روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور بهران / قیمت روغن موتور بهران | بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

قیمت روغن موتور بهران | بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

قیمت روغن موتور بهران در بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو و در بورس فروش روغن موتور در تهران با قیمت روغن موتور بهران پیشتاز 20 50 و قیمت روغن موتور بهران رانا 10w40 و فروش روغن موتور بهران 20 لیتری و قیمت روغن موتور ایرانول و روغن موتور اسپیدی می باشد.
قیمت روغن موتور بهران قابل دریافت از فروشگاه هایی که به فروش آن می پردازند می باشد. همانطور که می دانید یکی از بارزترین عوامل نگهداری خودرو، روغن موتور است. در واقع کاری که روغن در موتور خودرو انجام می دهد همانند نقشی است که خون دربدن انسان ایفا می کند. 
هر اندازه که این روغن در موتور سریع تر منتقل شود عملکرد موتور نیز به همان نسبت بهتر خواهد شد. حدود 84.3 درصد از خودرو های موجود در کشور خودرو های داخلی و 15.7 درصد را خودروهای خارجی تشکیل می دهند. با توجه به نکات ذکر شده شرکت های روغن سازی باید تمرکز خود را به روی تولید روغن مناسب و سازگار برای خودرو های داخلی بگذارند.
بمنظور مشاهده تصاویر و محصولات جدید روی سایت روبرو کلیک کنید.https://carnikan.ir/

قیمت روغن موتور بهران | بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

لیست قیمت انواع روغن موتور بهران

لیست قیمت انواع روغن موتور بهرانبهران تولید کننده روغن موتور باکیفیت است که بر اساس مدل خودرو و نوع موتور می توان از بین انواع آنها روغن مناسب را خریداری کرد. قیمت روغن موتور بهران به این ترتیب روغن موتور هایی که با این نام در بازار وجود دارند، بر اساس ترکیبات موجود دارای لیست قیمت متفاوتی هستند. به عنوان مثال، برخی روغن های تولیدی از نوع  تمام سنتیتیک می باشند که بر روی قوطی های روغن درج شده است.
این برند تولید کننده روغن های نیمه سنتیتیک نیز می باشد که ترکیبی از روغن موتور سنتیتیک و مینرال یا ارگانیک است.
قیمت روغن موتور بهران و خودرو های موجود در بازار یا به کمک روغن موتور دیزلی کار می کنند یا روغن موتور بنزینی. بر همین اساس، شرکت بهران تولید کننده و صادرات روغن روغن هایی با کیفیت های مختلف است که هر کدام بر اساس نوع خودرو قابل انتخاب است. کسانی که به دنبال خرید روغن موتور بهران هستند باید به یک نکته اساسی و مهم توجه کنند که روغن موتور بهران اصل یک روغن موتور با کیفیت می باشد.
شما می توانید برای سهولت روغن موتور مورد نظر خودتان را از سایت اینترنتی معتبر خریداری کنید  و با خرید اینترنتی هم هزینه کمتری را پرداخت کنید و هم  از اصل بودن آن اطمینان پیدا کنید.
نکته اساسی که در قیمت روغن  باید مورد توجه قرار بگیرد کیفیت آن روغن می باشد قطعا برای خرید روغن موتور درجه یک هزینه بیشتری را باید خرج کنید ولی این هزینه بیشتر تضمین کننده بهبود عملکرد خودرو خواهد شد.

نقش روغن موتور در خودرو

نقش روغن موتور در خودروهمانگونه که قبلا ذکر شد نقش روغن موتور در خودرو همانند نقش خون در بدن است. روغن موتور در خودرو وظایف مهمی از جمله :

  • خنک کاری، پاک کنندگی، جلوگیری از زنگ زدگی و جلوگیری از خوردگی بر عهده دارد.

البته مهمترین و اساسی ترین وظیفه روغن موتور کاهش اصطحکاک حاصل از تماس سطوح فلزی می باشد. بهترین روغن موتور و روغن موتور بنزینی ، روغنی است که از مواد شیمیایی و نفتی مناسبی تشکیل شده باشد و عملیات خنک کنندگی و انتقال دما را به خوبی انجام دهد تا موتور خودرو در دمای مناسب و استاندارد کار کند.
قیمت روغن موتور بهران و وقتی دما استاندارد باشد در نتیجه  کاهش تبخیر سوخت داخل سیلندر به افزایش عمر قطعات کمک فراوانی می کند. به علاوه با کم کردن اصطکاک از خوردگی و زنگ زدگی قطعات داخل موتور جلو گیری می کند و برای روان تر کار کردن به موتور  کمک می کند. این امر سبب خواهد شد تا برای حرکت
پیستون ها داخل سیلندرها  انرژی  کمتری مصرف شود که این روند در نتیجه به کاهش سوخت مصرفی خودرو می انجامد.
قیمت روغن موتور بهران و پس با انتخاب روغن موتور ایرانی باکیفیت  و تعویض روغن موتور به موقع، گامی اساسی را در جهت حفظ عملکرد خودروی خود برداریم.
به یاد داشته باشیم که تعویض روغن موتور دربازه زمانی و مسافت مشخص شده، یکی از مهمترین بخش های  حفاظت از موتور خودروی محسوب می شود. اگر روغن موتور را به موقع تعویض نکنید، خاک و لجن در موتور ایجاد می گردد و این کثیفی از روان شدن قطعات موتور جلوگیری می کند.

تولید کننده برتر روغن موتور در کشور

تولید کننده برتر روغن موتور در کشور

طبق آمار و اخبار مربوط به تولید کننده برتر روغن موتور در کشور، از بین صد شرکت برتر فعال در این زمینه، بهران یکی از تولید کنندگان برتر در این زمینه شناخته شده است که در صدر قرار دارد.
روغن موتور دیزلی و رتبه بندی موجود بر اساس گردش مالی شرکت های مربوطه انجام شده و سازمان مدیریت صنعتی بر اساس معیار هایی برترین تولید کننده را معرفی می نماید. بعضی از این فاکتور ها عبارتند از:

  • میزان اشتغال زایی و دارایی
  • ارزش بازار و میزان سود آوری و صورت های مالی تایید شده

قیمت روغن موتور بهران در شرکت های برتر هر ساله با برگزاری همایش هایی معرفی شده و جایگاه آنها در بین شرکت های رقیب مشخص می شود.
این آمار مربوط به تولید کنندگان داخلی است و نوع روغن موتور های خارجی نیز هر ساله مورد بررسی قرار می گیرد و برای معرفی وضعیت به اطلاع فعالین این صنعت می رسد.
برای هر دو نوع تولید کننده داخلی و خارجی آنچه که مهم است کیفیت کار است که سبب خواهد شد گوی سبقت از دیگر رقبا ربوده شود و شرکت مربوطه فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

تفاوت روغن موتورهای بنزینی و دیزلی

تفاوت روغن موتورهای بنزینی و دیزلیپیشرفت تکنولوژی سبب شده است تا موتور اتوموبیل ها از حجم کمتر و قدرت بیشتر برخوردار شوند. بدین ترتیب تولید روغن هایی با کیفیت و متناسب با نوع خودرو نقش مهمی در عملکرد و کارکرد مناسب آن خواهد داشت.

به طور کلی دو نوع روغن موتور بنزینی( که با حرف اس انگلیسی و دیزلی که با حرف سی
انگلیسی مشخص می شوند)، وجود دارد که تفاوت هایی با یکدیگر دارند
.
یکی از مهمترین تفاوت های موجود بین این دو نوع میزان ویسکوزیته روغن یا گرانروی آن ها می باشد. در حالت کلی نوع دیزلی این کالا مناسب خودرو های دیزلی می باشد و مصرف آنها در ماشین های بنزینیتوصیه نمی شود. زیرا موجب افزایش اصطحکاک و میزان دمای موتور شده و عمر مفید روغن را به نصف کاهش می
دهد.
قیمت روغن موتور بهران و روغن موتور ارزان دیگر این که نوع گاز های خروجی از اگزوز عاملی است که سبب شده است تا از مبدل های کاتالیستی برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست استفاده شود. در خودرو های دیزلی کارکرد این مبدل ها به گونه های است که مشکل مواد ضد سایش را برطرف می کند. این مطلب در ماشینهای بنزینی جدید دارای فعالیت صحیحی نمی باشد.

تفاوت دیگر در مورد مواد افزودنی است که در مدل دیزلی مقدار آنها بیشتر می باشد و
در مقایسه با مدل بنزینی تولید کننده دوده و آلودگی بیشتری است. 

عمده فروشی روغن موتور بهران

عمده فروشی روغن موتور بهرانعمده فروشی روغن موتور بهران به فروش این مواد صنعتی به صورت کلی و در مقدار زیاد می پردازد. عمده فروشان می توانند خود تولید کننده باشند یا به کمک ارتباط  با تولید کننده نقش واسطه را بین تامین کننده و تولید کننده ایفا نمایند.
قیمت روغن موتور بهران برای خرید و فروش روغن موتور بهران یکی از راه های ارتباطی، پخش روغن موتور در  سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن موتور می باشد. در این وب سایت ها همچنین راهنمای خرید روغن موتور نیز می تواند برای کسب اطلاع در مورد ویژگی های یک روغن با کیفیت مورد مطالعه قرار گیرد.
قیمت روغن موتور بهران خرید اینترنتی روغن موتور بهران از فروشگاه های مجازی با مشاهده تصاویر و مشخصات آنها از طریق سبد خرید راهی برای افرادی است که تمایل دارند از این شیوه استفاده کنند.
علاوه بر این برندهای برتر روغن موتور نیز در این صفحات به خریداران معرفی می شود تا بتوانند از طریق این اطلاعات روغن مناسب را تهیه نمایند.

بهترین برندهای روغن موتور در بازار

بهترین برندهای روغن موتور در بازار

در فروشگاه های که انواع روغن موتور اتوموبیل را عرضه می کنند، تنوع زیادی از جهت نمونه های خارجی و داخلی وجود دارد. تنوع زیاد به این معنی است که با توجه به بودجه و البته نوع ماشین باید اقدام به خرید این کالا نمود.

هر نوع مارک داخلی و خارجی با نام مشخص در بازار به فروش می رسد. مسئله ای که در این زمینه قابل توجه است این است که باید با توجه به دستور العمل موجود در دفترچه راهنمای اتوموبیل اقدام به خرید روغن مناسب نمود. یک روغن ممکن است برای یک وسیلهمناسب باشد و برای وسیله ای دیگر عملکرد خوبی نداشته باشد.

تولید کنندگان برتر این حرفه با تولید با کیفیت روغن و مشخص کردن نوع آن بر روی قوطی های حاوی آن، اطلاعات لازم را در اختیار خریداران قرار می دهند. ضمنا می توانند از طریق ارتباط خریدار با واحد مشاوره در زمینه خرید روغن مناسب نیز اطلاعات مفیدی را در دسترس افراد قرار دهند.

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتور در کشور

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتور در کشورآن چه در بزرگ ترین مراکز خرید و فروش روغن موتور قابل مشاهده است وجود تنوع روغن از جهت نوع ترکیبات و همچنین از نظر شرکت تولید کننده است.
در این بازار ها هنگام مراجعه می توان نمونه تولیدات شرکت های مختلف داخلی و خارجی را مشاهده نمود و بر همین اساس اقدام به خرید کرد.
مرکز فروش روغن و قیمت روغن موتور بهران امکان خرید به شیوه های گوناگون مانند خرید عمده و یک جا در حجم زیاد، و خرید جزئی وجود دارد. خرید عمده بیشتر توسط تعویض روغنی ها یا فروشگاه هایی که به طور اختصاصی به فروش این اجناس می پردازند صورت می گیرد.
خرید های جزئی نیز ممکن است توسط صاحبان خودرو برای تعویض روغن انجام شود.

نمایندگی برتر توزیع و فروش روغن موتورهای باکیفیت ایرانی

نمایندگی برتر توزیع و فروش روغن موتورهای باکیفیت ایرانیقیمت روغن موتور بهران و شرکت های داخلی ایرانی در موقعیت کنونی توانسته اند جایگاه خوبی را از جهت تولید روغن موتور با کیفیت برای انواع خودرو ها مانند روغن موتور پراید که یک خودروی پر فروش در کشور است به دست آورند.
این گروه های صنعتی از طریق نمایندگی های فروش خود در شهر های مختلف اقدام به فروش محصولات شرکت به اشکال متفاوت می نمایند.
قیمت روغن موتور بهران علاوه بر امکان خرید مستقیم از طریق ارتباط تلفنی با واحد فروش این نمایندگی ها نیز می توان خرید را از هر نقطه کشور انجام داد.
مهمترین مزیت خرید از این دفاتر عرضه مستقیم تولیدات شرکت و دریافت تخفیف های مناسب از سوی آنها می باشد.

سفارش عمده روغن موتور اصل

سفارش عمده روغن موتور اصلقیمت روغن موتور بهران و روغن موتور اصل و با کیفیت قابل سفارش عمده به عمده فروشان آن می باشد. عمده فروشان این محصولات می توانند در کمترین زمان ممکن سفارشات دریافتی را به نقاط مختلف کشور ارسال دارند.
معمولا در خرید ها و سفارشات عمده تولید کنندگان و عمده فروشان ممکن است هزینه ارسال را متقبل شوند که این امر نوعی مزیت خرید به این شیوه خواهد بود.
مرکز پخش روغن موتور و قیمت روغن موتور بهران برای سفارش عمده می توان به صورت مستقیم به واحد تولید یا عمده فروش مراجعه کرد یا در صورت خرید قبلی از طریق دریافت شماره تماس درخواست ارسال روغن موتور مورد نظر را داد.
قیمت روغن موتور بهران بهترین نوع این مواد صنعتی باعث کارکرد درست و صحیح موتور خواهند شد و این از نحوه کار موتور به خوبی قابل تشخیص خواهد بود.

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب

قیمت روغن موتور بهران و موتور اتوموبیل دارای دفترچه ای است که می توان با استفاده از اطلاعات آن به خرید روغن با کیفیت برای آن اقدام کرد. علائم انگلیسی و اختصاری برای نشان دادن کیفیت روغن در دفترچه خودرو ثبت شده است که می تواند راهنمای خرید قرار گیرد.
یکی از موارد مهمی که در این زمینه حائز اهمیت است شرایط آب و هوایی است که اتوموبیل در آن قرار دارد. مثلا مناطق سردسیر از مناطق گرمسیر روغن موتور متفاوتی را نیاز دارند.
برای کارکردن درست موتور خودرو انتخاب یک روغن مناسب و با کیفیت از اهمیت خاصی برخوردار است و بر همین اساس از بین انواع این تجهیزات باید نوع مناسب را انتخاب کرد. مثلا برای ماشین های دیزلی نوع دیزلی و برای خودرو های بنزینی انواع بنزینی آن را به کار برد.

 

صادرات روغن موتور درجه یک

صادرات روغن موتور درجه یکقیمت روغن موتور بهران و کشور ایران به دلیل برخوردای از مواد نفتی یکی از تولید کنندگان و صادر کنندگان فرآورده ها و محصولات نفتی و پتروشیمی در جهان می باشد.
قیمت روغن موتور بهران وصادرات روغن موتور درجه یک نیز در این فهرست قرار دارد و صادر کننده این محصول به کشور های همسایه و دیگر کشور های جهان می باشد.
قیمت روغن موتور بهران کیفیت روغن موتور یکی از فاکتور های مهمی است بورس روغن موتور که کشور های وارد کننده به آن اهمیت زیادی داده و آن را ملاکی برای خرید مجدد قرار می دهند. قیمت روغن موتور بهران به همین دلیل تولید کنندگان و صادر کنندگان باید در تولید محصولی درجه یک تلاش نموده تا بتوانند در عرصه بین الملل جایگاه خود را حفظ نمایند.

راهنمای خرید روغن موتور مرغوب

راهنمای خرید روغن موتور مرغوبقیمت روغن موتور بهران برای خرید روغن موتور با کیفیت نوع خودرو و موتور آن از فاکتور های مهمی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. مثلا با توجه به نوع سیستم فرمان که هیدرولیک باشد می توان روغن موتور هیدرولیک بهران را خریداری نمود.
قیمت روغن موتور بهران با دو عامل کیفیت و ویسکوزیته یا غلظت روغن از عواملی هستند که باید در این مورد بررسی شوند. مثلا برای برخی ماشین ها روغن هایی با گرانوی یا غلظت زیاد مناسب است و برای برخی دیگر استفاده از نوع ویسکوزیته پایین آن توصیه می شود.
شرایط جوی و آب و هوایی نیز عاملی موثر در خرید این کالا در نظر گرفته می شود. مثلا در مناطق گرمسیری خرید انواع آنها که دارای غلظت بیشتری هستند توصیه می شود. در مقابل مناطق سردسیر کشور بهتر است از روغن هایی استفاده کنند که غلظت کمتری دارد و به اصطلاح روان تر است. زیرا سردی هوا خود عاملی برای کندی جریان این روغن ها خواهد شد.
مجموعه نکات فوق و به کار گیری آنها می تواند راهنمای خریداران این محصول قرار گیرد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز