روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / بهترین قیمت روغن موتور | صادرات انواع روغن های صنعتی ایرانی

بهترین قیمت روغن موتور | صادرات انواع روغن های صنعتی ایرانی

بهترین قیمت روغن موتور شامل قیمت روغن موتور ایرانول و قیمت روغن موتور بشکه ای و قیمت روغن موتور بهران پیشتاز ۱۰w40 قیمت روغن موتور بهران رانا ۱۰w40 و قیمت روغن موتور بهران ۲۰ لیتری که همه این محصولات با قیمت درب کارخانه و توسط بازرگانی روغن نیکان قابل تحویل می باشد.
یکی از مولفه های مصرفی خودرو علاوه بر آب و بنزین، روغن موتور است که حیاتی ترین نقش را در موتور خودرو ایفا می کند. بسته به نوع موتور خودرو و کیفیت روغن مورد استفاده در موتور خودرو، قیمت روغن موتور هم متفاوت است. در روزهای اخیر که قیمت روغن موتور افزایش یافته است شناخت انواع روغن حرارتی موتور و خرید اصولی آن  می‌ تواند در کاهش هزینه ها به ما کمک کند. در این مطلب به بحث و بررسی انواع روغن موتور و بهترین قیمت روغن موتور می‌پردازیم و سعی می کنیم در مورد صادرات روغن موتور و انواع روغن موتور خارجی توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین قیمت روغن موتور | صادرات انواع روغن های صنعتی ایرانی

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران

بهترین قیمت روغن تالو و شرکت های نفتی بزرگ در ایران وجود دارند که به تولید روغن صنعتی و انواع روغن موتور مشغول اند. عرضه روغن موتور در بازار ایران به صورت وسیع انجام می شود و ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات نفتی در جهان است. فروشگاه های خدماتی بسیاری به عنوان بورس روغن موتور در ایران فعالیت می کنند که برخی از آن ها نمایندگی روغن موتور شرکت خاصی را بر عهده دارند.
بهترین قیمت روغن موتور و انواع روغن موتور خارجی نیز در ایران دارای نمایندگی های متعددی هستند. پخش روغن موتور ایرانی توسط شرکت های بازرگانی وابسته به صنایع نفت و پتروشیمی انجام می شود. خریدار روغن موتور ایرانی نمی تواند به صورت مستقیم از کارخانه خرید کند و باید برای خرید روغن موتور خالص به نمایندگی های فروش در سراسر کشور مراجعه کند.
بهترین قیمت روغن موتور و شرکت های بزرگ  ایرانول و بهران جزو بزرگ ترین تولیدکنندگان روغن موتور در ایران هستند و محصولات متنوعی از این تولیدکنندگان در ویترین فروشندگان و آپاراتی های فعال در سراسر کشور موجود است.

مرکز فروش انواع روغن موتور در کشور

مرکز فروش انواع روغن موتور در کشور

بهترین قیمت روغن ایرانول و تولید کنندگان بسیاری در ایران فروش محصولات خود را از طریق شرکت های بازرگانی روغن موتور انجام می دهند. روغن موتور با کیفیت ایرانی جزو محصولاتی است که سهم زیادی از صادرات نفتی کشور را در بر می گیرد. روغن موتور بنزینی و روغن موتوردیزلی از انواع روغن های تولیدی صنایع پتروشیمی ایران هستند.

بهترین قیمت روغن موتور برای خرید روغن موتور در ایران ساده ترین راه سفارش آنلاین و اینترنتی آن است. با توجه به مشخصات خودروی خود می توانید روغن موتور مناسب خودروتان را از میان محصولات فروشگاه اینترنتی معتبری که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد، انتخاب کرده و آن را درب منزل تان دریافت کنید. اگر نمی‌خواهید دردسرهای خرید اینترنتی را تجربه کنید، می توانید با حضور در اماکن خدماتی که به منظور تعویض روغن خودروها طراحی شده اند روغن موتور مناسب خودرو همان جا نیز تعویض کنید.

اگر قصد خرید روغن موتور خارجی را دارید حتماً از نمایندگی های معتبر خرید کنید .چراکه به دلیل بالا بودن کیفیت روغن موتور ایرانی و قیمت بسیار پایین تر آن نسبت به روغن موتور خارجی در برخی موارد دیده شده که روغن موتور ایرانی را در بسته‌بندی خارجی ارائه کرده‌اند  و این مسئله پس از باز کردن درب به روغن به سادگی قابل تشخیص نیست.

بهترین برند روغن موتور در بازار ایران

بهترین برند روغن موتور در بازار ایران

بهترین روغن موتور روغنی است که با موتور خودروی شما سازگاری کامل را داشته باشد. اگر موتور خودروی شما به صورت اکونومیک طراحی شده است و دارای طراحی قدیمی تری است، و اگر در واقع خودرویی قدیمی تری را سوار می شوید بهتر است از روغن های سفت تر که در بازار به ۲۰۵۰ معروفند، استفاده کنید؛ چرا که این نوع روغن ها دارای گرانروی بالاتری هستند و برای موتور های قدیمی و دارای حرارت بالا طراحی شده اند و با مرور زمان سخت تر می شوند و بدین صورت عمر موتور خودرو افزایش می یابد.

بهترین قیمت روغن موتور ولی در صورتی که از خودروی مدرن تری استفاده می کنید و اگر خودروی تان برای استفاده در سرعت های بالا طراحی شده است، بهتر است از روغن های روان تر یا به اصطلاح ۱۰۴۰ استفاده کنید. روغن موتور با کیفیت باید خالص باشد و مانع از ایجاد اصطکاک سطحی بین قطعات داخلی متحرک موتور اتومبیل شود. همچنین باید با مقاومت حرارتی و مکانیکی بالایی که دارد در مقابل مدت زمان کارکرد بالا از خودداری نشان دهد و به سادگی از بین نرود.

با این اوصاف بهترین برند روغن موتور در بازار ایران باید طبق ویژگی ها و آزمایشات متعددی که از سوی تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان انجام می‌شود مشخص شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن خوراکی

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی

روغن موتور ایرانی مناسب ترین گزینه، برای استفاده مستمر در خودرو های ایرانی است. طبیعتاً صنایع پتروشیمی با همکاری صنعت خودروسازی و با همکاری هم، ویژگی ها و کیفیت روغن موتور را تعیین می کنند تا بتوانند محصولی با کیفیت و پایدار، برای ارائه در بازار داخلی  تولید کنند.

بهترین قیمت روغن موتور و فروش روغن موتور خارجی، به مشتریانی که خودروی ایرانی سوار می شوند زیاد توصیه نمی شود و به نوعی هزینه اضافی تلقی می شود. چرا که کیفیت برخی از انواع روغن موتور داخلی بسیار نزدیک به نمونه های خارجی آن است.

بهترین قیمت روغن موتور و خودروهای ایرانی با موتور های بنزینی و گاهاً در ماشین های بزرگ تر با موتورهای دیزلی ساخته می شوند. روغن موتور دیزلی از لحاظ ساختار با روغن موتور بنزینی کمی متفاوت است. روغن موتور باکیفیت ایرانی تا به حال نشان داده که برای استفاده در محصولات داخلی جوابگو است و کشور ایران برای خودروهای داخلی نیازی به واردات روغن موتور از خارج از کشور ندارد.

 حتی در برخی از خودروهای مدرن تر ایرانی  که در آن ها از موتور های ۱۶ سوپاپ استفاده شده و نیاز به استفاده از روغن های روان تر با گرانروی ۱۰ ۴۰ در آن ها وجود دارد، روغن موتور های ایرانی به راحتی توان ارائه کارکرد صحیح در این نوع از موتورها را دارند.

بهترین قیمت روغن موتور در بازار امروز

بهترین قیمت روغن موتور در بازار امروز

روغن موتور در درجه بندی ها و کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می شود. بهترین نوع روغن موتور موجود در بازار که از آن انتظار کارکردهای بالاتری هم میرود روغن موتور دست اول یا به اصطلاح تسویه نشده است که در بسته بندی های کیلویی یا لیتری در بازار عرضه می‌شود.

بهترین قیمت روغن موتور و به هنگام تعویض روغن موتور خودرو مقداری روغن نیز به صورت پسماند از بار قبلی از موتور خارج می شود.  با جمع آوری این روغن باقی مانده و تصفیه آن در پالایشگاه ها نوعی روغن موتور با کیفیت پایین‌تر تولید می شود که از لحاظ رنگ نیز شفافیت پایین‌تری نسبت به روغن دسته اول دارد. این روغن تصفیه شده معمولاً به صورت بشکه های ۲۰۰ لیتری به فروش می رسد. اما گاهی دیده شده که برخی به صورت غیرقانونی روغن بشکه را در بسته بندی های چند لیتری به فروش می رسانند که امری خلاف قانون کشور است.

بهترین قیمت روغن موتور بنابراین جهت به دست آوردن بهترین قیمت روغن موتور در بازار باید با در نظر گرفتن کیفیت روغن و شرکت تولید کننده روغن و میزان کارکرد مورد انتظار که روی بسته بندی آن درج شده است تصمیم گرفت و قبل از خرید حتما از قیمت فروشگاه های اینترنتی معتبر مطلع شد.

صادرات روغن موتور اورجینال ایرانی

صادرات روغن موتور اورجینال ایرانی

بسیاری از کشورهای جهان میزبان روغن موتور با کیفیت ایرانی هستند. به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات صادراتی ایرانی کشورهای اروپایی، ترکیه، روسیه و کشورهای آمریکایی و حتی کشورهای عربی جذب خریداران عمده روغن موتور با کیفیت ایرانی هستند.

بهترین قیمت روغن موتور و صادرات روغن موتور ایرانی به این کشورها بیش از نیم قرن است که انجام می شود و فواید مثبت فراوانی از لحاظ اقتصادی برای کشور دارد. در برخی از کشورها که محصولات خارجی با قیمت بالاتری وجود دارد روغن های ایرانی با قیمت متعادل تر در حال گسترش هستند و روز به روز بر تعداد مشتریان روغن موتور ایرانی در کشورهایی که فاقد منابع نفتی هستند افزوده می شود.

در سال‌های اخیر به دلیل اعمال تحریم های ناجوان مردانه بر پیکره اقتصاد نفتی ایران، صادرات روغن موتور ایرانی دچار شوک های بزرگی شد اما به دلیل بالاتر رفتن کیفیت محصولات تولیدی در ایران و کاهش قیمت محصولات ایرانی در بازارهای خارجی توان مقاومت در مقابل پیشنهادات خوب ایرانیان را نداشته و هنوز از محصولات ایرانی در فروشگاه های خود استفاده می کنند.

خریدار روغن موتور اصل و ارزان

خریدار روغن موتور اصل و ارزان

بهترین قیمت روغن موتور و بسیاری از شرکت های خدماتی خودرویی، که اقدام به سرویس دوره ای خودرو می کنند، خریدار عمده روغن موتور اصل و ارزان قیمت ایرانی هستند. خریداران علاوه بر اینکه روغن موتور درجه یک و دست اول خریداری می کنند اقدام به خرید روغن های تصفیه شده به صورت بشکه ای نیز می کنند تا در صورت مواجهه با مشتری با بودجه‌های پایین تر بتوانند با قیمت کمتری نیاز مشتری را رفع کنند.

 وسایل حمل و نقل عمومی موجود در سراسر کشور که بیشتر مستهلک می شوند نیز به عنوان خریداران عمده محصولات روغن موتور ایرانی مطرح هستند. چراکه برخی از آن ها هر دو هفته یکبار نیاز به سرویس کاری و تعویض روغن موتور خودروی خود دارند. خودروهای سنگین اتوبوس ها و وسایل حمل و نقل عمومی دیگر که در فواصل بین شهری تردد می کنند نیز جزو خریداران عمده روغن موتور خودرو هستند.

پخش کلی روغن موتور به سراسر کشور

پخش کلی روغن موتور به سراسر کشور

پخش کلی روغن  موتور وارداتی به سراسر کشور توسط شرکت های بازرگانی مختلفی انجام می گیرد، مانند شرکت های داخلی تولید کننده روغن موتور که برای عرضه محصولات خود از بخش فروش و بازاریابی خود کمک می گیرند.

بهترین قیمت روغن موتور و تولید کنندگان روغن موتور خارجی نیز برای پخش محصولات خود در بازار داخل ایران از شرکت های پخش مختلف که در زمینه فروش لوازم خدماتی خودرو فعال هستند کمک می گیرند. امروزه برخی از سایت‌های اینترنتی بزرگ نیز که دارای موجودی بالای محصول هستند، می توانند به عنوان پخش کلی روغن موتور به سراسر کشور مطرح شوند. چرا که میزان فروش آن ها گاها از چند نمایندگی بزرگ فروش محصولات روغن موتور بیشتر است.

  • بیشتر بخوانید: روغن زیتون

 برای دسترسی به روغن موتور به صورت عمده با پایین ترین قیمت می توانید از طریق درگاه های اینترنتی ایجاد شده توسط نمایندگی های فروش صنایع پتروشیمی اقدام به برقراری ارتباط موثر با آن ها کنید.

نمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجی

نمایندگی های فروش انواع روغن موتور خارجی از سال‌های دور به صورت فیزیکی در ایران حضور داشته اند. امروزه با گسترده تر شدن صنعت ارتباطات و راحت تر شدن برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و یا نمایندگان مستقیم تولید کننده با خود مصرف کننده نیازی به حضور فیزیکی در فروشگاه برای خرید محصول مطمئن، نیست.

کافیست از این که سایت مورد نظر دارای نماد معتبر اعتماد الکترونیکی باشد، اطمینان حاصل کنید و در صورتی که فروشگاه اینترنتی مورد نظر نسبت به فروشگاه های دیگر قیمت مناسب تری داشته باشد می توانید به صورت ایمن خرید خود را انجام دهید.

بهترین قیمت روغن موتور و روغن موتور های خارجی بیشتر در خودروهای خارجی استفاده می شوند. با توجه به ثبت ویژگی های روغن موتور مورد استفاده در انواع خودرو بر روی بدنه موتور و یا دفترچه راهنمای استفاده خودرو می توانید به سادگی با مطالعه ویژگی های ساختاری محصول مورد نظر در سایت فروشگاهی، روغن موتور مناسب خودروی خود را انتخاب و خریداری کنید.

چه روغن موتوری مناسب چه خودرویی است؟

چه روغن موتوری مناسب چه خودرویی است؟

همانطور که بحث شد روغن های موتور ایرانی برای خودرو های ایرانی مناسب ترند با توجه به گرانروی و ویژگی های ساختاری روغن موتور باید بتوانید روغن موتور مناسب خودروی خود را انتخاب کنید.  روغن های سفت تر که با شماره ۲۰۵۰ در بازار قابل شناسایی اند مناسب برای انواع خودروهای قدیمی ایرانی و خارجی هستند.

بهترین قیمت روغن موتور و موتورهای به روز تر و مخصوصاً موتور های ۱۶ سوپاپ احتیاج به روغن هایی دارند که گرانروی پایین تری دارند و به اصطلاح با شماره ۱۰۴۰ می توان آنها را شناسایی کرد. بسیاری از خودروهای خارجی و خودروهای به روز داخلی که از موتورهای ۱۶ سوپاپ استفاده می کنند، از روغن های ۱۰۴۰ برای موتور شان بهره می برند.

علاوه بر این توجه داشته باشید که روغن موتور خودروهای دیزلی از لحاظ ساختاری کمی با روغن موتور خودروهای بنزینی متفاوت است و در حالت عادی نمی توان این دو را به جای هم استفاده کرد.

فروشنده انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی

فروشنده انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی

انواع روغن های موتور بنزینی و دیزلی در آپاراتی ها و ارائه دهندگان خدمات و سرویس خودرو در کشور وجود دارند. فروشندگان انواع روغن موتور، هر دوی این محصولات را به شما ارائه می دهند.

 تعویض روغنی های خودروهای سبک، بیشتر روغن های بنزینی و ارائه دهندگان خدمات به خودروهای سنگین، بیشتر روغن های دیزلی را خرید و فروش می کنند. چرا که اکثر خودروهای سبک دارای موتور های بنزینی و بیشتر  خودروهای سنگین دارای موتورهای دیزلی هستند.

خرید اینترنتی انواع روغن موتور در کشور

خرید اینترنتی انواع روغن موتور در کشور

خرید اینترنتی انواع روغن موتور در ایران بسیار رایج شده است. با توجه به قیمت بالای روغن موتور در ماه های اخیر بهترین قیمت روغن موتور در برخی از سایت ها اقدام به فروش روغن موتور با تخفیفات ویژه کردند. به صورتی که با خرید بسته ۴ عددی روغن موتور تقریباً در هر بسته ۲۰ درصد تخفیف را به مشتری ارائه می دهند.

 بدین صورت با فروش موفق روغن موتور به صورت اینترنتی کسب و کار موفق خود را راه اندازی کرده اند. طبیعتاً با توجه به هزینه های بالای نگهداری خودرو، خرید محصول اصل و مطمئن با تخفیف به مذاق هر  خریداری خوش می آید و بعید نیست که خرید و فروش اینترنتی روغن موتور از این پس رونق بیشتری بگیرد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز