روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / قیمت خرید روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی انواع روغن صنعتی

قیمت خرید روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی انواع روغن صنعتی

قیمت خرید روغن ترمز ، روغن ترمز یکی از اجزای اصلی و اساسی برای کنترل ماشین است. می توان از بهترین برنده مطرح روغن ترمز به قیمت روغن ترمز فومن شیمی آبی و روغن ترمز  هراز اشاره کرد همچنین کیفیت روغن ترمز dot4 بعنوان یکی با کیفیت ترین روغن ترمز در فروش و خرید اینترنتی انواع روغن است .
بدون این سیال، ترمز ماشین به درستی کار نمی کند و این امر باعث بروز حادثه می شود. مکانیسم اثر این محصول، طبق فشاری است که از جانب پدال ترمز به آن وارد می شود. این فشار باعث می شود که نیرویی به قسمت لنت ترمز وارد شده و به این صورت ترمز ماشین عمل می کند.
قیمت خرید روغن ترمز را می توان با مراجعه به فروشگاه روغن ترمز معتبر و یا با مراجعه به سایت های فروش روغن ترمز به دست آورد. اگر شما خریدار روغن ترمز هستید باید نکاتی را در رابطه با این محصول رعایت کنید تا بهترین روغن ترمز را  تهیه کنید.
بمنظور بهره گیری بیشتر از محصولات جدید به سایت مذکور مراجعه نمایید.https://carnikan.ir/

قیمت خرید روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی انواع روغن صنعتی

شرکت های تولیدی روغن های صنعتی در ایران

شرکت های تولیدی روغن های صنعتی در ایران

در ایران شرکت های بسیاری هستند که به منظور تأمین روغن ترمز مصرفی کشور، به تولید این محصول پرداخته اند. شرکت روغن ترمز برای تولید روغن ترمز خودرو نیاز دارند که در ابتدا به دریافت استاندارد های محصول بپردازند.
قیمت خرید روغن ترمز تجارت روغن ترمز بازار کاسبی خوبی برای کسب درآمد ایجاد کرده است. پخش روغن ترمز به تازگی شرکت های تولید کننده، نوع جدیدی از روغن ترمز را به نام روغن ترمز سنتتیک، بازار ارائه داده اند. این محصول ویژگی ها و برتری هایی نسبت به روغن ترمز های عادی دارد.
در ساخت روغن ترمز های قدیمی از پایه های نفتی استفاده می شود. با توجه به محدود بودن ذخایر نفتی و تجدید نا پذیر بودن این ماده طبیعی، و همچنین آلودگی بالای ناشی از مصرف نفت و مشتقات آن، نیاز است که در مصرف آن حداکثر احتیاط را داشت. به همین خاطر کشور های پیشرفته به تازگی مشتقات نفتی را از روغن ترمز ها حذف کرده اند.
قیمت خرید روغن ترمز ارزان و با کیفیت بسیار بالای روغن ترمز های سنتتیک ( تقریبا سه برابر روغن های معمولی و نفتی ) باعث محبوبیت زیاد این محصول در بین مصرف کنندگان شده است.با مراجعه به سایت صنعت و معدن، می توانید لیست شرکت های تولید کننده روغن ترمز را همراه با جزئیات داشته باشید.

پرکاربردترین روغن های صنعتی خودرو

پرکاربردترین روغن های صنعتی خودرو

قیمت خرید روغن ترمز و روغن های صنعتی از نظر خواص شیمیایی و فیزیکی، با روغن های عادی تفاوت دارند. صادرات روغن این روغن ها در صنعت و ماشین های صنعتی از جمله خودرو ها کاربرد دارند. در زیر لیست پر کاربرد ترین روغن های صنعتی که در خودرو استفاده می شوند را آورده ایم:

 1. روغن موتور ( روغن ماشین ): می توان گفت حیاتی ترین روغن برای ماشین روغن موتور است. بدون این روغن موتور کار نمی کند و اصطحکاک بین قطعات باعث می شود موتور قفل کند و روشن نشود. روغن موتور دو وظیفه روان کاری و تمیز کاری را در موتور ماشین ها انجام می دهد.
 2. روغن ترمز: این روغن هم یکی از پر کاربرد ترین روغن ها در خودرو است.
 3. روغن ترمز: این روغن هم یکی از پر کاربرد ترین روغن ها در خودرو است. این روغن به دلیل ویژگی فیزیکی خاصی که دارد، تراکم نا پذیر است و در هنگام اعمال فشار، متراکم نمی شود. در هنگام فشار دادن پدال گاز، فشار وارد شده به روغن را مستقیما به پیستون منتقل کرده و باعث فشار به لنت ترمز و در نتیجه کاهش سرعت و توقف ماشین می شود.
 4.  روغن هیدرولیک: این روغن نیز مانند روغن ترمز نقش انتقال فشار و قدرت را دارد. در هر قسمتی از خودرو که سیستم هیدرولیکی وجود دارد، این روغن کاربرد دارد.

این روغن به دلیل ویژگی فیزیکی خاصی که دارد، تراکم نا پذیر است و در هنگام اعمال فشار، متراکم نمی شود. در هنگام فشار دادن پدال گاز، فشار وارد شده به روغن را مستقیما به پیستون منتقل کرده و باعث فشار به لنت ترمز و در نتیجه کاهش سرعت و توقف ماشین می شود.

 1.  روغن هیدرولیک: این روغن نیز مانند روغن ترمز نقش انتقال فشار و قدرت را دارد. در هر قسمتی از خودرو که سیستم هیدرولیکی وجود دارد، این روغن کاربرد دارد.

مشخصات روغن ترمز درجه یک

مشخصات روغن ترمز درجه یک

قیمت خرید روغن ترمز برای این که یک روغن ترمز استاندارد باشد لازم است تا در هنگام تولید آن به نکاتی توجه شود. همچنین لازم است قبل از ارائه محصول به بازار از جهاتی هم آزمایش شود:

 1. روغن ترمز باید در مقابل کاهش دما مقاوم باشد. نباید با کاهش دما منجمد شود.
 2. در دما های بالا نباید جوش بیاید و یا تبخیر شود.
 3. مقدار خوردگی سیستم در هنگام تست روغن ترمز باید تست و اندازه گیری شود. روغن ترمز های درجه ۱ باعث کاهش خوردگی می شوند.

همچنین در هنگام خرید نیز باید توجه داشت که روغن ترمز باکیفیت و استاندارد باشد و ویژگی هایی داشته باشد. از جمله موارد زیر:

 1. روغن ترمز خالص باشد.
 2. از روغن ترمز مناسب ماشین استفاده شود.
 3. حباب نداشته باشد. وجود حباب در روغن ترمز نشان از کیفیت پایین آن است.
 4. ویسکوزیته بالایی نداشته باشد.
 5. بوی نا مطبوع و غیر عادی نداشته باشد.

برای خرید بهتر توصیه میکنیم

 1. روغن موتور ( روغن ماشین ): می توان گفت حیاتی ترین روغن برای ماشین روغن موتور است. بدون این روغن موتور کار نمی کند و اصطحکاک بین قطعات باعث می شود موتور قفل کند و روشن نشود. روغن موتور دو وظیفه روان کاری و تمیز کاری را در موتور ماشین ها انجام می دهد.
 2. روغن ترمز: این روغن هم یکی از پر کاربرد ترین روغن ها در خودرو است. این روغن به دلیل ویژگی فیزیکی خاصی که دارد، تراکم نا پذیر است و در هنگام اعمال فشار، متراکم نمی شود. در هنگام فشار دادن پدال گاز، فشار وارد شده به روغن را مستقیما به پیستون منتقل کرده و باعث فشار به لنت ترمز و در نتیجه کاهش سرعت و توقف ماشین می شود.
 3.  روغن هیدرولیک: این روغن نیز مانند روغن ترمز نقش انتقال فشار و قدرت را دارد. در هر قسمتی از خودرو که سیستم هیدرولیکی وجود دارد، این روغن کاربرد دارد.

محصول خود را از نمایندگی روغن ترمز تهیه کنید و یا از فروشنده روغن ترمز بخواهید که از محصولات با برند معتبر استفاده کند.

تفاوت روغن ترمز زرد و آبی

تفاوت روغن ترمز زرد و آبی

DOT یک شاخص برای تعیین نقطه جوش روغن ترمز هاست. قیمت خرید روغن ترمز از آن جایی که هر مدل ماشین سیستم کنترلی و ترمز مخصوص به خود را دارد، نمی توان از هر روغن ترمزی برای ماشین استفاده کرد.
انتخاب روغن ترمز با توجه به DOT آن صورت میگیرد. داشتن DOT بالا تر در روغن ترمز، صرفا به معنی بهتر بودن آن نیست!
به طور خلاصه روغن ترمز های زرد رنگ DOT 3 هستند و روغن ترمز های آبی رنگ DOT 4 هستند.
تفاوت دیگر آنها در نقطه جوش آن هاست.

 1. نقطه جوش روغن ترمز زرد رنگ در حالت خالص، ۲۰۵ درجه و در حالت جذب رطوبت ۱۴۰ درجه سانتی گراد است.
 2. نقطه جوش روغن ترمز آبی رنگ در حالت خالص ۲۳۰ درجه و در حالت جذب رطوبت ۱۵۰ درجه سانتی گراد می باشد.
 3. نکته ای که حتما باید به آن توجه داشت این است که از هر دوی این روغن ها به صورت همزمان نمی توان استفاده کرد.

لیست قیمت روغن ترمز در بازار قیمت خرید روغن ترمز

لیست قیمت روغن ترمز در بازار

قیمت روغن ترمز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 • کیفیت ساخت، کشور تولید کننده( برای روغن ترمز وارداتی )، نوع روغن ترمز، کیفیت بسته بندی محصول و . . . از جمله عواملی هستند که در تعیین قیمت نهایی روغن ترمز موثرند.
 • قیمت خرید روغن ترمز بدیهی ست که هر چه کیفیت محصول بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. اما این به معنی بهتر بودن محصول با قیمت بالاتر نیست.مثل هر محصول دیگری خرید عمده این محصول نیز صرفه اقتصادی داشته و برای کسانی که خرده فروشی و یا مرکز تعویض روغن ترمز دارند بسیار به صرفه است.
 • قیمت خرید روغن ترمز و روغن موتور ارزان هر شرکت با توجه به قیمت تمام شده محصول، قیمت مصرف کننده را مشخص می کند. برای اطلاع از قیمت هر شرکت می توانید به صورت حضوری، به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید و یا اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، میتوانید از طریق سایت روغن ترمز، محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

صادرات روغن ترمز اصل ایرانی قیمت خرید روغن ترمز

صادرات روغن ترمز اصل ایرانی

کشور ما یکی از تولید کنندگان روغن ترمز اصل و با کیفیت است. همین امر باعث ایجاد بستری برای صادرات روغن ترمز به سایر کشور ها شده است. قیمت خرید روغن ترمز ارزان و کیفیت روغن های تولید شده در ایران بسیار بالاست و تقاضا برای آن در خارج از مرز ها بالاست.
اکثر همسایگان نزدیک تمایل به صادرات و واردات محصولات ایرانی دارند که روغن ترمز نیز یکی از آن هاست.می شود گفت هر جایی که ماشین وجود دارد، روغن ترمز نیز باید وجود داشته باشد.
قیمت خرید روغن ترمز باعث شده کشور عراق در زمینه واردات کالا های ایرانی حرف اول را در منطقه میزند. این کشور پتانسیل بالایی برای این کار دارد و بورس روغن ترمز در این کشور در موقعیتی خوبی قرار دارد.
قیمت خرید روغن ترمز برای صادرات محصولات ابتدا باید از طریق مراجع قانونی اقدام به دریافت مجوز های لازم کنید. پس از اخذ مجوز به راحتی با هماهنگی با شرکت های حمل و نقل می توانید ماشین های قابل پلمپ شدن را رزرو کنید. بعد از بارگیری و انتقال محصولات به گمرک، محصول شما از مرز عبور می کند.

تجارت اینترنتی انواع روغن صنعتی

تجارت اینترنتی انواع روغن صنعتی

از آن جایی که مشتریان و خریداران روغن های صنعتی معمولا افراد عادی نیستند، لازم است بستری را فراهم کنید تا خرید این مواد را راحت تر کند. افراد متقاضی این محصول، معمولا با کارخانجات و مراکز صنعتی سر و کار دارند و همین امر باعث کمبود وقت آن ها است. این افراد وقت آن را ندارند که در کوچه و بازار به دنبال تأمین روغن صنعتی مورد نیاز خود باشند.
با پیشرفت تکنولوژی، این بستر برای همگان فراهم شده است که کسب و کار خود را از طریق اینترنت گسترش بدهند و از این طریق به محدودیت های مکانی پایان دهند.قیمت خرید روغن ترمز اگر تجارت خود را اینترنتی کنید می توانید به صورت نا محدود با مشتریان خود تعامل داشته باشید و از این نظر پیشرفت کنید.
قیمت خرید روغن ترمز یک مزیت دیگر اینترنتی کردن تجارت این است که مشتری های شما محدود به محله و شهر و یا حتی کشور شما نمی شوند، و شما می توانید با هر شخصی که به اینترنت دسترسی دارد معامله کنید برای اینترنتی کردن تجارت باید به نکاتی توجه کنید. انجام این نکات باعث پیشرفت سریع شما در این زمینه می شود.

قیمت خرید روغن ترمز و کیفیت روغن های موجود در سایت شما باید به حدی بالا باشد که مشتری بدون تعلل اقدام به خرید کند.آدرس سایت شما نباید خیلی طولانی و بی ربط باشد.

تحویل محصولات باید به موقع باشد تا رضایت مشتریان را جلب کند.

بازار فروش روغن ترمز ایرانی و خارجی

بازار فروش روغن ترمز ایرانی و خارجی

در بازار روغن ترمز در ایران، با توجه به نیاز مشتری و تقاضا برای هر محصول، دو نوع محصول ایرانی و خارجی موجود است.روغن ترمز های ایرانی مناسب با ماشین های ایران هستند و از کیفیت بالایی هم برخور دارند، اما برخی علاقه دارند که از انواع خارجی آن استفاده کنند.

برخی از مارک های ایرانی با کیفیت روغن ترمز عبارتند از:

 1.  فومن شیمی
 2. هراز
 3.  کراپ
 4. اکساین شیمی
 5. فومن شیمی تبریز
 6. مگا شیمی
 7. سنان شیمی
 8. سمن شیمی
 9. آلتیما

( ترتیب نوشتن بر اساس کیفیت نیست. )

مارک های روغن ترمز های خارجی موجود در ایران نیز شامل موارد زیر می شوند:

 1. TOTAL ( توتال )
 2.  ELF ( الف )
 3.  BIZOL ( بیزول )
 4.  WURTH ( وورث )
 5. بریستون

انتخاب این که روغن ترمز خارجی بهتر است یا ایرانی بیشتر به سلیقه و اعتماد فرد بر می گردد و نمی توان با اطمینان گفت که تنها مارک خارجی یا فقط مارک ایرانی آن بهتر است.

شرکت پخش روغن ترمز در سراسر کشور

شرکت پخش روغن ترمز در سراسر کشور

همانطور که در بالا تر اشاره کردیم شرکت های زیادی اقدام به تولید و پخش روغن ترمز کرده اند.قیمت خرید روغن ترمز این شرکت ها دفاتر مرکزی و نمایندگی های معتبری را در شهر های مختلف تاسیس کرده اند تا افرادی که مایل هستند به صورت حضوری خرید کنند، بتوانند این کار را انجام دهند.
اکثر این شرکت ها محصولات خود را به صورت عمده و با تعداد بالا می فروشند اما برخی نیز هستند که تک فروشی نیز دارند.قیمت خرید روغن ترمز علاوه بر مراکز حضوری، شما می توانید هم از طریق تلفن و هم از طریق سایت این شرکت ها، سفارشات خود را ثبت کرده و در محل مورد نظرتان دریافت کنید.
این مورد بیشتر مناسب کسانی است که به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به شرکت ها را ندارند. علاوه بر این شرکت های پخش روغن ترمز، تسهیلات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند که با خرید از آن ها می توانید از این تسهیلات بهره مند شوید.

بزرگترین عمده فروش روغن های صنعتی

بزرگترین عمده فروش روغن های صنعتی

بازرگانی های بسیاری هستند که تحت نظر شرکت های تولید کننده اقدام به پخش عمده محصولات می کنند.اولین گزینه در خصوص مزیت خرید عمده این است که شما قیمت کمتری پرداخت می کنید. محصولاتی که به صورت عمده عرضه می شوند دارای قیمت پایین تری نسبت به همان محصول در خرده فروشی ها هستند.
بنابراین این اگر قصد خرید روغن های صنعتی برای مصارف بالا را دارید، پیشنهاد ما به شما، خرید همده ی این محصولات است.قیمت خرید روغن ترمز برخی مراکز و شرکت های فروش عمده، تسهیلات و طرح های تشویقی برای خریداران عمده خود در نظر گرفته اند. شما با خرید از آنها می توانید به راحتی از طرح های در نظر گرفته شده، استفاده کنید.
با مراجعه به اینترنت می توانید مراکز پخش عمده در هر شهر و منطقه را جست و جو کنید و یا با مراجعه به سایت رسمی شرکت، از همان جا سفارش خود را ثبت کرده و در محل خود تحویل بگیرید.

خریدار روغن ترمز ارزان قیمت

خریدار روغن ترمز ارزان قیمت

قیمت خرید روغن ترمز بیشتر کسانی که خرید می کنند به دنبال جنس ارزان و با کیفیت هستند. این مورد درباره روغن ترمز نیز صادق است! قیمت خرید روغن ترمز برای خریداران روغن ترمز باید به این نکته توجه داشته باشند که کیفیت را فدای کمیت نکنند. توجه کنید که این جمله به این معنی نیست که هر محصولی که قیمت بالاتری داشته باشد حتما کیفیت بالاتری نیز دارد. اما تجربه ثابت کرده است که جنس با کیفیت، با قیمت های خیلی ارزان عرضه نمی شود.
قیمت خرید روغن ترمز به طور کلی روغن ترمز های ایرانی، به دلیل تولید در خاک کشور و نداشتن هزینه های مربوط به واردات، قیمت پایین تری دارند.اگر به دنبال یک روغن ترمز با کیفیت و با قیمت مناسب می گردید ما روغن ترمز های ایرانی را به شما توصیه میکنیم. این روغن ها با تمامی ماشین های موجود در ایران سازگار هستند.

معتبرترین سایت خرید روغن ترمز خودرو قیمت خرید روغن ترمز

معتبرترین سایت خرید روغن ترمز خودرو

قیمت خرید روغن ترمز می توان گفت معتبر ترین سایت برای خرید روغن ترمز، سایت های رسمی شرکت های تولید کننده است. این سایت ها علاوه بر توضیحات محصولات، اطلاعاتی نیز درباره شرکت به شما می دهند. با دانستن اطلاعاتی مثل مجوز های شرکت، استاندارد های شرکت و . . . می توانید انتخاب بهتری در خرید داشته باشید.
اگر می خواهید از سایتی به غیر از سایت های رسمی شرکت های تولید کندده خرید کنید، حتما در هنگام خرید به نشان اعتماد الکترونیک توجه کنید تا نا خواسته در دام کلاه برداران اینترنتی نیوفتید. این نشان، اصالت سایت را تایید می کند و شما می توانید با خیال راحت خرید خود را ثبت نمایید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Tehran brake oil distribution center 35 pieces

مرکز پخش روغن ترمز تهران ۳۵ عددی

مرکز پخش روغن ترمز شامل انواع روغن ترمز آبی و انواع روغن ترمز زرد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز