روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / شرکت های تصفیه روغن اشتهارد ۲۵۰۰ تنی | فروش روغن تصفیه

شرکت های تصفیه روغن اشتهارد ۲۵۰۰ تنی | فروش روغن تصفیه

شرکت های تصفیه روغن اشتهارد اقدام به فروش روغن تصفیه و انواع روغن پایه صادراتی تحویل درب شرکت exw یا تحویل بندر های خروجی انجام می شود. این شرکت های تصفیه در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته هستند مشابه کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و کارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان با ظرفیت بیش از ۲۵۰۰ تنی تولید داریم.

سایر کارخانه های با قابلیت تامین روغن پایه صادراتی .http://serviciha.ir

  • بیشتر بخوانید: روغن بنفشه

شرکت های تصفیه روغن اشتهارد روغن پایه صادراتی

شرکت های تصفیه روغن اشتهارد روغن پایه صادراتی

آیا درایران فقط تصفیه روغن موتور ضایعاتی و بازیافت روغن سوخته موتور و صنعتی فقط در اشتهارد و توسط شرکت های تصفیه روغن اشتهارد انجام می شود؟ دلیل تمرکز و تجمع شرکت های تصفیه روغن کارکرده موتوری در اطراف تهران شاید بیشتر بر تمرکز بر جمع آوری روغن سوخته است که این شرکت های می بایستی به عنوان ماده اولیه برای تامین داشته باشند.
لیست شرکت های تصفیه روغن گیربکس یا روغن پایه تصفیه دوم در تمامی کشور نشان می دهد که هرچند در اکثر و اغلب نقاط کشور این شرکت ها و کارخانه ها هستند ولی موضوع مهم در بیشتر موارد به ظرفیت تولیدی این شرکت ها برمی گردد زیرا ظرفیت تولید مثلا روغن پایه تصفیه sn150 یا sn500 با فلش بالای ۱۸۰ که قابلیت صادرات از گمرکات جمهوری اسلامی ایران را داشته باشیم به هفته ای حداقل ۵۰۰ تن قابلیت تحویل داریم.

فروش روغن تصفیه روانکار صنعتی ۱۰ ،۵۰ ،۱۴۰

فروش روغن تصفیه روانکار صنعتی 10 ،50 ،140

می توان گفت استفاده و خرید انواع روغن صنعتی و روغن موتوری محصول پالایشگاه و تصفیه اول و یا محصول کارخانه تصفیه روغن سوخته یا تصفیه دوم قطعا تفاوتی هایی را دارد. شرکت های تصفیه روغن اشتهارد بدین صورت که روغن تصفیه در صورتی که فرایند تولید کاملا مشخص و تحت استاندارهای موجود انجام شود درنهایت محصولی که تولید داریم کاملا بر اساس استاندارد پالایشگاه ها بوده و قابل استفاده برای انواع موتورها و تجهیزات و دستگاه های صنعتی می باشد.

  • بیشتر بخوانید: روغن اسپند

صادرات انواع روغن پایه تولید کنندگان روغن تصفیه اشتهارد

صادرات انواع روغن پایه تولید کنندگان روغن تصفیه اشتهارد

ایران بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و تامین کننده گان انواع روغن پایه مطرح می باشد . قابلیت های مهندسی و تولیدی ایران در تولید روغن موتور پایه باعث شده که تقاضای مورد نیاز کشورهای اطراف ایران بمنظور خرید انواع روغن و روغن پایه را بتواند پوشش دهند بنابراین عمده صادرات تولیدات ما از اشتهارد و گرمسار به مقصد هند و بنادر موندرا می باشد که این موضع بسیار اهمیت دارد که تامین تناژ و کیفیت محصول طی فرایند تولید ثابت نگه داشته شود.
شرکت های تصفیه روغن اشتهارد و تولید کنندگان روغن پایه همچون شرکت بزرگ ما قادر به تامین و صادرات انواع روغن پایه می باشیم  البته تولید کنندگان روغن تصفیه اشتهارد نیز صادرات این محصول را انجام می دهند.

منبع : servicenice.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling base oil 500 Flash 260

فروش روغن پایه ۵۰۰ فلش ۲۶۰

فروش روغن پایه ۵۰۰ یا sn500 با فلش ۲۶۰ با رنگ ماکزیمم ۲٫۶ ویسکوزیته ۱۱ …

نیکان اویلز