روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس سیلیکونی ۱ کیلویی گریس بی رنگ سفید

قیمت گریس سیلیکونی ۱ کیلویی گریس بی رنگ سفید

قیمت گریس سیلیکونی گریس سفید شفاف بی رنگ با بسته بندی ۱ کیلویی یا گریس عایق الکتریکی مقاوم تا دمای ۳۰۰ درجه یا گریس ضد آب ایرانی خارجی.
مشاوره خرید انواع گریس معمولی و نسوز تخصصی از مرجع خرید گریس نسوز و دریافت خدمات مشاوره رایگان از مرجع گریس نیکان اویلز.

قیمت گریس سیلیکونی

قیمت گریس سیلیکونی

قیمت گریس سیلیکونی که با روغن سیلیکون تولید می شود و بمنظور افزایش قابلیت و دمای این گریس از پایه لیتیوم در ترکیب این گریس نیز استفاده می شود که با توجه به قیمت روغن سیلیکونی قیمت تمام شده گریس سیلیکونی به نسبت انواع مختلف گریس نسوز و معمولی بشتر است و این موضوع به کیفیت و کارایی گریس سیلیکونی مرتبط است.
خواص و قابلیت های بی نظیر گریس سیلیکونی باعث شده است که در صنایع پزشکی ، خودروسازی ، نفت گاز پتروشیمی، کاربرد و مصارف خانگی این گریس بسیار حائز اهمیت است زیرا دمای کاری و قابلیت تحمل از ۶۰- درجه سانتیگراد الی ۳۰۰ درجه سانتیگراد را دارد. کاربری به دلیل مقاومت خوب گریس سیلیکونی در مقابل اب باعث شده است که برای انجام ابندی در همه صنایع و همچنین محافظ از تجیزات الکتریکی و الکترونیکی مثل انواع دکل حفاری و صنایع نفت و گاز از این گریس استفاده شود و هزینه های تعمیر و نگهداری با استفاده از این محصول ارزشمند بطور چشمگیری کاهش می یابد.

فروش گریس بی رنگ عایق الکتریکی

قیمت گریس بی رنگ عایق الکتریکی

قیمت بالای گریس سیلیکونی به دلیل مصارف متعدد گریس بی رنگ است از جمله عایق الکتریکی این محصول مخصوص قطب های مثبت و منفی باطری ماشین که بعد از چند وقت زنگ زده می شود و عملکرد انتقال برق ماشین را به استارت خودرو مختل می کند با استفاده از این گریس کاملا رفع می شود. همچنین محافظت از مدارهای کوچک در برابر رطوبت بدون اختلال در جریان الکتریکی این عملکرد را دارد.
علاوه بر این از گریس سیلیکونی در روغن کاری قالب های فلزی ساخت پلاستیک و لاستیک و در برخی از موارد ریخته گری مثل آلیاژ آلومینیوم نیز کاربرد دارد.
مولفه بعدی که در قیمت گریس سیلیکونی موثر است است قابلیت و دمای کاری متفاوت این نوع گریس است دمای متفاوتی است که این نوع گریس می بایستی داشته باشد و بر اساس میزان این دما قیمت متفاوتی دارد. همچنین سازگاری این گریس در ترکیب با مواد دیگر که الزاما برای تغییر در خاصیت این محصول می بایستی استفاده شود و قابلیت و رتبه بندی متفاوتی که می بایستی در برابر خوردگی و سایش داشته باشد.

قیمت گریس سفید ضد آب

قیمت گریس سفید ضد آب

تعیین قیمت گریس سفید بر اساس میزان قابلیت و کارایی این محصول است که بصورت مشخصی بخشی از مزیت های گریس سیلیکونی می توان به قابلیت اثر بخشی خیلی خوب این گریس در برابر آب است که مورد استفاده دکل های حفاری است همچنین قابلیت تحمل دمای متفاوت که بر اساس نوع گریس سیلیکون یا سفید تفاوت دارد .
در مورد ماندگاری و استفاده چند منظوره از این گریس نیز به تجربه نشان داده شده که در بازار های مختلف قابل استفاده است و همچنین قابلیت استفاده در سیستم های ترمز و سیستم تعلیق خودرو نیز مزیت های این محصول است.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of Iranol grease, 10 pounds of fireproof Lima grease

فروش گریس ایرانول ۱۰ پوندی گریس نسوز لیما

فروش گریس ایرانول ۱۰ پوندی گریس نسوز لیتیوم و گریس کلسیم گریس لیما و گریس …

نیکان اویلز