روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / قیمت آنلاین روغن موتور | فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتی

قیمت آنلاین روغن موتور | فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتی

قیمت آنلاین روغن موتور بهران بشکه ای ، روغن موتور بهران 20 لیتری ، ایرانول ، اسپیدی ، elf یا روغن موتور 10w40  توسط شرکت تولید و پالایش نقت اعلام می شود که بر اساس لیست قیمت در اختیار نمایندگی فروش روغن این شرکت ها قرار می گیرد.
معمولا قیمت آنلاین روغن موتور در سایت های بزرگ فروش هر چند ساعت یک بار بروز می شود. مقایسه قیمت انواع روغن موتور های ایرانی و خارجی در بین نمایندگی ها  از مزیت های قیمت آنلاین محسوب می شود. البته در این میان نباید به کیفیت روغن موتور و سایر پارامتر های این محصولات بی توجه بود. مقایسه قیمت شرکت های مختلف و نمودار فروش در چند روز گذشته معمولا بر اساس قیمت کارخانه روغن موتور  ثبت می شود.  تفاوت قیمت روغن موتور بین بیش از 125 برند مختلف مشاهده می شود که تنها با استفاده از قیمت های آنلاین قابل پیش بینی می باشد.

قیمت آنلاین روغن موتور | فروشگاه اینترنتی انواع روغن های صنعتی

شرکت های تولیدی انواع روغن های صنعتی

شرکت های تولیدی انواع روغن های صنعتیامروزه حوزه فعالیت شرکت های تولیدی انواع روغن های صنعتی در کشور گسترش چشمگیری داشته است . روغن صنعتی جزو اولین محصولات شرکت های روغن موتور است. در سال 95 در مجموع بالغ بر 376 میلیون لیتر روغن موتور و روغن های صنعتی توسط شرکت های بهران؛ سپاهان؛ پارس و ایرانول تولید شده است.

این میزان نه تنها مصرف داخل کشور را تامین می کند بلکه زمینه صادرات روغن موتور به کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس را مهیا کرده است.

امروزه تولید روغن های نانو توسط شرکت های تولید روغن موتور رواج زیادی پیدا کرده است. هدف اصلی شرکت های روغن های صنعتی قیمت آنلاین روغن موتور ؛ تولید روغن سبک و سنگین جهت مصارف کارخانه های دوده، کفش و کیف، پارچه بافی و صنایع پارافینی می باشد.

فروشگاه اینترنتی انواع روغن موتور

فروشگاه اینترنتی انواع روغن موتورفروشگاه اینترنتی انواع روغن موتور به منظور ارائه قیمت های بروز روغن موتور به خریداران فعالیت می کند. بی شک یکی از بهترین منابع برای مقایسه قیمت های روغن موتور در سراسر کشور این سایت ها هستند که دسترسی راحت کاربران به قیمت های روز را فراهم می کنند. روغن موتور ارزان و گران را می توانید با استفاده از پارامتر های تولیدی آنها و مزایای هر کدام در این سایت ها یافت کنید. معمولا بیشترین سود شرکت روغن موتور  از فروش روانکار ها می باشد.

نمایندگی روغن موتور با استفاده قیمت آنلاین روغن موتور از فروشگاه های اینترنتی میزان فروش غیر حضوری را به صورت چشمگیری افزایش داده است.

فروشگاه روغن موتور آنلاین و غیر حضوری گاها چندین محصول خارجی و ایرانی را به طور همزمان به فروش می رساند. همچنین با مشاهده سایت های فروش و مقایسه بهای تمام شده هر یک محصولات متوجه می شوید کدام شرکت هزینه کمتر و بازده بیشتری در این میان داشته است.

عرضه کننده انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی

عرضه کننده انواع روغن موتور دیزلی و بنزینیمیزان بالای از صادرات و فروش روغن موتور ها شامل روغن های دیزیلی و بنزینی می شود. روغن موتور بنزینی یکی از مهم ترین روانکار های موجود در بازار  است. انتخاب روانکار با ویسکوزیته مناسب یکی از المان های اصلی انتخاب روغن موتور می باشد؛ خرید روغن های بنزینی با قیمت مناسب و ماندگاری بالا از شرکت های ایرانی بر صادرات ایران تاثیرات بسیار مطلوبی داشته است. روغن های دیزلی معمولا حجم بیشتری از افزودین ها را شامل می شوند.
قیمت آنلاین روغن موتور بصورت مستقیم از پالایشگاه قابل خرید است و  همانطور که می دانید وظیفه اصلی روغن موتور ها پاک سازی محیط اسیدی موجود موتور است. موتور های دیزلی معمولا بر روی ماشین های سنگین سوار شده است؛ پس احتراق بنزین حجم زیادی فشار را به موتور وارد می کند در نتیجه انتخاب روغن موتور مطمئن از سایندگی قطعات داخلی موتور خودرو  جلوگیری می کند. عرضه روغن بنزینی و دیزلی باید بر اساس استاندارد های مخصوص باشد. فروشگاه های اینترتی اغلب روغن موتور با کیفیت و استاندارد API را به بازار عرضه می کنند.

قیمت آنلاین روغن موتور در بازار امروز

قیمت آنلاین روغن موتور در بازار امروزبا توجه به میزان تقاضا و قیمت مواد اولیه تولید روغن موتور بی شک قیمت آنلاین این محصولات با نوسانات اندکی همراه است. قیمت آنلاین روغن موتور این میزان نوسانات را در هر روز نشان می دهد. بورس روغن موتور تا حدود زیادی نمودار نوسات قیمت این محصول را به نمایش می گذارد. قیمت آنلاین روغن موتور و قیمت روغن موتور خارجی به دلیل هزینه های که شامل واردات آن می شود معمولا بیشتر شامل نوسانات است.

با استفاده از سایت های فروش آنلاین روغن موتور می توانیم قیمت روغن موتور ایرانی و خاجی و نمودار تغییرات قیمت را مشاهده کنید. البته تولید روغن صنعتی و محصولات متنوع می تواند بر افزایش قیمت محصولات هر شرکت تاثیر گذار باشد.

آشنایی با فرایند کامل تولید روغن موتور

آشنایی با فرایند کامل تولید روغن موتورشاید برای شما هم سوال باشد که فرایند تولید روغن موتور از نفت خام به چه صورتی است؛ بی شک آشنایی با فرایند کامل تولید روغن موتور بر انتخاب مطلوب شما تاثیر گذار خواهد بود.

قیمت آنلاین روغن موتور و روغن موتور خودرو جزو ضروری ترین مواد مصرفی محسوب می شود و برای تهیه آنها پارامتر های مخصوص و متفاوت از روغن موتور های صنعتی در نظر گرفته می شود. روغن های روانساز یا روغن موتور به طور عمده دارای منشا معدنی می باشد. اساس تولید روغن موتور ها برش روغنی آنها از نفت خام است.

این فرایند بر اساس تقطیر پایه گذاری می شود. برش روغنی به عنوان ماده اولیه وارد پالایشگاه ها می شود و تحت عملیات تولید و پالایش به روغن موتور تبدیل می شود.

از جمله افزودنی هایی که طی فرایند تولید روغن موتور به آن اضافه می شود می توان به بهبود دهنده شاخص گرانروی، پاک کننده های و معلق کننده ها، مواد ضد اکسایش، مواد ضد سایش، مواد ضد خوردگی و زنگ، مواد ضد کف و پایین آورنده نقطه جوش اشاره کرد.

بی شک بهبود هر یک از مراحل فرایند کامل تولید روغن موتور بر قیمت آنلاین آن محصول تاثیر گذار خواهد بود.

به طور کلی فرایند تولید روغن موتور بایه شامل مراحل زیر می باشد:

  • واحد استخراج با حلال
  • واحد موم زدایی یا واکس زدایی
  • واحد تصفیه با هیدروژن
  • ایزومریزاسیون با هیدروژن، در این بخش مولکول های درشت و خوراک اولیه تحت فشار زیاد و دمای بسیار بالا شکسته می شوند.

مهمترین مشخصات روغن موتور مناسب

مهمترین مشخصات روغن موتور مناسببهتر است پیش از خرید روغن موتور به مهمترین مشخصات روغن موتور مناسب نیم نگاهی داشته باشید. شاید بتوان گفت مهم ترین شاخصه در انتخاب بهترین روغن موتور توجه به عدد شاخص گرانروی یا لزجیت آن می باشد. امروزه این عدد در شاخصه با نام SAE و با شاخصه xxW-yy بیان می شود. به طور کلی در این استاندارد عدد صفر نشان دهنده کمترین خاصیت گرانروی است که به راحتی جاری می شود و هر چقدر به سمت عدد 60 پیش می رود این میزان افزایش پیدا می کند. 

  • روغن موتور با محدوده قیمت مناسب :

نمی توان گفت نرخ محصولات موجود در بازار بر میزان رضایت مشتری ها بی تاثیر خواهد بود. به طور کلی روغن موتور های موجود در بازار از نظر فناوری ساخت به سه دسته تقسیم می شوند و باید فناوری تولید هر روغن موتور بر روی آن درج شود. معمولا دسته اول روغن هایی هستند که به طور مستقیم از نفت خام تهیه می شوند و کار اصلی آنها روانکاری موتور است؛  به همین دلیل در رنج قیمت آنلاین روغن موتور این نوع روغن ها قیمت پایین تری دارند. دسته دیگی از روغن موتور ها با قیمت بالاتر به نام روغن موتور های فول یا سنتتیک شناخته می شوند؛ کارایی این روغن ها در هوای سرد شدید بیشتر از روغن موتور های معدنی است. 

 

راهنمای خرید و انتخاب روغن موتور

راهنمای خرید و انتخاب روغن موتورقیمت آنلاین روغن موتور را بدانید پیش از خرید روغن موتور بهتر است نگاهی به راهنمای خرید و انتخاب روغن موتور داشته باشید. برای هر نوع از موتور های بنزینی و دیزلی باید روغن موتور متناسب با همان موتور استفاده شود. روغن موتور باکیفیت تنها شامل روغن موتور های گران قیمت نمی شود. راهنمای خرید روغن موتور به ما کمک می کند متناسب با توان موتور اتومبیل روغن مورد نیاز آن را انتخاب کنیم. قیمت آنلاین روغن برای اتومبیل دیزلی یا بنزینی متفاوت است و با توجه به حجم بدنه و میزان توان موتور  انتخاب می شود.

معمولا یکی از مهم ترین دغدغه رانندگان در زمان انتخاب روغن موتور کیفیت و ماندگاری آن است. فاکتور API  که توسط انجمن نفت آمریکا برای روغن موتور ها در نظر گرفته شده است، یکی از مهم ترین شاخصه های تشخص کیفیت  است.

بیشتر خودروسازان از شاخصه های مخصوص روغن موتور  استفاده می کنند. این شاخصه ها شامل SN; SL; SM; SM می باشد که در این میان شاخصه های SN و SM از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.

فاکتور SAE  نشان دهنده گرانروی روغن در شریط هوایی خاص می باشد. باید گفت در این میان روغن موتوری بهتر است که در شرایط دمایی بالا یا هوای سرد فعالیت کافی داشته باشد. این عدد نقش مهمی در استارت اولیه اتومبیل در هوای زمستانی دارد.

قیمت آنلاین روغن موتور و روغن موتور معدنی یا مینرال در این میان کمترین قدرت SAE را دارا می باشد به همین دلیل قیمت آنلاین روغن موتور های معدنی کمی پایین تر است. اما روغن موتور های تمام سنتتیک گرانروی بالاتری دارند و قیمت آنها نسبت به نمونه های دیگر بالاتر می باشد.

خریدار روغن موتور اصل و ارزان قیمت

خریدار روغن موتور اصل و ارزان قیمتاکثر خریداران روغن موتور دیزلی یا بنزینی به دنبال روغن موتور با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب هستند. بیشتر این خریداران قیمت آنلاین روغن موتور شرکت های مختلف را با یکدیگر مقایسه می کنند و به دنبال خرید آگاهانه می باشند. روغن موتور اصل و با کیفیت برای این افراد گزینه مطلوبی به نظر می رسد.

قیمت آنلاین روغن موتور توسط خریداران عمده روغن موتور ها نیاز به روغن موتوری با قیمت ارزان و برند معتبر هستند تا بتوانند به راحتی با سایر فروشندگان رقایت کنند.

با توجه به میزان بالای صادرات روغن موتور های اصل پیدا کردن این گزینه با مراجعه به سایت های معتبر و استفاده از قیمت روز روغن موتور کار بسیار ساده ای است. قیمت آنلاین روغن موتور توسط این خریداران معمولا از برند های معتبر و مشهور داخلی استفاده می کنند. هر دسته از روغن موتور ها دارای قیمت پایه مخصوص به خود هستند به خصوص دو دسته اصلی  روغن موتور های بنزینی و دیزلی دارای رنج قیمت متفاوت می باشند.

نمایندگی فروش روغن موتورهای خودرو ایرانی و خارجی

نمایندگی فروش روغن موتورهای خودرو ایرانی و خارجیقیمت آنلاین روغن موتور در نمایندگی فروش روغن موتورهای خودرو ایرانی و خارجی اغلب تامین کننده انواع روغن موتور های بنزینی و دیزلی می باشند. این روغن موتور ها شامل روغن موتور صنعتی نیز هستند. قیمت آنلاین روغن موتور در سایت نمایندگی های معتبر موجود است. خرید انلاین از نمایندگی ها بدون اتلاف وقت ساده ترین راه تهیه روغن موتور مناسب و مطمئن است.

معمولا قیمتی که در نمایندگی های فعال روغن موتور های خارجی و ایرانی به مشتری ها ارائه می شود به قیمت عمده کارخانه تولید کننده بسیار نزدیک است. شرکت های بازگانی وارد کننده روغن موتور محصولات خود را به نمایندگی های معتبر کشور به صورت عمده عرضه می کنند. اکثر خریداران می توانند با استفاده از خرید آنلاین در سراسر کشور روغن موتور مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنند.

خرید بدون واسطه روغن موتور از کارخانه

خرید بدون واسطه روغن موتور از کارخانههمه می دانیم خرید بدون واسطه محصولات در پایین آوردن نرخ آنها تاثیر چشمگیری دارد و روغن موتور از این قاعده مستثنی نیست. خرید بدون واسطه روغن موتور از کارخانه ها تنها با استفاده از خرید آنلاین امکان پذیر می باشد. این روش بیشتر به کسانی توصیه می شود که به دنبال خرید عمده روغن موتور های صنعتی، دیزلی و بنزینی هستند. با این روش می توانید محصول خود را با قیمت باور نکردنی و در کمترین زمان تهیه کنید.

قیمت آنلاین روغن موتور و گاها استفاده از چند واسطه در خرید روغن موتور باعث کاهش کیفیت این محصولات می شود. خرید از کارخانه ها نه تنها کاملا مطمئن و بدون هیچ ضرری می باشد بلکه قیمت آنلاین روغن موتور ارائه شده توسط این شرکت ها کاملا منصفانه خواهد بود.
قیمت آنلاین روغن موتور در استفاده از ناخالصی هایی که ممکن است در مسیر واسطه ها به روغن موتور اضافه شود باعث ایجاد خرابی هرچه بیشتر موتور اتومبیل های بنزینی و دیزلی می شود و تا حدود زیادی بازار فروش این محصولات را با بحران مواجه می کند. هدف اصلی تهیه روغن موتور ها بدون واسطه و از کارخانه؛ کاهش ایجاد ناخالصی ها و جلوگیری از ایجاد هزینه های بعدی به واسطه خرابی یا سایدگی قطعات داخلی موتور است.

سفارش عمده و جزئی روغن موتور در کشور

سفارش عمده و جزئی روغن موتور در کشوربا استفاده از سایت های آنلاین می توانید محصولات مورد نظر خود را حتی در دورترین شهرستان ها به راحتی سفارش دهید. معمولا قیمت آنلاین روغن موتور برای کسانی که خرید عمده این محصولات را دارند کمتر از خرید جزیی می باشد.
قیمت آنلاین روغن موتور مشخص می باشد  اما اگر به دنبال خرید روغن موتورهای داخلی و خارجی با قیمت منصفانه هستید می توانید این محصولات را از نمایندگی های معتبر به صورت آنلاین خریداری کنید؛ استفاده از خرید آنلاین به شما این امکان را می دهد که کیفیت انواع روغن موتور ها را به راحتی در اندک زمان ممکن بشناسید و روغن موترو مطلوب خود را شناسایی کنید.

ارسال سفارشات روغن موتور به سراسر کشور

ارسال سفارشات روغن موتور به سراسر کشورامکان ارسال انواع روغن موتور های دیزلی، صنعتی و بنزینی در کوتاه ترین زمان ممکن وجود دارد. حتی با استفاده از خرید آنلاین می توانید نایاب ترین روغن موتور های خارجی را به راحتی تهیه کنید. قیمت آنلاین روغن موتور و خدمات ارسال به سراسر کشور در کمتر از یک هفته انجام می شود .
قیمت آنلاین روغن موتور برای کسانی که خرید عمده روغن موتور داشته باشند شامل تخفیفات ویژه هزینه حمل و نقل محصولات می شوند. بسیاری از روغن موتور های خارجی به طور مستیم از کشور های اروپایی به ایران ارسال می شوند و از طریق نمایندگی در دستری مشتری ها قرار می گیرند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز