روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / فروش گریس ایرانول ۱۰ پوندی گریس نسوز لیما

فروش گریس ایرانول ۱۰ پوندی گریس نسوز لیما

فروش گریس ایرانول ۱۰ پوندی گریس نسوز لیتیوم و گریس کلسیم گریس لیما و گریس کاما ایرانول در بسته بندی مختلف قابل تحویل می باشد.

برای مصارف مختلف و برای خرید گریس ۴۰۰ درجه که معمولا گریس ایرانول این قابلیت را ندارد می توانید از طریق لینک یا برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

فروش گریس ایرانول

فروش گریس ایرانول

شرکت نفت ایرانول انواع مختلفی از محصولات در حوزه روانکار تولید می نماید و با توجه به اینکه این شرکت تولید کننده روغن پایه بعنوان ماده اصلی تولید انواع روانکار و گریس است بر همین اساس  انواع مختلفی از گریس های کلسیم و لیتیوم با برند ایرانول در بازار خرید و فروش این محصول وجود دارد و توسط نمایندگی های فروش عرضه می شود.
گریس ایرانول کما گریسی با پایه صابون کلسیم و برای محدوده دمایی ۲۰- درجه سانتیگراد الی ۶۰ درجه سانتیگراد تعریف شده و استفاده می شود که بر اساس قابلیت انواع گریس های پایه کلسیم مقاومت نسبتا خوبی در مقابل اب دارد و برای مصارف عمومی ماشین آلات کاربرد دارد.

قیمت گریس نسوز لیما

قیمت گریس نسوز لیما

فروش گریس ایرانول در مرجع تخصصی انواع گریس نیکان اویلز با امکان مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین گریس از انواع گریس معمولی و نسوز از حداقل ۱۰ برند متفاوت تولید کننده این محصول قابل دسترسی می باشد. گریس نسوز ایرانول با برند لیما با پایه صابون لیتیوم تولید می شود که قابلیت تحمل دما در محدوده ۲۰- درجه الی ۱۲۰ درجه را دارد و بر این اساس می توان از گریس لیما ایرانول برای یاتاقان های انواع کمپرسورها و سیستم های چرخ نقطه و اتصالات توپی استفاده نمود. با توجه به اینکه گریس نسوز لیما پایداری و مقاومت خوبی در برابر اکسیداسیون دارد همچنین پایداری مکانیکی عمومی بالایی دارد.

پرفروش ترین گریس نسوز در مقایسه با لیما

گریس نسوز لیما برای تحمل بارهای فشاری و کششی مقاومت و ساختار لازم را ندارد و بمنظور بهبود این قابلیت می بایستی با اضافه نمودن EP به افزودنی روغن پایه و صابون پایه لیتیومی امکان بهبود کیفیت این گریس و افزایش دامنه استفاده و مصرف گریس لیما EP را فراهم نمود.
این گریس ضمن امکان استفاده در محدوده دمای تعریف شده برای این محصول قابل استفاده برای انواع ماشین های راه سازی و تجهیزاتی می باشد که تحت فشار بالای کارایی و عملکرد دارد ضمن اینکه این محصول تمامی قابلیت انواع گریس نسوز لیتیوم لیما معمولی یا بدون EP را نیز دارد.
نیاز صنایع به استفاده از انواع مختلفی از گریس نسوز با قابلیت های مختلف و تحت شرایط دمایی و محیطی مختلف باعث شده است که خیلی از برند های مطرح در دنیا مثل گریس اس کا اف حدود ۲۷ مدل گریس مختلف تخصصی را تولید و برای رفع نیاز این بازار عرضه نماید در ایران نیز تولید کنندگان زیادی انواع مختلفی از گریس نسوز تخصصی را تولید و عرضه می نمایند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 1 kg silicone grease, colorless white grease

قیمت گریس سیلیکونی ۱ کیلویی گریس بی رنگ سفید

قیمت گریس سیلیکونی گریس سفید شفاف بی رنگ با بسته بندی ۱ کیلویی یا گریس …

نیکان اویلز