روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت پلیمر ۰۵۹ پالتی تهران دوترال

قیمت پلیمر ۰۵۹ پالتی تهران دوترال

قیمت پلیمر ۰۵۹ پالتی دوترال تهران و پلیمر ۰۵۸ برای غلظت دادن به روغن موتور و انواع روانکار مشابه پلیمرj0050 -j0010 و پلیمر کپ ۵۳۰-۲۷۰-۲۰۶۰-۵۲۰t .

بمنظور مشاهده پلیمر افزایش ویسکوزیته می توانید از سایت http://autocarservice.ir  مذکور برندهای بیشتری را مشاهده کنید .

قیمت پلیمر ۰۵۹ پالتی ۷۵۰ کیلوگرم

قیمت پلیمر ۰۵۹ پالتی ۷۵۰ کیلوگرم

بمنظور افزایش ویسکوزیته افزودنی روغن موتور و غلظت دهنده روغن می بایستی از پلیمر های مخصوص استفاده در صنعت روغن استفاده شود که این پلیمر ها همه وارادتی می باشد و از برند های مطرح و تولید کشورهای مختلف دنیا می باشد. برندهای مطرح و حوزه پلیمر روغن و روانکار شامل شرکت و کمپانی مطرح تولید پلیمر ۰۵۹ و ۰۵۸ دوترال ایتالیایی است که در کل دنیاز از برای افزایش ویسکوز روغن استفاده می شود.
همچنین پلیمر های مثل j0010 – j005 نیز برای استفاده در تولید انواع روغن در ایران استفاده می شود که این محصول نیز تولید کشور چین می باشد و به دلیل عملکرد و قابلیت های این نوع پلیمر در بهبود و کارایی بهتر روغن های موتوری باعث افزایش مصرف این نوع پلیمر در ایران شده است بنابراین فروش این محصول بصورت عمده و در پالت های ۱۰۵۰ کیلویی انجام می شود.
با توجه به اینکه قیمت پلیمر ۰۵۹ بصورت عمده پلیمر های استفاده شده در بازار روغن های ایران از بنادر جنوبی و بصورت کانتین واردات انجام می شود و این محصول نیز بصورت متمرکز در تهران و از انبارهای تهران برای کل کشور قابل ارسال می باشد.

فروش پلیمر پالتی دوترال

فروش پلیمر پالتی دوترال

همانگونه که مستحضر هستید مصرف انواع مختلی از پلیمر ها برای تولید روغن موتور بصورت گسترده در سراسر دنیا استفاده می شود . این محصولات شامل انواع روغن های موتوری دیزلی و بنزینی و روغن های هیدرولیک و همچنین روغن های صنعتی می باشد که برای استفاده و رساندن به استاندارد تعریف شده نیازمند استفاده از این پلیمر ها از برندهای مختلف می باشد.
قیمت پلیمر ۰۵۹ از پلیمر های عنوان شده از برندهای دوترال و کپ و j00 همگی کارایی و قابلیت افزایش ویسکوز و غلظت دهنده روغن را دارند و بر اساس نوع روغن تولید شده می بایستی مقدار مشخصی از پلیمر به روغن در دمای استاندارد و تعریف شده اضافه شود . بیل و یا قالب پلیمر ۲۵ کیلویی می باشد و از این رو می بایستی ابتدا پلیمر اسیاب شود و بعد از اسیاب برای رسیدن به بهترین عملکرد در روغن ذوب شود.
بمنظور ذوب پلیمر در روغن و تشکیل حلالی تک فاز دمای اضافه شدن پلیمر روغن هم می باشد و البته مقدار استفاده از پلیمر برای روغن مثلا ۱۰ حدود ۲ کیلو و برای روغن ۵۰ حدود ۴٫۵ کیلو برای هر بشکه می باشد. و این مقدار برای روغن های موتوری کاملا وابسته به کیفیت روغن پایه استفاده شده که می تواند روغن پایه تصفیه یا روغن ویرجین باشد .

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز