روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / فروش روغن پایه ۵۰۰ فلش ۲۶۰

فروش روغن پایه ۵۰۰ فلش ۲۶۰

فروش روغن پایه ۵۰۰ یا sn500 با فلش ۲۶۰ با رنگ ماکزیمم ۲٫۶ ویسکوزیته ۱۱ در ۱۰۰ درجه و پورپونت ۳- داخلی صادراتی.

مشاهده انواع روغن های پایه در لینک زیر نیز برای انالیز و نوع بسته بندی http://autocarservice.ir

فروش روغن پایه ۵۰۰

فروش روغن پایه 500

بهترین کیفیت روغن برای تولید روانکارهایی که کیفیت و عملکرد بسیار مطلوبی را دارند در استفاده از انواع روغن پایه حاصل می شود این محصول در دو نوع روغن پایه ریسایکل یا روغن پایه ویرجین موجود هست بنابراین بر اساس نوع مصرفی که برای تولید محصولات مختلف مناسب است می بایستی از روغن تعریف شده با کیفیت مشخص استفاده شود زیرا فلش روغن پایه ۵۰۰ حدود ۲۶۰ است و این بهترین قابلیت را برای تولید روغن های موتور با کیفیت با فلش های استاندارد بهمراه دارد.
روشهای مختلف تولید روغن پایه در  کیفیت نهایی این محصول تاثیر گذار می باشد از این رو بهترین روش برای تولید روغن پایه با کیفیت به روش تقطیری بر می گردد زیرا بهترین کیفیت به لحاظ بدون بو بودن روغن و همچنین با رنگ بسیار روشن و عالی مزیت بسیار زیادی را در استفاده از انواع تولید روغن های مختلف بهمراه دارد ضمن اینکه کمترین میزان برای استفاده از انواع مواد اولیه برای این محصول مورد نیاز است که در نهایت هزینه های تولید روغن نیز کاهش می یابد و این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد.

صادرات روغن sn500

صادرات روغن sn500

فروش روغن پایه بصورت خام و صادرات انواع گرید های روغن پایه بسیار مورد توجه در گذشته بوده است و هم اکنون نیز این محصول بصورت های مختلف برای نقاط مختلف کشور و کارخانه های تولید کننده روانکار مورد مصرف زیادی دارد بنابراین صادرات این محصول هم مزیت ها و مشتریان خاص و مرتبط با خود را دارد و همچنین عواملی مختلفی در نهایی شدن سفارش و قیمت نهایی این محصولات نقش اساسی دارد.
عمده مصرف کنندگان روغن پایه ۵۰۰ در مرحله اولی تاکید زیادی بر انالیز محصول تولیدی دارند و در گام بعدی نیز رنگ و بوی روغن بسیار مورد توجه خریداران این محصولات می باشد.
فروش انواع روغن پایه بسته به نوع ویرجین یا ریسایکل بودن محصول و همچنین انالیز و نحوه بسته بندی محصول و نوع مظروف شدن روغن قیمت های متفاوتی دارد که البته برای حمل های دریایی و همچنین میزان جابجایی و هزینه های حمل نقل در خرید نهایی این محصول از ایران و کارخانه های تولید ایرانی اثر مستقیم دارد.
شاید برخی از تولید کنندگان داخلی تمرکز زیادی بر خرید انواع روغن  ویرجین داشته باشند ولی بر اساس تغییرات اساسی در شیوه های تصفیه روغن و فرایند های استفاده شده اصلاحی ، طی سالهای اخیر کیفیت روغن های تصفیه بسیار افزایش یافته است.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of sn150 base oils

خریدار انواع روغن پایه sn150 | صادرات انواع روغن پایه

خریدار انواع روغن پایه  sn-150 sn-350 sn-500 که شامل انواع روغن پایه ویرجین یا روغن پایه استحصال شده از نفت خام است و روغن پایه ریسایکل که از تصفیه روغن سوخته در کارخانه تصفیه روغن موتور به روش تصفیه اسیدی و روش تقطیری تولید می شود و صادرات روغن پایه نیز در صورتی که فلش روغن تصفیه شده بالای 180 باشد مجاز است.

نیکان اویلز