روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / فروش روغن موتور | عرضه انواع روغن موتور اصل برای خودروهای دیزلی و بنزینی

فروش روغن موتور | عرضه انواع روغن موتور اصل برای خودروهای دیزلی و بنزینی

فروش روغن موتور و قیمت روغن موتور اسپیدی و قیمت روغن موتور ایرانول و بهترین روغن موتور 10w40 و قیمت روغن موتور توتال و قیمت روغن موتور بهران رانا 10w40 و قیمت روغن موتور بهران پیشتاز 2050و قیمت روغن موتور کاسترول با قمیت درب پالایشگاه عرضه می گردد.
که نقش خون در رگ های موتور دارد از ترکیباتی چون روغن پایه (Beis Oil) ومواد افزودنی تولید می شود. برندهای مطرح روغن موتور مثل بهران ، ایرانول ، اسپیدی ، توتال ، موتوسل ، ابتدا در پالایشگاه از نفت خام لوبکات تولید می شود وبعد به عنوان ماده اولیه واحد روغن سازی به واحد استخراج فرستاده می شود. عرضه انواع روغن موتور در سایت های تولیدکنندگان صورت می گیرد. فروش روغن موتور به شکل عمده نسبت به تکی ارزان تر است.

فروش روغن موتور | عرضه انواع روغن موتور اصل برای خودروهای دیزلی و بنزینی

قیمت روز انواع روغن موتور در بازار

قیمت روز انواع روغن موتور در بازارفروش روغن موتور و قیمت روز انواع روغن موتور در بازار بر اساس فاکتور های متعددی تعیین می شود. روغن موتور دو وظیفه اصلی را در موتور خودروها انجام می دهد که عبارت است از: روان کاری، تمیزکاری. بسته به نوع موتور از لحاظ قدرت و سرعت تولیدی و همچنین آلیاژهای به کار رفته در قطعاتی چون پیستون، سیلندر، سوپاپ و یا قطعات لاستیکی و خاص مانند کاسه نمد، واشرها، یاطاقان و… روغن موتور مناسب می تواند عملیات روان کاری و تمیزکاری را به صحیح ترین شکل ممکن انجام دهد.
فروش روغن موتور این روغن موتور را کارخانه سازنده خودرو در دفترچه راهنمای خودرو تعیین می نماید. خرید روغن موتور اصل و روغن موتور باکیفیت چه روغن موتور ایرانی و چه روغن موتور خارجی مهم است. روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی دو نوع مختلف هستند.
تولید کننده برتر روغن موتور به ارائه روغن موتور درجه یک می پردازد. فروش روغن موتور برندهای برتر روغن موتور ارزان به فروش عمده روغن موتور اقدام می کنند و خرید اینترنتی روغن موتور و بهترین روغن موتور را از طریق سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن موتور هموار می سازند.
به طور مثال روغن موتور مناسب پراید در دفترچه این خودرو به طور کامل توضیح داده شده است. روغن موتور کاربردهای زیادی دارد از جمله انها می توان به موارد زیر اشاره کرد: اصطکاک و ساییدگی بین قطعات موتور خودرو را به حداقل میرساند آلودگی ها وذرات لجنی رسوب شده حاصل از کارکرد و احتراق موتور را به خودگرفته و قطعات داخل موتور را تمیز نگه میدارد ،باعث کاهش گرمای حاصل از کارکردن موتورو باعث خنک شدن موتور می شود واز طریق آبندی کردن قطعات باعث روان شدن حرکت قطعات میشود.پس بنابرین برای تولید چنین روغنی از افزودنی های مناسب باید استفاده کرد.

برترین شرکت‌ های تولید کننده روغن موتور

برترین شرکت‌ های تولید کننده روغن موتور فروش روغن موتور و برترین شرکت های تولید کننده روغن موتور به ارائه محصولات با کیفیت می پردازند. مواد افزودنی روغن موتور انواع مختلفی داشته و متناسب با افزایش تعداد مواد افزودنی ، میزان کیفیت کارایی روغن موتور ها افزایش می یابد.پاک کننده ها، معلق کننده ها، مواد ضد زنگ، مواد ضد سایش، مواد ضد فرسایش موتور، مواد ضد کف، مواد خنک کننده و… از جمله مهم ترین مواد افزودنی هستند
که به روغن های موتور افزوده میشود، یک روغن موتور خوب بایستی از تمام افزودنی های بهینه استفاده نماید تا نیاز به مکملهای روغن کاهش یابد و توصیه میشود تاحدامکان از مصرف مکمل های روغن موتور استفاده نشود. شرکت بیدومکس در تولید محصولات خود ازافزودنی های هایتیک آمریکایی و افزودنی های فرانسوی استفاده می کند. لیست قیمت روز روغن موتور و راهنمای خرید روغن موتور مناسب را می توانید از پایگاه های اطلاع رسانی تولیدکنندگان دریافت کنید.

عمده فروشی روغن موتور

عمده فروشی روغن موتورعمده فروشی ها روغن موتور محصولات را ارزان تر به فروش می رساند. روغن موتور را میتوان به پنج گروه تقسیم بندی کرد: 1-روغن های پایه معدنی(مینرال ) 2-روغن های مصنوعی(سنتتیک) 3-روغن های حاصل از ترکیب پایه معدنی و مصنوعی (نیمه سنتتیک) 4-روغن های حاصل از بهینه سازی پایه معدنی( پایه نسل جدید) 5-روغن های پایه تصفیه ای(مونوگرید) 1-مینرال: نوعی روغن است که ازطریق نفت خام تولید شده و روغن رایجی ست که در تمامی خودروها استفاده می شود. 2-سنتتیک: نوعی روغن است که براساس ترکیبات شیمیایی تولید شده واولین روغن بکاررفته شده در موتورهای جت می باشد.این نوع روغن به جهت دارا بودن انواع مختلف با مواد تشکیل دهنده متفاوت از لحاظ کیفیت نسبت به بقیه روغن موتورها متمایز است و باعث افزایش مصرف آن نسبت به مینرال شده است.

از جمله مزایای این روغن که می توان به آن اشاره کرد: الف-به دلیل عمر بالا باعث کاهش مصرف روغن در خودرو می شود. ب-غیرسمی بودن ج-تبخیرشوندگی پایین د-بالا بودن مقاومت در برابر اکسید شدن ه-عکسل العمل سریع به جهت بالا بودن شاخص ویسکوزیته در مقابل تغییرات دما  و-بالا بودن دمای سوختن

مشخصات روغن موتورهای دیزلی و بنزینی

مشخصات روغن موتورهای دیزلی و بنزینیفروش روغن موتور و مشخصات روغن موتور های دیزلی و بنزینی با یکدیگر تفاوت دارد. سوخت و روغن موتور: در سال‌ های گذشته سربی که برای احتراق بهتر به بنزین اضافه می‌شد، پس از ورود به روغن موتور باعث اکسیده‌شدن سریع‌ تر روغن و افت کیفیت روغن می‌گردید که خوشبختانه در حال حاضر این عنصر حذف شده است. بنزین با اکتان پایین به دلیل ایجاد احتراق ناقص باعث اضافه شدن دوده به روغن می‌شود که این موضوع نیز باعث کاهش خاصیت روانکاری روغن می‌شود. استفاده از بنزین‌های سوپر متناسب با تکنولوژی موتور، این مشکل را تا حد زیادی بر طرف می‌کند.

فروش روغن موتور و نقش مواد افزودنی اصلی به روغن موتور: 1) مواد افزودنی بالا برنده شاخص گرانروی به جریان روغن موتور کمک می‌کند. 2) مواد ضد اکسیداسیون از اکسیداسیون روغن و در نهایت تشکیل لجن جلوگیری می‌کند. 3) مواد صابونی (پاک‌کننده) برای پاکیزه نگهداشتن موتور استفاده می‌شود، چون آلودگی‌های مختلف را در حالت معلق نگه می‌دارد و مانع از ته‌نشین شدن آنها روی قطعات موتور می‌شود.

بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجیبازار بزرگ خرید وفروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی به توزیع تمام مدل ها میپردازد. رعایت نکات زیر باعث بالا رفتن عمر روغن موتور شما می شود: از ترکیب چندین روغن موتور با یکدیگر جدا خودداری کنید بعد از روشن شدن ماشین اجازه دهید تا 15 ثانیه در جا کار کند. با هربار تعویض روغن، فیلتر ان را نیز تعویض کنید. از افزودنی ها استفاده نکنید چون ممکن است با روغن شما سازگار نباشد. تاریخ روغن چک شود و از روغنی که تاریخ آن بیش از سه سال می باشد استفاده نکنید. اگر سال هاست از روغن مینرال استفاده می کنید به هیچ عنوان با روغن سنتتیک و نیمه سنتتیک تعویض نکنید.

بهترین برندهای روغن موتور در بازار

بهترین برندهای روغن موتور در بازارفروش روغن موتور و بهترین برند های روغن موتور در بازار روغن های با کیفیت خویش را به سراسر دنیا صادر می کنند. SAE در روغن موتور: مخفف Society Of Automotive Engineers به معنای انجمن مهندسین خودرو می باشد که مشخص کننده واحد دانسیته یا گرانروی روغن موتور است. روی ظرف روغن موتور برای مثال نوشته شده ASE 10W40 که ۱۰W نشان دهنده گرانروی روغن در سردترین دما (W مخفف Winter به معنای زمستان) می باشد.
فروش روغن موتور هر چقدر این عدد کمتر باشد قابلیت استفاده روغن در دماهای سرد افزایش خواهد یافت. عدد پایانی ۴۰ نشان دهنده میزان گرانروی روغن در گرم ترین دمای محیط است.
هر چقدر این عدد بیشتر باشد قابلیت استفاده از روغن در دماهای بالای محیط افزایش خواهد یافت. SAE های مختلف در روغن موتور ها مشاهده می گردند مانند ۵W30 یا ۱۰W50 یا ۲۰W50 و… که علاوه بر موارد فوق نشان دهنده Multi Grade بودن یا چهار فصل بودن روغن نیز می باشد.

فروشنده ممتاز روغن موتورهای بنزینی و دیزلی در کشور

فروشنده ممتاز روغن موتورهای بنزینی و دیزلی در کشورفروش روغن موتور و فروشنده ممتاز روغن موتور های بنزینی و دیزلی در کشور خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهد. روغن های پایه گروه 3 که به روغن های پایه نسل جدید معروفند،  از بهینه سازی روغنهای پایه معدنی بدست می آیند و در تولید روغن موتور های جدید از آنها استفاده می شود.
فروش روغن موتور و این گروه نیز روغنهای پایه تصفیه ای هستند که در ایران جهت تولید روغن موتورهای مونوگرید و روغنهای با سطح کیفیت پایین استفاده می شود در حالیکه روغنهای پایه دوم همانند آهنهای قراضه بوده و در کشورهای فوق صنعتی از قبیل ایالات متحده آمریکا خوراک اصلی شرکت های تولید کننده روغن موتور میباشند، در کشور ما بدلیل پایین بودن دانش فرآوری روغنهای پایه تصفیه، جهت تولید روغنهای موتور با کیفیت بالا از روغن های پایه تصفیه اول یا همان پالایشگاهی که از فرآوری نفت خام بدست می اید، استفاده می شود.

سفارش اینترنتی روغن موتور باکیفیت

سفارش اینترنتی روغن موتور باکیفیتفروش روغن موتور و سفارش اینترنتی روغن موتور با کیفیت به شما کمک می کند تا در کمترین زمان خرید کنید. هرچند به وجود آمدن اصطکاک در مواردی مانند روشن کردن آتش در دوران غار نشینی انسان‌های نخستین امری دل خواه و دوست‌ داشتنی به شمار می‌رفت، اما وجود این مساله زمانی اثر منفی خود را نشان می‌دهد که ما با قطعات حساس و درهم پیچیده‌‌ای روبه‌رو هستیم که در کنار یکدیگر موتور یک خودرو را به وجود آورده‌اند.
فروش روغن موتور در نزدیکی زیاد قطعات فولادی به هم که گاه تا اندازه‌های میلی‌متری می‌رسند از یک‌سو و سرعت فعالیت بسیار زیاد آنها در محیطی بسته به نام بلوکه موتور از سوی دیگر لزوم وجود مایعی را که در سریع‌ ترین زمان ممکن بین اجزای تشکیل‌دهنده موتور قرار گرفته و وظیفه روانکاری را در این مجموعه به عهده بگیرد بیش از پیش ضروری می‌نمایاند.

شاخص‌ های مهم در انتخاب روغن موتور مناسب

شاخص‌ های مهم در انتخاب روغن موتور مناسبفروش روغن موتور و شاخص های متعددی در انتخاب روغن موتور مناسب وجود دارد. موارد مهم در انتخاب روغن موتور: 1) از روغن فله به هیچ وجه استفاده نکنیم. 2) گرانروی آن را مد نظر داشته باشیم. 3) کیفیت مناسب خودرو را انتخاب کنیم.  4) و مهم‌تر از همه این‌که همیشه از یک نوع روغن موتور و یک شرکت معتبر استفاده شود، چون فرمول شیمیایی مواد افزودنی شرکت‌ ها متفاوت بوده و در تخلیه روغن کهنه مقداری از آن داخل موتور باقی می‌ماند اگر نوع روغن تغییر کند تاثیر نامطلوبی بر روغن (از نظر انجام وظایف) خواهد داشت.

چرا روغن موتور باید تعویض شود؟ شاید به دفعات شنیده یا خوانده باشید که روغن موتور را در هر 5000 تا 10 هزار کیلومتر یا بیشتر باید تعویض کرد. دلیل ذکر این اعداد برای کارکرد روغن چیست و چرا برای روغن‌های مختلف متفاوت است؟ روغن از زمان شروع به کار موتور در معرض اکسیده‌ شدن و تجزیه حرارتی قرار گرفته و روغن پایه آن آلوده شده و از کیفیت آن کاسته می‌شود و همچنین مواد افزودنی استاندارد آن نظیر مواد افزودنی پاک‌ کننده نیز مصرف می‌شود.

عوارض تأخیر در تعویض روغن موتور

عوارض تأخیر در تعویض روغن موتورفروش روغن موتور و عوارض تاخیر در تعویض روغن موتور روی سلامت خودرو تاثیر می گذارد. انواع روغن‌ موتور: الف) مینرال: روغنی است که بر پایه نفت خام ساخته می‌ شود و سال‌ هاست در خودرو ها به کار می‌ رود. ب) سنتتیک: روغنی است که از ترکیبات شیمیایی یا پلیمراسیون هیدروکربن‌ها تولید می‌شود، نه از تصفیه نفت خام. این نوع روغن اولین بار در موتورهای جت به کار گرفته شد و به دلیل مزایایی که نسبت به نوع مینرال داراست، در سالیان اخیر مصرف آن در خودرو ها نیز فزونی یافته است.
فروش روغن موتور و برخی مزایای این روغن عبارت است از: کاهش مصرف روغن به دلیل عمر بیشتر آن، غیرخورنده و غیرسمی بودن، تبخیرشوندگی پایین، دمای سوختن بالا، مقاومت در برابر اکسیداسیون بالا، دارا بودن شاخص ویسکوزیته بالا به صورت طبیعی (عکس‌العمل سریع در مقابل تغییرات دما)، کاهش مصرف سوخت تا 2.4 درصد و نقطه روان شدن پایین.

صادرات روغن موتور درجه یک

صادرات روغن موتور درجه یکفروش روغن موتور و صادرات روغن موتور درجه یک به علت کیفیت بالای آن انجام می شود. آیا علت سیاه شدن روغن موتور را می دانید؟ این تصور که سیاه شدن روغن نشانه خراب شدن و پایین آمدن کیفیت آن است، صحیح نیست. اگر در موتور خودرو روغن پس از مدتی تغییر رنگ ندهد و اصطلاحا سیاه نشود، ‌باید در سریع‌ترین زمان آن را تعویض کرد زیرا سیاه شدن روغن به علت خاصیت پاک‌کنندگی دوده ناشی از احتراق و جذب ذرات معلق و ناخالصی روغن موتور است. در غیر این صورت، ذرات ناخالصی و دوده روی قطعات متحرک موتور رسوب کرده و باعث جلوگیری از انتقال حرارت، ساییدگی زودرس قطعات، روغن‌سوزی، کاهش راندمان و توان موتور می‌شود.

فروش روغن موتور وعوامل موثر در زمان کارکرد روغن موتور: 1) شرایط کاری موتورها، مانند رانندگی با سرعت بالا، رانندگی با بار بیش از حد استاندارد در جاده‌هایی با شیب زیاد، درجا کار کردن زیاد موتور در ترافیک‌های سنگین، رانندگی با سرعت بالا در هوای سرد قبل از گرم شدن روغن موتور، خاموش و روشن نمودن موتور به دفعات زیاد در هوای سرد و رانندگی در جاده‌های خاکی و گرد و غبار به مدت طولانی. 2) کیفیت احتراق موتور (تنظیم به موقع موتور و رفع ایرادات برقی و سوخت‌رسانی) 3) کیفیت روغن موتور و سوخت مصرفی

مشاوره جهت خرید بهترین روغن موتور

مشاوره جهت خرید بهترین روغن موتورتعویض روغن موتور: با پیشرفت تکنولوژی ساخت موتورها، شرایط کارکرد موتور از لحاظ افزایش دور، نسبت تراکم بالا، دمای احتراق بیشتر، فشار زیادتر به یاتاقان‌ های ثابت و متحرک بیشتر شده است. به همین خاطر سازندگان روغن موتور را بر آن داشته تا روغن‌هایی متناسب با تکنولوژی موتور ها یا زمان تعویض بیشتر تولید نمایند.
فروش روغن موتور امروزه با توجه به استانداردهای زیست‌ محیطی، تبخیر و کاهش سطح روغن موتور محدود شده و سر ریز روغن به منظور تامین کسری روغن موتور نیز کاهش یافته است. از آنجا که در بازار انواع روغن‌ها با درجات و کیفیت‌های مختلف موجود است، پیشنهاد می‌شود با رجوع به دستورالعمل کارخانه سازنده خودرو، نسبت به استفاده از روغن توصیه شده و تعویض به موقع آن با توجه به نکات بیان شده اقدام کرد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز