روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / خرید روغن موتور عمده | فروشنده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

خرید روغن موتور عمده | فروشنده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

خرید روغن موتور عمده و روغن موتور ارزان عمده و بورس روغن موتور در تهران کجاست؟ شاید هم بتوان قیمت روغن موتور بشکه ای بهران را در عمده فروش روغن موتور شیراز یا عمده فروشی روغن موتور اصفهان پیگیری نمود ولی بهترین پیشنهاد و خرید روغن موتور عمده و فروش روغن موتور عمده در بازرگانی روغن نیکان قابل انجام است کافیست تماس بگیرید.
روغن موتور یکی از مهمترین ملزومات جانبی خودرو محسوب می‌شود که باعث افزایش عمر مفید موتور و کارکرد خودرو می گردد و به همین جهت به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. فروشنده برتر انواع روغن موتور های با کیفیت در کشور ما نمایندگی های شرکت ها و برندهای تولیدکننده داخلی و خارجی و مراکز فروش و عرضه انواع ملزومات جانبی خودرو می باشند. 
خرید روغن موتور عمده برای خرید روغن موتور عمده،  که عموماً توسط تعمیرکاران خودرو و مراکز فروش کوچک صورت می‌پذیرد می‌توان از طریق نمایندگی های رسمی مجتمع‌های تولیدی این محصول و همچنین مراکز فروشگاهی آنلاین اقدام نمود. این مراکز دارای تنوع بالایی از محصولات هستند خرید روغن موتور عمده و بهترین و با کیفیت ترین روغن های موتور برندهای معتبر داخلی و خارجی را با قیمت های ارزان و اقتصادی عرضه می‌نمایند و به این ترتیب امکان خرید آسان را برای تمامی مشتریان فراهم آورده اند.

خرید روغن موتور عمده | فروشنده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

نقش روغن موتور در خودرو

نقش روغن موتور در خودرونقش روغن موتور خودرو غیر قابل انکار می باشد و همه ما می دانیم که موتور به عنوان اصلی ترین بخش در خودروهای مختلف بسیار حائز اهمیت است. خرید روغن موتور عمده برای موتور خودرو های گوناگون از سیستم های احتراق سوخت تا زمان انتقال نیرو به چرخ ها نقش بسیار مهم و اساسی را بر عهده دارند به دلیل درگیری و ارتباط مستمر قطعات مختلف خودرو نیروی موتور حاصل می گردد.

این درگیری موجب ایجاد اصطحکاک، خوردگی و کم شدن عمر قطعات در خودروها است و بنابراین روغن به دلیل خواص بی نظیری که دارد در کاهش این استهلاک بسیار مهم و موثر می باشد. خرید روغن موتور عمده و مهمترین کارکرد روغن موتور، روانکاری قطعات موتور می باشد و می توان گفت نقش بسیار اساسی در افزایش عمر مفید خودرو ایفا می‌کند. از جمله مهمترین مزایای استفاده از روغن موتور درجه یک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • افزایش عمر مفید موتور خودرو
 • کاهش اصطکاک و سایش میان قطعات مختلف و متحرک موتور
 • کاهش قابل توجه مصرف سوخت
 • ممانعت از ایجاد رسوب ها و لجن ها در موتور
 • کاهش چشمگیر آلودگی هوا
 • ممانعت و جلوگیری از زنگ زدگی قطعات
 • جلوگیری از خوردگی و رسوب گرفتگی قطعات مختلف خودرو

برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور

برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشورتولید کننده برتر روغن موتور در کشورمان در  تهران و اهواز مشغول به فعالیت می‌باشند. خرید روغن موتور عمده و مهمترین نکته در تولید روغن های موتور با کیفیت، استفاده از متریال و مواد اولیه مرغوب است و از آنجا که کشور ما یکی از مهمترین دارندگان نفت و از برترین تولیدکنندگان مشتقات نفتی و روغن موتور ها می باشد این محصول در کشور ما با کیفیت بسیار بالایی تولید می گردد.

برای شناخت برترین تولید کنندگان ملزومات جانبی خودرو  و برترین برندهای روغن موتور مانند روغن موتور پراید می‌توان از طریق مطالعه مقالات گوناگون منتشر شده در این زمینه و همچنین استفاده از تجربه سایر مصرف کنندگان استفاده کرد.

خرید روغن موتور عمده و روغن های موتور پس از مدتی کار کرد، میزان کیفیت و کارایی خود را نشان می‌دهند و و می‌توان با توجه به نوع عملکرد موتور خودرو و همچنین میزان فرسودگی و اصطحلاک قطعات،  از بهترین برندها کسب اطلاع نمود. روغن های موتور تولید شده در مجتمع‌های تولیدی معتبر کشور ما، در سطح وسیع توسط نمایندگی‌های رسمی این شرکت‌ها برای فروش در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف کشور توزیع می گردد.

لیست قیمت فروش عمده انواع روغن موتور

لیست قیمت فروش عمده انواع روغن موتور قیمت انواع روغن های موتور خودرو بر اساس پارامترهای مختلف و متعددی تعیین می گردد که مهمترین آنها موارد ذیل است:

 • برند تولید کننده محصولات
 • درجه خلوص و کیفیت آن
 • نوع متریال مورد استفاده در تولید آنها
 • حجم و نوع بسته بندی محصول
 • نوسانات بازارهای داخلی و بین المللی

نوسانات بازار داخلی و همچنین تغییرات در حوزه بازارهای نفتی در جهان، قیمت انواع مشتقات این محصول و همچنین انواع روغن های موتور را با افزایش روبرو کرده است. خرید روغن موتور عمده و برای استعلام لیست قیمت فروش عمده انواع روغن موتور ایرانی و روغن موتور خارجی می توان از طریق نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولید و مراکز فروش عمده روغن موتور اقدام نمود و با مراجعه به این مراکز درباره کیفیت و قیمت های بروز انواع محصولات کسب اطلاع کرد.

همچنین خریداران می‌تواند ضمن تماس تلفنی با مراکز فروش این محصولات، از قیمت های بروز  را دریافت نمایند. خرید روغن موتور عمده و  امروزه شرکت‌ها و فروشگاه های اینترنتی نیز در سطح وسیع انواع روغن های موتور با کیفیت را توزیع می نمایند و خریداران می‌توانند با مراجعه به سایت های دارای نشان الکترونیک، از قیمت های به روز محصولات کسب اطلاع نمایند و با توجه به نیاز خود و همچنین مطالعه جزئیات درج شده محصول، کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینیمشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی با روغن های دیزلی در ساختار کلی شبیه به هم است اما در ساختار مواد تشکیل دهنده و فرمولاسیون تولیدی با یکدیگر متغیر و متقاوت می باشند. خرید روغن موتور عمده روغن های موتور های بنزینی برای استفاده در خودروهای سواری و خودروهای سبک مورد استفاده قرار می گیرند و برای استفاده در تمامی فصول و شرایط آب و هوای متغیر مناسب می باشند.

این روغن ها دارای مواد افزودنی مرغوبی هستند که کارکرد اتومبیل را بهتر می‌کند و همچنین از مهمترین موارد مورد استفاده در این روغن ها استفاده از مواد ضد اصطحکاک و ضد سایش است.

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلیبرای اطلاع از مشخصات و کارگر روغن موتورهای دیزلی لازم است که دفترچه خودرو و همچنین دفترچه روغن موتور را مطالعه نمایید. روغن موتورهای دیزلی برای روانکاری موتور های دیزل چهارزمانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهمترین نکته در تفاوت بین روغن های موتور دیزلی و بنزینی، مواد پاک کننده بیشتر در روغن موتورهای دیزلی است. خرید روغن موتور عمده که این روغن‌ها مقاومت زیادی در برابر اکسیداسیون در شرایط دمایی بالا را دارند و همچنین قدرت بسیار بالایی در پاک‌کنندگی دوده‌ها و ذرات ناشی از احتراق را دارا می باشند و  از آُیب قطعات موتور در برابر سایش جلوگیری می کند و با سیستم های کنترل نشر آلاینده سازگاری بالایی دارند.

بهترین برندهای روغن موتور

بهترین برندهای روغن موتوربهترین برندهای روغن موتور برندهایی می‌باشند که در تولید این محصول از افزودنی های جانبی استفاده می نمایند. ساختار روغن های موتور با یکدیگر متفاوت است و کیفیت آنها وابسته به این افزودنی ها متفاوت می باشد.

مهمترین افزودنی های اصلی به روغن های موتور مواد زیر هستند:

 • مواد ضد خوردگی
 • مواد ضد زنگ
 • مواد ضد کف کردن روغن
 • مواد کاهش دهنده اصطحکاک خودرو
 • مواد ضد اکسیداسیون 
 • مواد صابونی پاک کننده برای تمیز نگه داشتن موتور

همچنین روغن های موتور مختلف بر اساس کیفیت و غلظت طبقه بندی می گردند بنابراین برند های برتر برند هایی می باشند که روغن موتور دارای غلظت مناسب و کیفیت بالا را تولید می‌کنند.

عمده فروشی روغن موتورهای باکیفیت

عمده فروشی روغن موتورهای باکیفیتعمده فروشی روغن موتور با کیفیت، مراکز فعال در بازارهای تخصصی ارائه کننده روغن ها و مکمل ها، مراکز واردات و صادرات انواع گوناگون روغن های موتور، نمایندگی های مجاز کارخانجات تولید کننده و همچنین فروشگاه های الکترونیکی می باشند.  خرید روغن موتور عمده و قیمت عمده روغن موتور در این مراکز بسته به مواردی مانند تعداد واسطه ها در فرایند خرید و فروش روغن موتور، میزان خرید و تقاضا، محل ارسال مرسوله و برند و کیفیت روغن موتور متغیر می باشد.

مهمترین خریداران عمده انواع روغن های موتور ایرانی و خارجی مراکز تعمیر خودرو، مراکز کوچک فعال در حوزه خدمات اتومبیل و همچنین نمایندگی های شرکت های خودروسازی و فروشگاه‌های عرضه جزئی انواع مکمل ها و روغن های موتور می باشند.

این مراکز می‌توانند برای خرید محصولات به صورت عمده از طریق بازار بزرگ تهران و یا فروشگاه های الکترونیکی که در سطح گسترده مشغول فعالیت هستند اقدام نمایند و محصولاتی با کیفیت را تهیه کنند.

بازار بزرگ خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بازار بزرگ خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی و خارجیبازار بزرگ خرید و فروش روغن های موتور ایرانی و خارجی در استان تهران مستقر می‌باشد و این بازار دارای تنوع بالایی از محصولات از نظر برند و کیفیت را داراست و مهم ترین و برترین محصولات تولید شده توسط شرکت‌های داخلی و شرکت های معتبر خارجی را عرضه می نماید.

بسیاری از خریداران عمده این مکمل ها و روغن ها ترجیح می‌دهند خرید روغن موتور عمده  که خرید خود را از بازار بزرگ تهران انجام دهند چرا که محصولات متنوعی در این بازار یافت می شود و همچنین تمامی خریداران با توجه به سطح مالی خود می توانند محصول با کیفیت را تهیه کنند.

در بازار بزرگ خرید و فروش روغن های موتور عمده ترین مسئله در پرفروش بودن یک محصول کیفیت و همچنین قیمت متناسب آن می باشد. خرید روغن موتور عمده در سال‌های اخیر مراکز فعال در بازارهای بزرگ تهران فعالیت مجازی خود را نیز آغاز نموده اند و ضمن ارائه این محصولات به صورت حضوری، تمامی انواع روغن موتور ایرانی و خارجی را به صورت مجازی نیز به فروش می‌رساند و به این ترتیب دسترسی تمامی خریداران به این مراکز بسیار آسان شده است.

نمایندگی برتر توزیع روغن موتورهای بنزینی و دیزلی

نمایندگی برتر توزیع روغن موتورهای بنزینی و دیزلینمایندگی های برتر توزیع روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی در کشور ما در دفاتر نمایندگی رسمی مشغول به فعالیت هستند. این مراکز فروش دارای ارتباط مستقیم و بدون واسطه با شرکت های تولید کننده روغن موتور می باشند و انواع محصولات با کیفیت های بالا و قیمت مناسب را توزیع می کنند.

خرید روغن موتور عمده نمایندگی های شرکت های تولید کننده از مهمترین و معتبرترین خرید روغن موتور عمده مراکز پخش این محصولات می باشند که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را ارائه می نمایند و دسترسی به آنها بسیار راحت است.

همچنین در سال‌های اخیر این نمایندگی‌ها ضمن ایجاد سایت های تجاری و خرید روغن موتور عمده همچنین فروشگاه های مجازی ارتباط خود را با مشتریان و خریداران گسترش بخشیده اند و خرید از این مراکز موجب می گردد که محصولاتی مرغوب و اصیل و دارای قیمت های اقتصادی به دست خریداران واقعی برسد.

فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور اصل

فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور اصلدر حال حاضر فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور اصل و بهترین روغن موتور، یکی از مهم ترین و برترین مراجع خرید عمده روغن موتور ارزان و با کیفیت هستند. امروز به دلیل مشغله های فراوان کاری و وجود ترافیک‌های شدید در مراکز شهرها، رفت و آمد برای خرید های مکرر بسیار آزاردهنده می‌باشد و بسیاری از خریداران ترجیح می‌دهند که خریدهای مختلف خود را به صورت آنلاین و از طریق مراکز فروشگاه اینترنتی انجام دهند.

در سال‌های اخیر فروشگاه های عرضه کننده انواع روغن موتور با کیفیت نیز فعالیت خود را گسترش داده اند و در قالب وب سایت های تخصصی فروشگاهی و فروشگاه های موجود در شبکه های مجازی فعالیت خود را استمرار بخشیده اند.

این فروشگاه ها تنوع بالایی از محصولات از نظر کیفیت و قیمت را ارائه می نماید و خریداران می‌توانند با مراجعه به این مراکز ضمن کسب اطلاعات لازم درباره جزئیات کامل محصولات و قیمت آنها و همچنین کارکرد و کیفیت روغن موتور؛ با توجه به نیازهای مالی خود یکی از برندهای روغن موتور را انتخاب نمایند.

خرید روغن موتور عمده و خرید اینترنتی روغن موتور موجب می گردد که صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه های جانبی گردد و خریداران بتوانند در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. خرید روغن موتور عمده  همچنین فروشگاه‌های اینترنتی ارسال رایگان محصولات به استان‌ها و شهرستان‌های کشور را انجام می‌دهند و دارای مشاوران و کارشناسان مجرب هستند.

صادرات روغن موتورهای درجه یک

صادرات روغن موتورهای درجه یکایران یکی از مهم ترین تولید کنندگان روغن موتور باکیفیت در سطح بین المللی محسوب می گردد و مجتمع ها و شرکت های تولید کننده این محصول با استفاده از بهترین مواد اولیه و با به کارگیری پیشرفته ترین فرمول های تولید این محصول، با کیفیت ترین و مرغوب ترین روغن موتور را تولید می نمایند.

خرید روغن موتور عمده در سال های اخیر با بازاریابی های حرفه ای و معرفی تجاری مطلوب محصولات تولید ایران، انواع گوناگون روغن های موتور توسط مراکز واردات و صادرات به بسیاری از کشورهای همسایه، کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی و آفریقایی صادر شده اند و این صادرات ارزآوری خوبی را برای کشور ما به همراه داشته است.

مهم ترین عوامل در فروش روغن موتور صادراتی را می توان در موارد ذیل خلاصه نمود:

 • بازاریابی اصولی و حرفه ای
 • ایجاد سایت های چند زبانه 
 • کیفیت و کارایی بالای محصولات
 • بسته بندی روغن موتور در حجم های مختلف

زمان مناسب برای تعویض روغن موتور

زمان مناسب برای تعویض روغن موتوربرای بسیاری از مالکان خودرو این سوال مطرح است که بهترین زمان برای تعویض روغن موتور چه زمانی است؟ روغن موتور یکی از مهم‌ترین ملزومات جانبی خودرو محسوب می‌شود که موجب کارکرد بیشتر و عمر مفید موتور خودرو می گردد و بنابراین لازم است که سطح روغن موتور اتومبیل به صورت هفتگی مورد بررسی قرار گرفته شود و در صورت کاهش روغن موتور به کارتر اضافه گردد.

اما در مورد تعویض روغن های موتور عموم کارشناسان بر این باور هستند که پس از 8 تا 10 هزار کیلومتر کارکرد لازم است که روغن موتور تعویض گردد. خرید روغن موتور عمده بنابراین می توان گفت بهترین و مناسب ترین زمان تعویض روغن موتور بنابر مسافت طی شده خودرو و همچنین میزان ماندگی روغن در داخل کارت موتور تعیین می‌گردد.

خرید روغن موتور عمده و استفاده از خودرو و طی مسافت های طولانی موجب می گردد که روغن موتور کارکرد مناسب خود را از دست دهد. همچنین موارد متعددی مانند تردد در مسیرهای پر ترافیک، تردد در هوای سرد و برفی و استارت زدن های پیاپی موجب می گردد که روغن موتور به تدریج کارایی خود را از دست دهد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز