روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور اسپیدی / روغن موتور بنزینی اسپیدی | معتبرترین شرکت پخش روغن موتور

روغن موتور بنزینی اسپیدی | معتبرترین شرکت پخش روغن موتور

روغن موتور بنزینی اسپیدی و قیمت روغن موتور دیزل اسپیدی و روغن اسپیدی پلاتینوم و روغن موتور اسپیدی و لیست قیمت محصولات شرکت نفت سپاهان در معتبرترین شرکتپخش روغن موتور که  همانند سایر برند مطرح تولید کننده روغن موتور ایران عرضه کننده محصولات اسپیدی با قیمت روغن اسپیدی با نرخ روز و درب کارخانه است .
عرضه لیست قیمت محصولات شرکت نفت سپاهان  درنمایندگی روغن اسپیدی با قیمت درب کارخانه موجب افزایش چشمگیر فروش این محصول با کیفیت شده است .
روغن موتور که نقش خون در رگ های موتور دارد از ترکیباتی چون روغن پایه
(Beis Oil) ومواد افزودنی تولید میشود
ابتدا درپالایشگاه ازنفت خام لوبکات تولید می شود وبعد به عنوان ماده اولیه واحد روغن سازی به واحد استخراج فرستاده می شود تا در آنجا موادی که حاوی ترکیبات بنزینی است از آن زدوده شودسپس رافینت(مواد حاصل از پالایش )  که حاوی روغن است به واحد موم گیری برای جداسازی پارافین و موم فرستاده و در انتها به واحد فورفوراید فرستاده میگردد تا روغن پایه نفتی تولید شود.

محصولات قابل تحویل درب پالایشگاه در لیست مذکور و لینک روبرو قابل مشاهده می باشد.http://101service.ir/

روغن موتور دو وظیفه اصلی را در موتور خودروها انجام می دهد که عبارت است از:

روغن موتور دو وظیفه اصلی را در موتور خودروها انجام می دهد که عبارت است از: 

  • روان کاری
  • تمیزکاری
  • بسته به نوع موتور
    از لحاظ قدرت و سرعت تولیدی و همچنین آلیاژهای به کار رفته در قطعاتی چون پیستون، سیلندر، سوپاپ و یا قطعات لاستیکی و خاص مانند کاسه نمد، واشرها، یاطاقان و… روغن موتور مناسب می تواند عملیات روان کاری و تمیزکاری را به صحیح ترین شکل ممکن انجام دهد. این روغن موتور را کارخانه سازنده خودرو در دفترچه راهنمای خودرو تعیین می نماید. به طور مثال روغن موتور مناسب پراید در دفترچه این خودرو به طور کامل توضیح داده شده است
    .
  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

روغن موتور کاربردهای
زیادی دارد از جمله انها می توان به موارد زیر اشاره کرد
:

اصطکاک و ساییدگی بین قطعات موتور خودرو را به حداقل میرساند آلودگی ها وذرات لجنی رسوب شده حاصل از
کارکرد و احتراق موتور را به خودگرفته و قطعات داخل موتور را تمیز نگه میدارد ،باعث کاهش گرمای حاصل از کارکردن موتورو باعث خنک شدن موتور می شود واز طریق آبندی کردن قطعات باعث روان شدن حرکت قطعات میشود.روغن موتور بنزینی اسپیدی پس بنابرین برای تولید چنین روغنی از افزودنی های مناسب باید استفاده کرد. روغن موتور بنزینی اسپیدی در تولید محصولات خود ازافزودنی های هایتیک آمریکایی و افزودنی های فرانسوی استفاده می کند

روغن موتور بنزینی اسپیدی | معتبرترین شرکت پخش روغن موتور

سطح کیفی روغن موتور بنزینی اسپیدی

سطح کیفی روغن موتور بنزینی اسپیدی

 سطح کیفی API         وضعیت توضیحات
CK-4 رایج در سال ۲۰۱۷ میلادی برای موتورهای دیزلی چهارزمانه با دور بالا برای دستیابی به استاندارد انتشار آلایندگی غیر جاده ای ۲۰۱۷ عرضه گردید.

عملکر روغن موتور های API CK-4 بسیار فراتر از معیارهای عملکرد CJ-4، CI-4، CI-4 PLUS، CI-4 و CH-4 بوده و می تواند برای موتورهای دیزلی که سطوح کیفی بالا توصیه گردیده است، مورد استفاده قرار گیرد.

CJ-4 رایج عملکرد روغن موتور با سطح کیفی API CJ-4 از معیارهای عملکرد سطوح کیفی CI-4 ، CI-4 PLUS، CI-4، CH-4، CG-4 و CF-4 بالاتر است و می تواند به عنوان روغن موتور مناسب موتورهایی که سطوح کیفی بالا برای آنها توصیه گردیده است، مورد استفاده قرار گیرد.
CI-4 رایج  موتورهای دیزلی چهار زمانه با دور بالا برای تامین استاندارد انتشار آلایندگی ۲۰۰۴ در سال ۲۰۰۲ عرضه گردید. همچنین می توان به جای سطوح کیفی CH-4و CE و CF-4 و CG-4 استفاده نمود. برخی از روغن موتورهای با سطح کیفی CI-4 می توانند سطح کیفی CI-4 PLUS را دارا باشند.
CH-4 رایج در سال ۱۹۹۸ میلادی برای موتورهای دیزلی چهار زمانه با دور بالا براساس استانداردهای انتشار آلایندگی ۱۹۹۸ عرضه گردید. همچنین می توان به جای سطوح کیفی CD و CE و CF-4 و CG-4 استفاده نمود.
CG-4 منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۲۰۰۹ مناسب نیست.
CF-4 منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۲۰۰۹ مناسب نیست.
CF-2 منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۲۰۰۹ مناسب نیست. موتورهای دو زمانه ممکن است نیازهای مختلف روانکاری را نسبت به موتورهای چهار زمانه داشته باشند، بنابراین تولید کننده خودرو می بایست با استانداردهای روانکاری بروز، روغن موتور مناسب را پیشنهاد نمایند.
CF منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۲۰۰۹ مناسب نیست.
CE منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۱۹۹۴ مناسب نیست.
CD-II منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۱۹۹۴ مناسب نیست.
CD منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۱۹۹۴ مناسب نیست.
CC منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۱۹۹۰ مناسب نیست.
CB منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۱۹۶۱ مناسب نیست.
CA منسوخ احتیاط: برای بیشتر خودروهای موتور دیزلی پس از سال ۱۹۵۹ مناسب نیست.

شرکت پخش روغن موتور بنزینی

شرکت پخش روغن موتور بنزینیروغن موتور بنزینی اسپیدی و شرکت نفت بهران با نيم قرن تجربه در صنعت روانكارها به عنوان بزرگترين توليد كننده انواع روغن‌های موتور و صنعتی در ايران شناخته می شود. اين شركت با دارا بودن يكی از مجهزترين مراكز پژوهشی و بزرگ‌ ترين شبكه خدمات مهندسی در تهران و هشت استان صنعتی كشور و همچنين توانایی بالا و انعطاف‌پذير پالايشگاه آن در توليد انواع روغن‌پايه و روانكارها عملكرد بسيار مطلوبی در زمينه تهيه فرمولاسيون و تامين روانكارهای جديد با بالاترين سطح كيفيت و همگام با پيشرفت‌های جهانی داشته است.از جمله محصولات اين شرکتروغن موتور بهران ،روغن موتور بهران تک تاز؛روغن موتور بهران راناهست .
روغن موتور بنزینی اسپیدی و همجنين شرکت نفت سپاهان يکي ديگر از بزرگترين توليد کننده هاي روغن موتور در کشور است و انواع مختلف روغن موتور مانند روغن موتور اسپیدی ۲۰ ۵۰ را توليد مي کند.

بازار خرید و فروش روغن موتور بنزینی اسپیدی

بازار خرید و فروش روغن موتور بنزینی اسپیدی

روغن موتور بنزینی اسپیدی و فروش روغن موتور در بازار کشور ما به طور عمده اعمال می گردد. مشتریانی  که قصد خرید این محصولات را دارند قادر هستند با طرق مختلفی در شهر های کشور مان عمل کنند.

از جمله مواد ضروری در هر خودرو می باشد روغن موتور بنزینی اسپیدی و  روغن موتور مي باشد که با توجه به نامش کارایی اصلی شان در موتور خودرو ها می باشد. این محصولات در بازار ها دارای تنوع بسیاری می باشد

تولید کنندگان روغن موتور بنزینی

تولید کنندگان روغن موتور بنزینی

روغن موتور بنزینی اسپیدی و شرکت نفت بهران،شرکت نفت سپاهان، شرکت نفت پارس،شرکت نفت ایرانول که معتبرتین مرکز پخش عمه روغن نیز باشد را می توان در نمایندگی های فروش محصولات اسپیدی پیگیری نمود . روغن موتور بنزینی اسپیدی در این شرکت با داشتن بیشترین حجم صادرات در کشورهای اطراف توانسته است رضایت مشتریان را جلب نمایددر بازار داخل نیز این محصول از کیفیت مطلوبی برخوردار است .

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز