روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / تصفیه روغن موتور سوخته | شرکت روغن پایه تصفیه مجدد بازیافتی 150

تصفیه روغن موتور سوخته | شرکت روغن پایه تصفیه مجدد بازیافتی 150


شرکت روغن پایه تصفیه مجدد با تصفیه روغن موتور سوخته اقدام به تولید انواع روغن پایه ریسایکل با آنالیز روغن پایه ریسایکل و در فلش 180 به بالا با پایه روغن ریسایکل 150 و روغن پایه 300 و روغن پایه 500 انجام و صادرات این محصول برای کشورهایی که دسترسی به نفت خام ندارن بسیار حائز اهمیت است . بنابراین صادرات از کارخانه تصفیه روغن موتور بصورت روغن پایه به این کشورها بصورت تناژ انجام می شود.

کارخانه تصفیه روغن موتور سوخته

کارخانه تصفیه روغن موتور سوخته

شرکت روغن پایه با تصفیه روغن سوخته و بازیافت مجدد روغن که در خودرو یکبار استفاده شده است و یا روغن هایی که در دستگاههای صنعتی استفاده شده است در فرایند استاندارد و با بهره گیری از کوره های طراحی شده اقدام به فراوری و تصفیه مجدد روغن سوخته می نمایند.
تصفیه روغن سوخته بر اساس نوع تولید افزودنی های تعریف شده و استانداری دارد که می بایستی در طی فرایند تصفیه روغن موتور اضافه شود مثلا اسید سولفوریک یکی از افزودنی های تعریف شده در شرکت روغن پایه تصفیه مجدد است و همچنین اضافه نمودن خاک مخصوص به روغن تصفیه باعث می گردد که رنگ روغن مورد نظر بر اساس آنالیز روغن پایه تصفیه مجدد صادراتی sn150 استحصال گردد.

شرکت روغن پایه تصفیه مجدد صادراتی 150

شرکت روغن پایه تصفیه مجدد صادراتی 150


تصفیه روغن موتور سوخته در کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و فروش روغن موتور تصفیه شده و تصفیه روغن سوخته در خانه و شرکت روغن پایه تصفیه مجدد بازیافتی 150 و صادرات روغن تصفیه مجدد با ظروف فلکسی و بشکه بصورت FOB یا EXW انجام در بازرگانی روغن نیکان انجام می گردد.
قیمت روغن موتور تصفیه بر اساس کارکرد و گرید و کیفیت روغن موتور یا روغن پایه می تواند متفاوت باشد و دلیل اصلی این موضوع قطعا به کیفیت روغن مرتبط و همچنین به نیاز مشتری که بر اساس انالیز درخواستی و انطباق سفارش روغن با آنالیز در قیمت نهایی محصول تعیین کننده می باشد.
تصفیه روغن موتور سوخته و فروش روغن و فروش روغن موتور تصفیه و فروش روغن تصفیه مجدد یا روغن پایه عموما بستگی به نوع روغن موتور دارد به نحوی که همانگونه که مستحضر هستید عمده روغن موجود در بازار به 3 دسته تقسیم می گردد.

فروش روغن موتور تصفیه مجدد 150

فروش روغن موتور تصفیه مجدد 150

تصفیه روغن موتور سوخته در کارخانه تصفیه روغن موتور بازیافتی مجدد طی فرایند های تعریف شده و استاندارد انجام و بر اساس نظارت واحدهای استاندارد در ایران فراوری ساخته و صادرات روغن موتور سوخته تصفیه مجدد انجام می شود.

  • روغن مینرال یا همان روغنی که از پالایش نفت خام حاصل می گردد.
  • روغن سنتیتیک که مواد اولیه تولیدی ارتباطی با نفت خام ندارد و بصورت صنعتی تولید می شود
  • روغن نیمه سنتیتیک که این روغن ترکیبی از روغن سنتییک و روغن مینرال می باشد.
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

White Oil Special Sale Flash 160 Eshtehard

وایت اویل فروش ویژه فلش 160 اشتهارد | قیمت روغن وایت اویل

وایت اویل فروش ویژه در همه فلش 160 و همه انواع فلش های تولیدی روغن وایت اویل در کارخانه تولید روغن وایت اویل اشتهارد و اصفهان بدون واسطه تامین و ارسال می گردد. تولید کننده وایت اویل بمنظور فروش روغن وایت اویل درتهران با ایجاد مکانیزم فروش ویژه وایت اویل در شهر بزرگ تهران و اصفهان تامین بدون واسطه انجام می دهد.

نیکان اویلز