روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن دنده بهران / روغن دنده بهران سایپا | نمایندگی فروش روغن دنده بهران

روغن دنده بهران سایپا | نمایندگی فروش روغن دنده بهران

روغن دنده بهران سایپا و روغن گیربکس بهران سمند و روغن گیربکس اتوماتیک بهران و روغن دنده پارس 75W80 و روغن گیربکس پراید و قیمت روغن گیربکس آسانسور و روغن گیربکس 405 و روغن گیربکس 206 و روغن گیربکس LUBRIFIANT به قیمت عمده فروش در بازرگانی روغن نیکان در دسترس می باشد و عرضه می گردد.

لیست قیمت روغن دنده و واسکازین 140 و واسکازین 90 و انواع روغن صنعتی 50 و روغن صنعتی 10 و روغن سرریز 50 برای استفاده روانکاری و همچنین انواع گریس در لینک زیر در دسترس شما می باشد بعد از مشاهد قیمت تماس بگیرید.
https://carnikan.ir/manufacturer-of-20-liter-vascazin-oil/

روغن دنده بهران سایپا یکی از مناسب ترین روغن دنده های ماشین می باشد. که در مدل های مختلفی با قیمت های متفاوت فروخته می شود. که شما جهت خرید انواع روغن دنهد ماشین آلات سبک و سنگین می توانید به نمایندگی فروش آن در شهر های تهران، مشهد و اصفهان مراجعه کنید.
اما بهترین روغن دنده کدام هست؟ و نحوه استفاده از آن ها چگونه می باشد؟ علائم تعویض روغن دنده چه می باشد؟ روغن دنده ایرانول خوب هست یا نفت پارس؟

روغن دنده بهران سایپا | نمایندگی فروش روغن دنده بهران

نمایندگی فروش روغن دنده بهران

نمایندگی فروش روغن دنده بهراناگر دنده ماشین شما خوب کار نمی کند یا مشکل دنده دارید در اولین اقدام چه باید بکنید؟ روغن دنده خودرو یکی از روانکارهای ماشین می باشد که قطعات متحرک موجود در سیستم جعبه دنده، دیفرانسیل و جعبه ‌فرمان خودرو را روانکاری می کند.
روغن دنده بهران سایپا روغن دنده ماشین دارای خاصیت ضد زنگ و ضد خوردگی  می باشد. که این خاصیت روغن گیربکس باعث می شود که قطعات داخل جعبه گیربکس را در برابر ساییدگی و خورندگی در اثر سرعت بالا  محافظت شوند. بنابراین اگر خودرو شما دچار مشکل در گیر بکس یا جعبه فرمان شده است. بهترین و اولین راه حل چک کردن روغن دنده آن  می باشد.
روغن دنده بهران سایپا تا با سنجش میزان آن در  جعبه دنده  در صورت لزوم مقداری روغن دنده به آن اضافه کنید. البته لازم هست روغن دنده ماشین را در هر مدت زمانی که ماشین مسافت مشخصی را طی می کند؛ باید عوض کنید. تا روغن دنده کهنه موجود در سیستم دنده  خودرو کاملاً تخلیه شود.
روغن دنده بهران سایپا لذا اگر شما تمایل دارید از انواع روغن دنده خریداری کنید. بهتر هست با مراجعه به  نمایندگی فروش روغن موتور بهران انواع روغن های موتور شرکت نفت بهران  مانند بهران تکتاز را خریداری کنید.   تا با استفاده  آن ها در خودرو، شاهد روانکاری دنده ماشین شوید.

محصولات شرکت نفت بهران

محصولات شرکت نفت بهرانروغن دنده بهران سایپا و روغن واسکازین یا روغن دنده یکی از روغن های غلیظ غیر خوراکی می باشد. که باید آن  را در دماهای  پایین نگه داری کنید. تا از کاهش کیفیت آن ها در امان باشید. روغن دنده باید از موادی تشکیل شود که با فلزات موجود در سیستم دنده ماشین سازگار باشد. تا با انجام واکنش های شیمیایی و فیزیکی با آنها باعث از بین رفتن سیستم خودرو نشوند.
اکثر فلزات موجود در سیستم دنده خودرو فلز فولاد، آلومینیوم و مس می باشد که همه روغن دنده  ها با این فلزات سازگار هستند.  اگر در جاده یا مسیر دور از امکانات شهری به خاطر ترمز ماشین گیر افتادید هرگز در این حالت از روغن موتور به جای روغن دنده استفاده نکنید. زیرا روغن دنده دارای مواد افزودنی با تحمل فشار یا EP بالا هستند که این خاصیت  در روغن موتور وجود ندارد.
روغن دنده بهران سایپا لذا استفاده از روغن موتور به جای روغن دنده می تواند برای شما خطر آفرین باشد. بنابراین در این مواقع شما با برقراری تماس با شرکت های امداد خودرو  در نمایندگی روغن بهران می توانید از آن ها  تقاضا کمک کنید. تا آن ها با اعزام نیروی متخصص خود شما را در مواقع ضروری حمایت کنند.
روغن دنده بهران سایپا شرکت نفت بهران یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و روانکارهای  نفتی می باشد. که با ارائه محصولات خود در قالب بهترین و برترین روغن های ماشین آلات سبک و سنگین در اختیار خریداران قرار می دهند.

  1. روغن موتور و روانکار های خودرو
  2. روغن های صنعتی
  3. گریس
  4. ضد یخ
  5. مکمل های سوخت
  6. محصولات تکمیلی
  7. روغن های فرآیند
  8. پارافین وکس

از جمله محصولات تولیدی شرکت نفت بهران می باشد. که هر کدام از آن ها برای خود تعداد ارقام  مختلفی دارند که شما جهت خرید روغن موتور  یا روغن دنده می توانید به فروشندگان آن مراجعه کنید.

تولید کننده روغن دنده

تولید کننده روغن دندهقبل از خرید روغن دنده باید به نکات زیادی توجه کنید. از جمله این نکات مطالعه روغن های سازگار با سیستم دنده  خودرو شما می باشد. تا با خرید بهترین و مناسب ترین روغن دنده های  گیربکس، عمر مفید آن ها را بالا ببرید.  روغن دنده با گرید های متفاوتی تولید می شوند.
روغن دنده بهران سایپا  که شما با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی مختلف خود باید از گرید با استاندارد مناسب خریداری کنید. خوشبختانه در کشور ما انواع روغن های دنده با گرید های مختلف وجود دارند که هر کدام از آنها برای ماشین های مختلفی مناسب می باشند. که شما در صورت لزوم می توانید به تولید کنندگان آن مراجعه کنید. تا روغن دنده مناسب برای خودرو تان را از آنها  خریداری کنید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز