفت پارس يك شركت با سابقه در زمينه توليد روغن دنده ني باشد اين شركت يعني شرکت نفت پارس علاوه بر پخش روغن هاي توايدي خود در نمايندگي هاي مجاز به صورت انلاين هم فروش خود را انجام مي دهد و مي توانيد با مراجعه به سايت هاي اعلام شده توسط شرکت نفت پارس خريد انلاين خود را انجام بدهيد . قیمت روغن دنده پارس و فقط هزينه ايكه بايد انجام بدهيد به يك تعويض روغني مراجعه و روغن قديم را خالي و روغن روغن جديدرا جايگزين نماييد و خيالتان راحت باشد كه تا چند وقت مي توانيد با خيال راحت  از سلامت قطعات خودرو مطمئن شويد . 

  • بیشتر بخوانید: روغن حیوانی
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز