روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / بهترین قیمت خرید روغن موتور | مرکز فروش انواع روغن های صنعتی

بهترین قیمت خرید روغن موتور | مرکز فروش انواع روغن های صنعتی

بهترین قیمت خرید روغن موتور و فروش روغن صنعتی و فروش عمده روغن موتور در فروشگاه روغن موتور بشکه ای  و روغن موتور دیزلی همچنین قیمت روغن موتور بهران پیشتاز 20w50 و قیمت انواع روغن موتور دیزلی و روغن موتور شیمانول در بازرگانی روغن نیکان با قیمت درب کارخانه تولید روغن تحویل می گردد.
مرکز فروش انواع روغن و روغن موجود در موتور اتومبیل شما به صاف نگه داشتن قطعات متحرک کمک می کند ، هرگونه مواد زائد را دور می کند و در برابر صدمه محافظت می کند. قیمت روغن موتور بسته به کیفیت آن است. بهترین قیمت خرید روغن موتور ، قیمتی است که مشتری از کیفیت خرید خود راضی باشد.

بهترین قیمت خرید روغن موتور | مرکز فروش انواع روغن های صنعتی

کارخانه تولیدی انواع روغن های صنعتی

کارخانه تولیدی انواع روغن های صنعتی

بهترین قیمت خرید روغن موتور در کارخانه های تولیدی  روغن موتور در ایران ، با حفظ کیفیت نمونه های خارجی ، روغن موتور ارزان و با کیفیتی را تولید می کنند. مهندسان ایرانی با بهره گیری از توان خود و دانش روز دنیا ، انواع روغن های صنعتی را تولید می کنند . بهترین قیمت خرید روغن موتور و اقتصاد خودروی کشور نیز به این تولیدات وابسته است ، چرا که هرچه وابستگی وارداتی کشور کاهش یابد ، قدرت تولید بالاتر رفته ، در نتیجه کیفیت تولیدات نیز ، روز به روز افزایش می یابد. کارخانه های فعال در این حوزه از دستگاه های تولیدی پیشرفته ای بهره برده اند و متخصصین با تجربه بر این تولیدات نظارت دارند.

مرکز فروش انواع روغن های صنعتی

مرکز فروش انواع روغن های صنعتی

مرکز فروش انواع روغن های صنعتی در ایران، شرکت هایی هستند مانند : روغن کار ، آروشا ، تامین روانکار آرین و … که هم روغن های صنعتی را ارائه می دهند و در کنار آن گریس و سایر روان کننده های دیگر را به بازار عرضه می کنند.
بهترین قیمت خرید روغن موتور و تعداد این شرکت ها ، نمایندگی ها در ایران زیاد است لذا توصیه می شود قبل از خرید و استفاده از کیفیت آن مطمئن شد. مهم ترین نکته ای که در خرید وجود دارد این است که کیفیت مناسب را انتخاب کنیم.

فروشنده روغن موتور های دیزلی و بنزینی

فروشنده روغن موتور های دیزلی و بنزینی

نمایندگی روغن موتور در ایران به فروشندگان روغن موتور های دیزلی و بنزینی تقسیم می شوند . روغن موتور دیزلی از نظر ساختار به روغن بنزینی شباهت بسیار زیادی دارد. هر دوی این روغن ها از روغن پایه تشکیل شده اند.فروشنده این نوع روغن ها باید این تفاوت ها را بداند و مشتری را آگاه سازد ، البته نوع افزودنی ها در این دو نوع روغن موتور تفاوت دارد. این تفاوت هم به این علت است که موتور های بنزینی رطوبت و قیر بیشتری را جذب می کنند اما، موتور های دیزلی جذب کربن بالاتری دارند.
بهترین قیمت خرید روغن موتور  به همین دلیل در روغن  دیزلی درصد ویسکوزیته بسیار بالاتر است و بعلاوه افزودنی های ضد سایش بیشتری در آن ها می باشد. در حالت کلی تر افزودنی هایی که به روغن های دیزلی افزوده می شود بیشتر است زیرا، این گونه از روغن ها در شرایط سخت تری کار می کنند.  بنابراین بهتر این است که فروشنده ی این روغن موتور ها ، با اطلاعات دقیق تری ، اعتماد مشتری را جلب نماید.

آشنایی با فرآیند کامل تولید روغن موتور

آشنایی با فرآیند کامل تولید روغن موتور

تولید روغن موتور، روغن موتور یا روان کننده موتور هر یک از انواع مختلفی است که شامل روغنهای اساسی با افزودنیهای مختلف به ویژه افزودنی ضد لباس علاوه بر مواد شوینده، پراکندگی و برای روغنهای چند درجه ای، باعث بهبود شاخص ویسکوزیته می شود.
بهترین قیمت خرید روغن موتور و روغن موتور برای روانکاری موتورهای احتراق داخلی استفاده می شود. کارکرد اصلی روغن موتور کاهش اصطکاک و سایش در قسمتهای متحرک و تمیز کردن موتور از لجن (یکی از کارکردهای پراکندگی) و لاک (مواد شوینده) است. همچنین اسیدهای حاصل از سوخت و از اکسیداسیون روغن واد شوینده را خنثی می کند، آب بندی حلقه های پیستون را بهبود می بخشد و با حمل گرما به دور از قسمتهای در حال حرکت موتور را خنک می کند.
بهترین قیمت خرید روغن موتور و روغن موتور انواع مختلفی دارد: روغن موتور بنزینی، روغن موتور دیزلی، روغن موتور خودرو، روغن موتور صنعتی، که هریک کاربرد متفاوتی دارند. روغن موتور های موجود در بازار خود به دو دسته تقسیم میشوند: روغن موتور ایرانی، روغن موتور خارجی
آینده روغن روان کننده بر پایه مواد معدنی محدود است ، زیرا منابع طبیعی نفت هم محدود و هم غیر قابل تجدید است. کارشناسان ، کل ذخایر نفت قابل بازیافت به نفت متوسط ​​را 1.6 تریلیون بشکه تخمین می زنند ، که یک سوم آن استفاده شده است. بنابراین ، روغن های مبتنی بر مصنوعی احتمالاً به دلیل کم شدن ذخایر طبیعی اهمیت بیشتری پیدا می کنند. این نه تنها برای روغن کاری روغن بلکه در مورد سایر محصولات حاصل از پالایش نفت نیز صادق است.
بهترین قیمت خرید روغن موتور مایعات زیادی از جمله آب به عنوان روان کننده برای به حداقل رساندن اصطکاک ، گرما و سایش بین قطعات مکانیکی در تماس با یکدیگر استفاده شده اند. امروزه روغن روغنکاری یا روغن روغن زیتون به دلیل طیف گسترده ای از کاربردهای ممکن ، رایج ترین روان کننده است. بهترین قیمت خرید روغن موتور و دو دسته اساسی روغن زعفران معدنی و مصنوعی هستند. روغنهای معدنی از نفت طبیعی یا نفت خام تصفیه می شوند. روغنهای مصنوعی از پلی آلفاولفین ها ساخته می شوند که از پلی گلیکول های مبتنی بر هیدروکربن یا روغن های استر هستند. نفت خام از طریق چاه نفت یا کشتی نفتکش از چاه نفت به پالایشگاه منتقل می شود.
بهترین قیمت خرید روغن موتور در پالایشگاه ، روغن تحت تأثیر رسوب قرار می گیرد تا آب و آلودگی های جامد مانند ماسه و سنگ را که احتمالاً در آن معلق است ، از بین ببرد. در طی این فرآیند ، نفت خام به مخازن بزرگ نگهدارنده پمپ می شود ، جایی که آب و روغن مجاز به جداسازی هستند و آلودگی ها از روغن خارج می شوند.

آنها از روغنهای کم ویسکوزیته ، که از زنجیره های هیدروژن-کربن با وزن مولکولی حدود 200 واحد جرم اتمی تشکیل شده است (آمو) ، تا روان کننده های بسیار چسبناک با وزن مولکولی به اندازه 1000 آمین تشکیل شده است. روغنهای معدنی با ویسکوزیته های مختلف حتی می توانند با هم مخلوط شوند تا عملکرد آنها در یک برنامه خاص بهبود یابد. برای مثال روغن موتور 1OW-30 معمولی ترکیبی از روغن چسبناک کم است (برای شروع آسان در دماهای پایین) و روغن بسیار چسبناک (برای محافظت بهتر حرکتی در دماهای معمولی در حال اجرا)

بهترین قیمت خرید روغن موتور و وزن مخصوص روغن به روش پالایش و انواع مواد افزودنی موجود مانند سرب بستگی دارد و این باعث می شود روغن روغن حبه مقاومت در برابر فشار شدید سطح جفت گیری و دمای سرما را داشته باشد. رنگ روغن lube نشان دهنده یکنواخت بودن یک درجه یا مارک خاص است.بهترین قیمت خرید روغن موتور و  فلاش و آتش سوزی روغن با منشاء نفت خام متفاوت است. نقطه فلاش دمایی است که روغن باید تا آن بخار شود تا بخار قابل اشتعال کافی خاموش نشود به طوری که هنگام تماس با شعله شعله ور می شود. نقطه آتش سوزی درجه حرارت بالاتر است که در آن بخار روغن هنگام اشتعال به سوختن ادامه خواهد داد.

بهترین برندهای روغن موتور در بازار ایرانی

بهترین قیمت خرید روغن موتور از بهترین روغن موتور ها می توان به ، شرکت روغن موتور بهران، پارس، توتال، کاسترول و ایرانول  اشاره کرد . عرضه روغن موتور این شرکت ها در سراسر ایران وجود دارد که شامل روغن موتور خودرو ، روغن موتور صنعتی و… است ، فروش روغن صنعتی نیز وجود دارد که بسته به میزان آن در هر بازاری تقریبا نسبت مستقیمی با صنعتی بودن آن شهر دارد.

مشخصات روغن موتور درجه یک

مشخصات روغن موتور درجه یک

هم اکنون، ایران نیز یکی از تولید کنندگان خوب روغن موتور است.

در اصل، همه روغن موتورها, قسمتهای متحرک را در محفظه موتور روغنکاری می کنند ، از فرسودگی و خوردگی جلوگیری می کنند و از اتلاف حرارت اطمینان می کنند. با این حال، هر موتور متفاوت ساخته شده است و برای تضمین روغن کاری بهینه به خاصیت روغن خاص نیاز دارد. این شامل ، به عنوان مثال ، ویژگی های خاص جریان روغن (ویسکوزیته) ، یک رفتار خاص دما یا سازگاری با مواد آب بندی خاصی است. در این حالت ، افزودنی های روغن بسیار مهم هستند.
بهترین قیمت خرید روغن موتور چندین موسسه طبقه بندی ها و مشخصات مختلفی را صادر کرده اند تا اطمینان حاصل شود که کاربران از مرور کلی برخوردار هستند و تولید کنندگان وسایل نقلیه نیز گزینه تصویب روغن های خاص برای موتورهای خود را دارند. بهترین قیمت خرید روغن موتور ما مهمترین موارد را برای شما خلاصه کرده ایم. روغن موتور اصل درواقع روغن موتور خالص است که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و ضمن حفظ کیفیت و کارایی بالا، موتور را حفظ می کند.

لیست قیمت روغن موتور در بازار ایران

لیست قیمت روغن موتور در بازار ایران

روغن موتور های تولیدی تقریبا از کیفیت یکسانی برخوردارند اما کیفیت آنها به شرکت های تولیدی و تهیه ی ترکیبات و مواد پایه ی آنها بستگی دارد ، بنابراین ضروری است که قبل از خرید روغن موتور ، خودروی خود را مورد بررسی فنی فرار داده تا با توجه به نوع موتور و قدرت آن ، شرایط آب و هوایی و … یک روغن موتور خوب را انتخاب کنیم.
بهترین قیمت خرید روغن موتور و قیمت های روغن موتور متفاوت است و بسته به مدل و کیفیت ساخت و شرکت تولیدی متغیر است . برای نمونه قیمت چند روغن موتور را از شرکت بهران ، ایرانول و پارس ذکر می کنیم . توجه می کنیم که این قیمت ها به روز است و می توان با جستجو در اینترنت به آنها دست پیدا کرد.

در اینجا به چند نمونه از انواع روغن موتور و قیمت آنها اشاره می کنیم .  لازم به ذکر است این قیمتها با توجه به اقتصاد کنونی کشور مرتبط است و قیمت ذکر شده تضمینی برای قیمت های آتی نیست.

  • روغن موتور خودرو بهران مدل سوپر پیشتاز چهار لیتری از ۹۰ هزار تومان شروع می شود.
  • روغن موتور خودرو پارس مدل سوپر پایا از ۱۱۹ هزار تومان شروع می شود.
  • روغن موتور خودرو توتال مدل کوارتز ۷۰۰۰،  حجم ۴ لیتر، از ۱۳۲ هزار تومان شروع می شود.
  • روغن موتور خودرو بهران مدل سوپر پیشتاز اس ای ایی حجم 1 لیتر از ۴۰ هزار تومان آغاز می شود.

فهرست کاملی از این قیمت ها را می توان به راحتی در اینترنت جستجو کرد. در اینجا به همین چند نمونه اکتفا می کنیم.

صادرات روغن موتورهای اورجینال

صادرات روغن موتورهای اورجینال

بهترین قیمت خرید روغن موتور و می توان گفت،  کشورهای تولید کننده ی روغن در جهان،  به سایر کشورها محصولات خود را صادر می کنند. در ایران نیز کارخانه های تولید روغن موتور که از سطح کیفی استانداردهای جهانی برخوردار هستند، در گروه این دسته از صادرات جهانی قرار دارند. بهترین قیمت خرید روغن موتور اغلب صادرات ایران در ابتدا له کشورهای همسایه، خاورمیانه و حتی اروپا نیز می باشد.
بهترین قیمت خرید روغن موتور صادرات ایران روند افزایش دارد که باعث رشد اقتصادی و توسعه ی زیر ساخت های تولیدی می شود .  برای این منظور از فاکتور های مهم پیشرفت ،  صادرات روغن موتور اورجینال یا درواقع روغن موتور خالص با ترکیبات دقیق می باشد چرا که کشورهای وارد کننده بسیار در واردات خود دقت به خرج داده و معیار آنها استاندارد جهانی است.

پخش کلی روغن موتور به سراسر کشور

پخش کلی روغن موتور به سراسر کشور

پخش کلی روغن موتور زه سراسر کشور مبتنی بر میزان تولید و حجم درخواست ها صورت می گیرد ، در واقع برای عرضه ،  میزان تقاضا را در تظر می گیرند .
بهترین قیمت خرید روغن موتور شرکت هایی در این زمینه موفق هستند که محصول با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه کنند و رضایت مشتری را جلب کنند. نکته ی مهم این است که ضمن فروش ،  خدمات پس از فروش را ارائه دهند و پاسخ گوی مشتریان باشند. کافی است برای ثبت سفارش راه های ارتباطی با این شرکت ها را یافته و سپس اقدام به خرید کرد.  بهتر است که ابتدا میزان کافی را تخمین زده تا له صورت کلی بتوان آن را تهیه کرد.

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی ، آن دسته از روغن هایی هستند مه با شرایط جوی و آب و هوایی سازگار بوده و نسبت به ضعف و قوت خودروهای ایرانی ساخته شده باشند .

انتخاب درست روغن موتور از این حیث بسیار قابل اهمیت است که به طور مستقیم با موتور در ارتباط است و جز نگهدارنده ی موتور محسوب می شود ، روغن موتور باید به گونه ای باشد که دارای گرانروی مناسب باشد و ترکیبات آن سازگار با محیط نیز باشد. روغن موتور بر اساس پنج پایه ساخته می شود .

  •  روغن های پایه معدنی یا مینرال  
  • روغن های مصنوعی سنتتیک
  • روغن های حاصل از ترکیب پایه معدنی و مصنوعی  یا نیمه سنتتیک
  • روغن های حاصل از بهینه سازی پایه معدنی یا پایه نسل جدی
  • روغن های پایه تصفیه ای یا مونوگرید

سفارش عمده و جزئی روغن موتور

سفارش عمده و جزئی روغن موتور

بهترین قیمت خرید روغن موتور و فروش روغن موتور و حجم سفارشات بستگی به تعداد فروشگاه روغن موتور در هر شهری دارد و تقریبا می توان گفت به تعداد خودروهای شهری دارد. بیشتر این شرکت ها دارای سایت های تخصصی خود هستند که انواع آن ها را می توان در سایت دید و مدل های آن در سایت همراه عکس گذاشته شده است،  کافی است که با خواندن چندین سایت قیمت ها و کیفیت و نوع آن ها را بررسی کنید.
در اغلب معاملات ،  مقداری از هزینه ی فروش را از مشتری دریافت می کنند بدین منظور برای داشتن خریدی راحت با توجه به شناخت و اطمینان می توان سفارش خود را ثبت کرد.

ارسال روغن موتور به سراسر کشور

ارسال روغن موتور به سراسر کشور

اکثر کارخانه های تولیدی روغن موتور در ایران ،بهترین قیمت خرید روغن موتور شرکتها و نمایندگی فروش خود را در هر شهر و استانی دارند که محصولاتشان را با واسطه یا بدون واسطه به دست مشتریان می رسانند . عمده فروش روغن موتور از نمایندگی فروش روغن موتور  به هر شهر یا استان ارسال می گردد که البته میزان درخواست و فروش هر نماینده ی فروشی بسته به میزان درخواست مشتریان است.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز