روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز پراید / روغن ترمز پراید یورو ۴ | پخش عمده روغن ترمز

روغن ترمز پراید یورو ۴ | پخش عمده روغن ترمز

روغن ترمز پراید یورو ۴  مراکز پخش عمده روغن ترمز انواع روغن ترمز را با قیمت پخش عمده روغن ترمز در راستای تامین نیاز بازار از این محصول و با قیمت درب کارخانه تولید روغن ترمز عرضه می نماید و تامین روغن ترمز فومن شیمی زرد و یا آبی با نرخ رقابتی انجام می شود.
که  در نتیجه اجرای آن در انواع خودرو ها برای داشتن سیستم ترمز مطمئن و مفید، اقدام به پخش روغن ترمز برای انواع خودرو ها از جمله
 روغن ترمز پراید یورو ۴ به بازار نموده اند.

گفتنی است که انواع روغن ترمز ارائه شده برای خودرو های گوناگون از جمله پراید که توسط مراکز پخش، مورد توزیع در سطوح گوناگون مصرفی قرار می گیرند، از یک سری ویژگی ها برخوردار می باشند که در نهایت عملکرد مثبت سیستم ترمز ماشین را برای رانندگان خودرو فراهم می آورد.

ویژگی های مورد نظر از روغن ترمز عبارت هستند از:

 • مقاومت در
  برابر تبخیر
 • خاصیت جذب
  رطوبت
 • میزان
  گرانروی مناسب

روغن ترمز پراید یورو ۴ | پخش عمده روغن ترمز

انواع روغن خودرو

انواع روغن خودرو

انواع روغن خودرو را می توان به شاخه های بسیاری تقسیم بندی نمود. هر کدام
از شاخه های مورد نظر برای قسمت مشخصی از خودرو به کار آمده و کارایی های بارزی را
در آن سبب می شوند.

در واقع روغن به عنوان یکی از نرم کننده های مهم و اساسی محسوب می شود که با اجرا در هر قسمت از خودرو، حرکت روان تر و نرم تر و البته درست آن قسمت معین را فراهم می
آورد.ا
ما در زمینه انواع روغن که در خودرو اعمال می شوند و هر یک نقش مهم و کلیدی را در بخش های مشخصی از خودرو بر عهده دارند، می توان این گزینه ها را ذکر نمود:

 • روغن
  موتور خودرو
 • روغن ترمز
 • روغن گیربکس
 • روغن
  هیدرولک فرمان

در خصوص روغن موتور خودرو که از مهم ترین روغن های موجود در هر ماشینی به شمار می رود باید گفت که در ماشین های مختلف از جمله پراید نمونه های متعددی را در بر می گیرد. بنابراین از بهترین روغن موتور برای پراید که حجم روغن موتور پراید را در حد متناسبی نیز تامین می کنند، می توان این گزینه ها را نام برد:

 • روغن موتور ایرانول پراید
 • روغن بهران

اما در رابطه با قیمت این روغن ها از جمله قیمت روغن موتور بهران که از انواع بهترین مارک روغن موتور شناخته شده است، می توان گفت از قیمت مناسب تری نسبت به روغن های خارجی مانند روغن موتور الف برخوردار می باشد. ضمن این که کیفیت آن نیز تایید شده می باشد.

روغن ترمز و انواع آن را بشناسیم

روغن ترمز و انواع آن را بشناسیم

روغن ترمز پراید یورو ۴ شاید کمتر راننده ای باشد که به هنگام تعویض روغن ماشین، به سراغ تعویض روغن ترمز نیز برود. اما اگر همین راننده بفهمد که روغن ترمز از چه اهمیت و حساسیتی برخوردار می باشد، دیگر نسبت به تعویض آن، بیخیال نخواهد بود.

روغن ترمز خودرو نیز مانند سایر قسمت هایی که با روغن کار می کنند مانند روغن موتور، نیاز به تعویض دارد تا عملکرد بهتری را در سیستم ترمز به وجود آورد. شما نمی توانید ماشینی را خریداری کنید، اما تا آخر عمر همان ماشین، از یک روغن ترمز استفاده کنید.

اصلاٌ اینکار نه عاقلانه است، نه مناسب برای سیستم ماشین. اما در خصوص انتخاب انواع روغن ترمز که موقع تعویض روغن مورد تهیه قرار می گیرند و مناسب جهت اعمال در انواع خودرو ها می باشند، می توان روغن ترمز آبی و زرد را نام برد.

تقسیم بندی ذکر شده بر اساس ظاهری بود. در زمینه تقسیم بندی این روغن بر اساس کیفیت  و استاندارد، انواع دیگری را می
توان برای آن ذکر نمود:

 • Pe-Dot
 • DOT 2
 • DOT 3
 • DOT 4
 • DOT 5.1

در رابطه با موارد ذکر شده باید گفت که سه مورد آخر از پر مصرف ترین روغن های
ترمز در انواع خودرو ها از جمله 
روغن ترمز پراید یورو ۴ به شمار می روند.

 • بیشتر بخوانید: روغن تالو

پخش عمده روغن ترمز

پخش عمده روغن ترمز

روغن ترمز پراید یورو ۴ پخش عمده روغن ترمز در انواع برند های ایرانی و برند های خارجی و توسط مراکز پخش در بازار انجام می پذیرد.پخش این محصول، نیاز همه خودرو ها در زمان تعویض روغن ترمز خودرو به خوبی تامین خواهد شد.

لازم به ذکر است که روغن های ترمز با کیفیت که از سمت مراکز پخش در بازار توزیع می شوند، می توانند کیفیت سیستم ترمز ماشین را نیز تا حد قابل توجهی افزایش داده و مزایایی را نیز برای راننده به همراه آورند.
پس حتماٌ در نظر داشته باشید که نوع مرغوبی از این روغن را برای خودروی خود فراهم آورید!

روغن ترمز پراید یورو ۴

روغن ترمز پراید یورو ۴

روغن ترمز پراید یورو ۴ در برند های متعددی در بازار فروش موجود می باشد. هر یک از برند های موجود که هم محصولات ایرانی و هم محصولات خارجی را در این زمینه شامل می شوند، ارائه بهترین روغن ترمز را به بازار فراهم ساخته و با به کار گیری آن در انواع ماشین ها از جمله پراید می توان نتیجه مطلوبی را مشاهده کرد.

اما یکی از برند های ایرانی که محصولات مرغوبی را در زمینه روغن ترمز به بازار عرضه داشته است، برند هومن شیمی تبریز می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

روغن ترمز پراید 132 | پخش عمده روغن ترمز

روغن ترمز پراید 132 می تواند از روغن ترمز فومن زرد و یا روغن ترمز هراز و یا روغن ترمز موجود در بازار که استاندار dot3  را داشته باشد استفاده نماید. پخش عمده روغن ترمز در اکثر لوازم یدکی انجام می گردد و دستریسی به قیمت ارزان روغن ترمز توسط ما ایجاد می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز