روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / بازار روغن موتور | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بازار روغن موتور | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بازار روغن موتور شامل قیمت روغن موتور ایرانول و قیمت روغن موتور بشکه ای بهران و قیمت روغن موتور elf و قیمت روغن موتور بهران پیشتاز 20 50 و قیمت روغن موتور توتال و قیمت روغن موتور کاسترول و قیمت بهترین روغن 10w40 که بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی در بازرگانی روغن نیکام می باشد.
موتور خودرو یکی از مهم ترین قسمت هایی است که در آن وجود داشته و به نوعی وظیفه هدایت و حرکت سایر قطعات و تجهیزات خودرو را موجب می سازد. اما همین بخش بسیار پر اهمیت برای کارکرد درست و ایمن نیازمند به روغن می باشد. در واقع روغن موتور که نقش روانکاری را بر عهده داشته و بر سایر قطعات خودرو نیز به شدت تاثیرگذار می باشد، از الزامات اساسی محسوب می گردد.
بازار روغن موتور ارزان می باشد لذا با توجه به همین موضوع می توان به خوبی دریافت که بازار روغن موتور بازاری گسترده بوده که روزانه متقاضیان بسیاری برای رفع احتیاجات خود به آن مراجعه می کنند. حال شما نیز به عنوان خریدار روغن موتور می توانید از طریق بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن موتور های ایرانی و خارجی یعنی همین مرکز اقدام فرمایید.

بازار روغن موتور | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی

قیمت روز انواع روغن موتور در بازار

قیمت روز انواع روغن موتور در بازارگفته می شود که روغن موتور که یکی از رایج ترین و مورد توجه ترین روغن های مورد استفاده در انواع خودرو ها محسوب می گردد، دارای دو نقش یا کارکرد اصلی در بخش موتور خودرو می باشد که این دو نقش عبارتند از:

 • تمیز کاری
 • روانکاری

پس دریافتید که روغن مذکور، علاوه بر اینکه به عنوان یک سیال می تواند حرکات نرم موتور و سایر قطعات خودرو را باعث شود؛ بلکه خواهد توانست از عهده تمیز نمودن تمامی قطعات نیز به خوبی بر آید.
بازار روغن موتور در دسترس است اما موضوعی که وجود دارد، این است که روغن موتور که امروزه کاربرد های بسیاری را دارا می باشد و به عنوان خوراک اصلی خودرو تلقی می گردد، طیف متنوعی از هر حیث، یعنی چه از حیث کیفیت و چه از حیث برند و موارد این چنینی در بر می گیرد.

طبق همین موضوع می توان گفت که لیست قیمت روغن موتور نیز به مانند خود این روغن، دارای درجات متنوعی است. بازار روغن موتور حالا اگر درخواست شما خریداران گرامی اطلاع از قیمت روز انواع روغن موتور در بازار می باشد؛ لازم است درخواست های خود را با برترین مراجع فروش ذیربط در میان بگذارید.

نقش روغن موتور در خودرو

نقش روغن موتور در خودروبازار روغن موتور و انواع روغن موتور دقیقا به مانند خون که برای بدن و ادامه حیات آن ضروری است؛ برای خودرو دارای چنین نقش و تاثیر قابل توجهی می باشد.
یقینا بدون این روغن کارکرد اصلی خودرو مختل گشته و نمی توان انتظار خودرویی سالم و بدون عیب را داشت.
پس می توان به خوبی دریافت که روغن موتور دارای چه درجه ای از حساسیت بوده و می تواند در تضمین سلامت و حرکت خودرو بسی موثر واقع شود.

حال در این قسمت قصد داریم در  بازار روغن موتور تا به نقش روغن موتور در خودرو به صورت جداگانه بپردازیم.گرچه در بخش قبلی به دو نقش اصلی آن اشاره کردیم، اما حالا می خواهیم به بیان گزینه های بیشتری در این خصوص بپردازیم.
لذا از شما خواستاریم به موارد زیر که تماما گویای نقش این روغن در تمام خودروهای مصرفی می باشند توجه فرمایید:

 • پر رنگ ترین نقش روغن موتور این است که از اصطکاک حاصل از سطو ح فلزی می کاهد.
 • وظیفه بعدی آن،، خنک نگه داشتن موتور می باشد.
 • همچنین از زنگ زدگی و خوردگی قطعات خودرو جلوگیری به عمل می آورد.

انواع روغن موتورهای بنزینی

انواع روغن موتورهای بنزینیروغن موتور هایی که برای انواع خودروها مورد کاربرد واقع می شوند؛ هر یک به دو گروه اصلی قابل دسته بندی می باشند که این دو عبارتند از:

 1. روغن موتور بنزینی
 2. روغن موتور دیزلی

در این بخش قرار است به روغن موتورهای بنزینی که معمولا از موارد مصرف بیشتری نسبت به روغن موتور های دیزلی برخوردار می باشند؛بازار روغن موتور بپردازیم.
در خصوص این روغن ها باید گفت همانطور که از نامشان پیداست؛ به جهت استفاده در سیستم خودروهای بنزینی مناسب بوده و سازگار با موتور و تمامی قطعات به کار رفته در این خودرو ها می باشند.
در واقع این نوع روغن ها که حالا انواع مختلفی را از جهت برند و  همینطور کیفیت و میزان غلظت شامل شده اند؛ بازار روغن موتور از بهترین مواد افزودنی مانند مواد ضد زنگ، مواد ضد خوردگی، مواد ضد کف و … تشکیل یافته که بدین ترتیب بهترین کارایی را از آن ها منجر می سازد.

انواع روغن موتورهای دیزلی

انواع روغن موتورهای دیزلیهر یک از روغن های مصرفی خودرو به ویژه روغن موتور، تاثیری شگرف را بر افزایش طول عمر آن داشته و به همین دلیل اغلب رانندگان نسبت به تعویض به موقع این روغن حساس بوده و اقدامات لازم در این حیطه را انجام می دهند.
بازار روغن موتور با توجه به همین موضوع می توان بازار پر رونقی را بدون توجه به آمار موجود برای این روغن ها متصور بود.
اما از میان روغن های متعدد خودرو که شاخه هایی همچون روغن موتور بنزینی و دیزلی را شامل می گردند، قصد داریم تا توضیحاتی را در خصوص روغن موتور دیزلی بیان نماییم.

در مورد روغن مورد نظر باید گفت که دارای شباهت های بسیاری با روغن های بنزینی بوده و تنها از برخی جهات با آن ها دارای تفاوت می باشد.
شاید یک تفاوت عمده بین این روغن و روغن بنزینی را بتوان در این دانست که روغن دیزلی دارای ویسکوزیته بالاتری است.

به علاوه اینکه روغن مورد نظر که انواع مختلفی را از جهات گوناگون شامل شده و کیفیتی عالی را تضمین کرده و نیز به عنوان بهترین روغن مصرفی موتور معرفی شده است، بازار روغن موتور مزایای بسیاری را در پی دارد که برخی از این مزیت ها عبارت هستند از:

 • کارایی بسیار خوب در فشار بالا
 • افزایش عملکرد بهتر موتور
 • حفاظت بسیار ویژه از موتور
 • همچنین استفاده از فناوری های پیشرفته در ساخت آن

برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور

برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشوردر راستای تامین بهینه و مطلوب نیاز تمامی مصرف کنندگان ایرانی از روغن موتور، همواره شاهد ارائه روغن موتور های داخلی بسیاری توسط تولید کنندگان متخصص و کاربلد ایرانی می باشیم.
اما در حوزه تولید این روغن که این روزها تبدیل به یکی از نیازهای ضروری مصرف کنندگان خودرو شده و از هر جهت وجود آن در وسایل نقلیه متعدد الزامی می باشد؛ بازار روغن موتور برخی از تولیدکنندگان کشورمان موفق به کسب رتبه برتر شده اند.
بازار روغن موتور بر همین منوال شاهد عرضه برخی از روغن موتور های ایرانی با برند های معروف و معتبرتری بوده که هر یک محصولی کامل و مطابق با نیاز مشتریان به نظر می رسند.

شاید بهتر باشد که بگوییم برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور که حالا بهترین برندهای روغن موتور را در عرصه های جهانی نیز با افتخار به نمایش گذاشته اند؛ کیفیت را مد نظر تولیدات خود قرار داده و به همین دلیل توانسته اند نام و آوازه ای بسیار خوب را کسب نمایند.

عمده فروشی روغن موتورهای باکیفیت

عمده فروشی روغن موتورهای باکیفیتحتما می دانید که هر محصولی حتی روغن موتور هم از درجه کیفیت های متعددی بهره برده است.
یعنی با مراجعه به بازار فروش این محصول، هم می توان نظاره گر روغن موتور های با کیفیت بوده و هم روغن های با کیفیت معمولی یا پایین را مشاهده کرد.
بازار روغن موتور در هر حال حقیقتی که وجود دارد این است که روغن موتور های با کیفیت همیشه حرف اول را چه در حوزه فروش و چه در حوزه کاربرد زده که البته این موضوع با توجه به ترکیبات عالی و عمر طولانی تر آن ها کاملا طبیعی است.

اما موضوع دیگری که وجود دارد و بخصوص برای خریداران روغن موتور نیز حائز اهمیت می باشد؛ بازار روغن موتور این است که می خواهند بدانند چطور و با تکیه بر چه روشی می توانند روغن موتور باکیفیت را سریعا و به صورت مطمئن تهیه نمایند.
برای حصول چنین امری، مراجعه به معتبرترین مراکز عمده فروشی روغن موتور پیشنهاد می گردد.
چرا که اینگونه مراکز می توانند تمامی این امور را دقیقا مطابق با خواسته مشتریان مهیا نموده و کیفیت روغن موتور را نزد آن ها تضمین سازند.

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن موتور در کشور

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن موتور در کشوراز آنجا که روغن موتور تبدیل به یکی از محصولات بسیار ضروری و البته پر تقاضا در بازار شده است، بنابراین به دنبال همین موضوع، بازار روغن موتور مراکز بسیاری نیز در صدد فروش و تامین آن نزد خریداران بر آمده اند.
اما چه خوب است اگر بخواهیم این روغن بسیار حساس و مهم را از مراکز فروشی تهیه نماییم که بتوانند اطمینان کافی را القا ساخته و همچنین در زمینه سازی شرایط بهینه خرید نیز موثر واقع شوند.
خوشبختانه باید گفت که این امر توسط برخی از مجرب ترین و البته مطمئن ترین مراکز فروش در حال حاضر محقق شده است.

لیست قیمت روغن موتور در بازار روغن موتور یعنی اکنون فروش روغن موتور توسط بزرگترین مرکز که به عنوان مرکز خرید و فروش انواع روغن موتور در کشور شناخته شده است یعنی همین مرکز انجام شده و بدین ترتیب راه دستیابی سریع و بدون دردسر به انواعی از این روغن موتور ها برای یکایک خریداران در سراسر کشور باز شده است:

 • روغن موتور اصل
 • روغن موتور درجه یک

البته این نکته مهم را نیز باید اذعان داشت که علاوه بر فروش داخلی روغن موتور که توسط این مرکز انجام می گیرد، صادرات روغن موتور نیز در راستای کار آن قرار گرفته است.
بنابراین عرضه روغن موتور صادراتی نیز از اقدامات مهم دیگری است که توسط تیم فروش تخصصی مجموعه در حال اجراست.

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور های ایرانی و خارجی

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور های ایرانی و خارجیدر بازار فروش روغن موتور که حالا تبدیل به یکی از پر مخاطب ترین بازار ها شده است؛ انواعی از این روغن ها مورد مبادله و یا عرضه و تقاضا هم در سطوح جزئی و هم در سطوح عمده واقع می شوند:

 • روغن موتور ایرانی
 • روغن موتور خارجی

بازار روغن موتور وبورس روغن موتور  هر کدام از روغن موتور های مذکور با برند های متعددی عرضه شده و دارای مشخصات متمایزی اند که البته سازگار با همه خودرو ها می باشند.
اما زمانی این روغن ها بهترین بازخورد را برای خودرو به همراه خواهند داشت که بخواهیم آن ها را متناسب با نوع خودرو انتخاب نماییم.

در هر حال برای اینکه بتوان به تشخیص درست در این زمینه رسید و بنابراین بهترین تصمیمات را به هنگام خرید روغن موتور اتخاد کرد؛ بهتر است بازار روغن موتور از مراکز عرضه کننده برتر که نمایندگی ها از جمله ی آن ها هستند اقدام گردد.
نمایندگی ها نه تنها راهنمایی های لازم را خدمت مشتریان گرامی ارائه داده، بلکه می توانند خریداران را در دسترسی به تمامی روغن های ایرانی و خارجی قیمت مناسب نیز کمک نمایند.

سفارش اینترنتی روغن موتور

سفارش اینترنتی روغن موتوربازار روغن موتور و روغن موتور که اکنون اهمیت بالایی را در همه حوزه ها به خود اختصاص داده است، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری یا اینترنتی قابل سفارش و تهیه می باشد.
اما از آنجایی که اغلب خریداران با وجود مشغله های بسیار، بازار روغن موتور و فرصت کافی را برای خرید این محصول ندارند؛ بنابراین ترجیحشان بر سفارش اینترنتی روغن موتور است.

تولید کننده روغن موتور  در بازار روغن موتور البته که در تایید سفارش و یا خرید اینترنتی روغن موتور می توان گفت که این اقدام بهترین کاری است که خریداران می توانند برای تهیه روغن موتور عمده انجام دهند.
دلیل آن هم واضح است که بهتر می بینیم آن را در موارد زیر اعلام نماییم:

 • در سفارش اینترنتی و یا خرید غیر حضوری روغن موتور، خریداران از هر نقطه ایران می توانند سریعا و به کمک اینترنت درخواست های خود را ارائه دهند.
 • در اینصورن بدون اینکه متحمل هزینه رفت و آمد؛ هزینه سوخت بسیار و مواردی از این قبیل شوند؛ می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن خرید های خود را انجام دهند.
 • در نهایت نیز با سفارش از برترین مراکز فروش، موفق به دریافت بهترین روغن موتور خواهند بود.

شاخص‌ های مهم در انتخاب روغن موتور خودرو

شاخص‌ های مهم در انتخاب روغن موتور خودروتعویض روغن موتور از مسائل بسیار مهمی است که همه مصرف کنندگان باید به آن توجه ویژه داشته باشند تا بتوانند شاهد عواقب خوشایند در خودروی خود باشند.
مرکز فروش روغن و  بازار روغن موتور نه اینکه خدای ناکرده بخاطر بی توجهی به این موضوع، متحمل هزینه های هنگفت شوند.
پس این موضوع نشان از تعویض به موقع روغن موتور دارد.

اما بعد از این مساله نوبت می رسد به انتخاب روغن موتور مناسب که برای این امر تصمیم گرفته ایم تا برخی از شاخص ها یا همان نکات مهم در انتخاب این محصول را در موارد زیر عنوان سازیم:

 • برای انتخاب روغن موتور، باید تنها روی روغن های بسته بندی شده تمرکز کرد و از انتخاب روغن های فله ای به شدت اجتناب کرد.
 • توجه به میزان گرانروی روغن به هنگام انتخاب آن، یکی از موضوعات مهم است.
 • روغن های باکیفیت که غالبا با قیمت بیشتری همراه هستند، همواره بهترین گزینه محسوب می شوند.

انواع روغن موتور ارزان

انواع روغن موتور ارزانبازار روغن موتور را شاید تصور اینکه بتوان روغن موتور با کیفیت را با قیمت ارزان تهیه نمود برای بسیاری از خریداران تصور محال و یا حتی خنده داری به نظر برسد.
در حالیکه این تصور اکنون توسط برخی از مراکز فروش روغن خودرو تبدیل به واقعیت شده است.

یعنی اگر شما خواستار این هستید که بازار روغن موتور از انواع روغن موتور ارزان اما در عین حال با کیفیت مناسب را تهیه نمایید؛ می توانید با مراجعه به مراکز عرضه معتبری همچون این مرکز، به این خواسته خود جامه عمل بپوشانید.
دلیل این هم که دستیابی به چنین موقعیتی از این طریق برای شما فراهم می باشد، این است که فروشندگان حاضر در این مجموعه با در نظر گرفتن سود کم و در نتیجه مشتری مداری است که آن را تبدیل به واقعیتی قطعی برای شما کرده اند.

راهنمای خرید روغن موتور مرغوب

راهنمای خرید روغن موتور مرغوبقطعا یک روغن موتور مرغوب، بیشتر تضمین کننده سلامت موتور خودرو و تمامی تجهیزات دیگر خواهد بود.
پس چه بهتر است که به هنگام خرید روغن موتور، روی این روغن ها تمرکز کافی انجام گیرد.

اما اگر برای شما انتخاب و یا دسترسی به چنین شرایطی تقریبا امر سختی به نظر می رسد، می توانید با کمک کارشناسان و یا مشاورین فروش فعال در همین مجموعه که تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مناسب نزد شما انجام می دهند، بازار روغن موتور به طور کامل از راهنمای خرید یک روغن موتور مرغوب و عالی بهره مند شوید.
ضمن اینکه امکان دسترسی به روغن موتور با این ویژگی ها نیز برایتان امکانپذیر خواهد شد:

 • روغن موتور با برند های روز داخلی و خارجی
 • روغن موتور در تنوعی از ظرفیت و قیمت
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز