روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / فروش گریس نسوز خارجی اصل ۱ کیلویی

فروش گریس نسوز خارجی اصل ۱ کیلویی

فروش گریس نسوز خارجی گریس نسوز اصل ۱ کیلویی با ضمانت اصالت و مرجوعی گریس خارجی گریس نسوز ب پ  BPW – SKF- FAG- SHELL-COPASLIP

برای مشاوره خرید انواع گریس از مرجع تخصصی فروش انواع گریس های ایرانی خارجی از طریق لینگ یا تماس تلفن می توانید اقدام نمایید.

فروش گریس نسوز خارجی

فروش گریس نسوز خارجی

 

فروش گریس نسوز از بهترین برندهای گریس نسوز خارجی که در مرکز پخش انواع گریس در تهران قابل تحویل گیری می باشد شامل انواع مختلفی از گریس خارجی با بسته بندی گریس نسوز ۱ کیلویی می باشد. گریس نسوز LGMT3  – LGWG1 – LGHP2 از برند مطرح گریس نسوز خارجی SKF با تضمین اصل بودن گریس با بسته بندی ۱ کیلویی قابل تحویل و ارسال می باشد. هم چنین گریس نسوز خارجی FAG  گریس ۱ کیلویی قرمز و گریس ۱ کیلویی سفید نیز از گریس های مطرح در بازار داخل می باشد و گریس BPW  گریس نسوز لیتیوم کمپلکس نیز بسیار پر مصرف بوده و تقاضای زیادی برای این گریس وجود دارد. و البته گریس نسوز SHELL در چند مدل S2V100C3 – S2V2200 را می توانید بصورت تکی یا عمده از پخش عمده انواع گریس دریافت نمایید.

قیمت گریس نسوز bp

قیمت گریس نسوز bp

 

گریس نسوز BPW محصول کشور آلمان است که علاوه بر قابلیت لیتیوم این گریس کمپلکس نیز می باشد و برای فشار بالا به این گریس EP نیز اضافه شده است بنابراین می توان گفت گریس نسوز همه کاره با قابلیت استفاده در انواع بلبرینگ های جرخ و تجهیزات سنگین صنعتی به سهولت و راحتی با اسودگی خیال قابل استفاده می باشد . این گریس در انواع یاتاقان های موتورهای الکتریکی و انواع ماشین الات صنعتی و نساجی قابل استفاده با ضریب اطمینان ۱۰۰% می باشد.

مرجع تخصصی گریس خارجی

مرجع تخصصی گریس خارجی

پخش و فروش و نمایندگی انواع گریس نسوز ایرانی و گریس های نسوز خارجی در مرجع تخصصی گریس نسوز شرایطی را برای انواع مصرف کنندگان انواع گریس های ایرانی و خارجی فراهم نموده است تا ضمن داشتن مشاوره رایگان برای خرید و انتخاب گریس از برندهای مختلف گریس نسوز داخلی مثل گریس نسوز اترود گریس نسوز فیگارو گریس نسوز لوبرینو گریس نسوز زانیس گریس نسوز نیکان امکان انتخاب نوع گریس بنا به خواست و نظر خریداران این محصولات محقق شود یا در صورت نیاز با گرفتن مشاوره تخصصی در خصوص انتخال گریس مناسب با تجهیزات و ابزازهای تولیدی بهترین انتخاب بر اساس شرایط حاکم بر محیط استفاده شده از گریس و البته قیمت پرداخت شده متناسب با ارزش محصول نقش مهمی را برای راهنمایی خرید این محصول ایفا می نماید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 1 kg silicone grease, colorless white grease

قیمت گریس سیلیکونی ۱ کیلویی گریس بی رنگ سفید

قیمت گریس سیلیکونی گریس سفید شفاف بی رنگ با بسته بندی ۱ کیلویی یا گریس …

نیکان اویلز