روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ماشین / لیست خریداران روغن ماشین در عراق ۲۰ لیتری| صادرات روغن ماشین

لیست خریداران روغن ماشین در عراق ۲۰ لیتری| صادرات روغن ماشین

لیست خریداران روغن ماشین در عراق  ۲۰ لیتری یا ۴ لیتری و یا حتی بشکه ۲۰۸ لیتری از انواع گرید های روغن موتور دیزلی و روغن ماشین بنزینی قابل تامین و صادرات می باشد. صادرات روغن ماشین به عراق به دلیل مرز زمینی مشترک شرایط بسیار ویژه ای را فراهم نموده است و می توان بصورت مستمر تامین انواع روغن صنعتی را انجام داد.

بمنظور مشاهده شرایط تامین و مشاهده سایر محصولات صادراتی بشکه و ۲۰ لیتری از لینک روبرو استفاده نمایید.

  • بیشتر بخوانید: روغن کانولا

لیست خریداران روغن ماشین در عراق 

لیست خریداران روغن ماشین در عراق 

شرکت های صادراتی بزرگی در دنیا شرایط را برای انتقال و صادرات کالا خدمات به تمام نقاط دنیا فراهم نموده اند خیلی از محصولات صادراتی را می بایستی  برای اولین بار در کشورهای جدید تبلیغ و ارسال نمود که این نیازمند برنامه ریزی کاملا مشخص و حرفه ای بمنظور شناساندن محصول مذکور به کشورهایی که هدف صادراتی این محصولات هستند می باشد.

اهمیت بسیار زیادی دارد که لیست خریداران روغن ماشین در کشورهای مختلف همسایه ایران چه نوع روغنی را برای چه مصرفی نیاز داشته باشند که شروع تعامل از انتخاب روغن ماشین مناسب برای خودروهایی که دراین کشورها استفاده می شود آغاز می شود زیرا نوع روغن ساخته شده در پالایشگاههای تصفیه ایران بسیار مهم و بستگی به شرایط دمایی متفاوت خصوصیات متفاوتی دارد.

لیست خریداران روغن ماشین در مناطق مختلف عراق شرایط کاملا متفاوتی را دارد زیرا این محصولات با خواست بازرگان و تاجر عراقی درکارخانه تولید روغن با اضافه کردن ادتیو و پلیمر به انواع روغن پایه تولید می شود و در نهایتا امر محصولی با کیفیت تولید که امکان ارسال به خریداران خارجی و تاجران حوزه روغن می باشد.

صادرات روغن ماشین به عراق

صادرات روغن ماشین به عراق

بمنظور فراهم نمودن زمینه صادرات هر کالا نیازمند شرایطی است که بتوان نوع بسته بندی و نوع محصول را به مشتری اعلام نمود که پس از آگاهی از قیمت تمام  شده محصول و اطلاع از هزینه های حمل تا مقصد می توان شرایط را به نحوی برنامه ریزی و مدیریت نمود که در نهایت امر انواع روغن را بتوان با بسته بندی مورد نظر با تمامی هزینه های جانبی این محصول در مرز مریوان تحویل خریدار روغن عراقی داد.

  • بیشتر بخوانید: روغن شترمرغ

کارخانه تولید روغن موتور صادراتی به عراق

کارخانه تولید روغن موتور صادراتی به عراق

برای صادرات روغن در بیشتر مواقع بازرگان خارجی اصرار به کاهش قیمت تمام شده این محصولات دارد که این موضوع بصورت کلی در کیفیت و قیمت نهایی محصول و روغن موتور ارسال شده تاثیر مستقیم دارد . می توان بخشی از قیمت را بعنوان تخفیف برای خریدار عراقی روغن لحاظ نمود ولی کاهش زیاد قیمت باعث کاهش کیفیت نهایی محصول خواهد بود.

  • بیشتر بخوانید: روغن سویا
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

نیکان اویلز