روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / تولید کننده روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ | روغن پایه ریسایکل

تولید کننده روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ | روغن پایه ریسایکل

تولید کننده روغن پایه تصفیه در انواع فلش ۱۲۰،۱۴۰،۱۶۰،۱۸۰،۲۰۰،۲۲۰،۲۴۰ در کارخانه تصفیه دوم روغن ضایعاتی غیر خوراکی یا روغن پایه ریسایکل بر اساس آنالیز درخواستی خریدار روغن پایه با رنگ کمتر از ۲ و ویسکوزیته استاندارد و همچنین پورپونت منفی برای خریدار روغن پایه داخلی و صادراتی بصورت عمده تولید و تامین می شود.

تولید کننده روغن پایه تصفیه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰

تولید کننده روغن پایه تصفیه فلش 120 تا 240

مستحضر باشید استفاده از نفت خام و پالایش و تصفیه این محصول در قرن اخیر خیلی از نیازهای اولیه انسان قرن ۲۱ را تامین نموده و هم اکنون نیز برای بخشی عظیمی از این نیاز و وابستگی به نفت خام جایگزینی تعریف و وجود ندارد زیرا قیمت رقابتی برای محصولات نفتی و هزینه های زیاد در صنایع مختلف شرایطی را ایجاد نموده که نمی توان به سهولت جایگزین مناسب با قیمت و کیفیت را پیدا نمود و این موضوع بسیار مهم و دغدغه شرکت های بزرگ در خصوص چالش های تامین در قرن آتی هستند.
اهمیت نفت خام در حیات اقتصادی کشورها بسیار بی بدین است و تنها کشورهای معدودی مثل اینگلستان تصیمیم به کاهش وابستگی اقتصاد خود به نفت خام نموده است واین از هر کشور دیگر و یا اقتصاد های در حال توسعه دنیا قابل انجام نیست . تولید کننده روغن پایه تصفیه دوم و  ویرجین و تصفیه در هر صورت نیاز به ماده اولیه نفت خام است و این موضوع بسیار مورد توجه و با اهمیت است زیرا در نهایت خیلی از کارخانه ای تصفیه  روغن و تولید کنندگان روغن پایه حداکثر فروش و بهره گیری از شرایط فعلی برای حدود۵۰ سال آینده را داشته باشد.

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل

تولید کننده روغن پایه تصفیه شرایطی کاملا متفاوتی را تجربه خواهد کرید زیرا در اساس این محصول از جمع اوری و تصفیه روغن سوخته خودروها و روغن های کارکرده صنایع قابل استحصال و استفاده است و این موضوع بسیار مهم در اثر مسقیم  بر حفظ محیط زیست دارد و همچنین تامین ماده اولیه این محصول است که به مقدار زیاد در داخل کشور برای هر کارخانه تصفیه روغن قابل تامین است و فقط قیمت های متفاوتی را خواهد داشت.

کارخانه تولید روغن پایه اشتهارد

کارخانه تولید روغن پایه اشتهارد

کارخانه تصفیه روغن کارکرده  و تولید کننده روغن پایه اشتهارد با استفاده از روش تصفیه روغن سوخته تقطیری  و روش تصفیه روغن موتور اسیدی محصولاتی را تولید و عرضه می نماید که قابلیت استفاده در بازار داخلی و برای صنایع مختلف و همچنین استفاده در بازار بازار عرضه و تقاضای بین الملی به تناژ های بسیار بالا را دارد بنابراین استاندارد بودن محصول صادراتی باعث می شود که شرایط برای فروش و عرضه این محصولات کاملا فراهم گردد.

[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
کانال واتساپ
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of sn150 base oils

خریدار انواع روغن پایه sn150 | صادرات انواع روغن پایه

خریدار انواع روغن پایه  sn-150 sn-350 sn-500 که شامل انواع روغن پایه ویرجین یا روغن پایه استحصال شده از نفت خام است و روغن پایه ریسایکل که از تصفیه روغن سوخته در کارخانه تصفیه روغن موتور به روش تصفیه اسیدی و روش تقطیری تولید می شود و صادرات روغن پایه نیز در صورتی که فلش روغن تصفیه شده بالای 180 باشد مجاز است.

بازرگانی نیکان