روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / صادرات روغن موتور | فروش عمده بهترین روغن موتورهای ایرانی

صادرات روغن موتور | فروش عمده بهترین روغن موتورهای ایرانی

صادرات روغن موتور از بهترین روغن موتورهای ایرانی در انواع روغن دیزلی و روغن بنزینی با استاندارد های جهانی و مورد تایید کشور آلمان است و تایید صادرات روغن را  شرکت های تولید کننده و گروه های بازرگانی مختلفی در کشورمان دارند .صادرات روغن موتور روغن بهران بندر ۵۰ تقاضای زیادی در پاکستان و افغانسان دارد.و صادرات بهران بندر ۵۰ به پاکستان انجام می شود.

البته توسط خیلی از بازرگان که کارشان صادرات روغن موتور می باشد. این شرکت ها اغلب به کشورهای همسایه مثل صادرات روغن موتور به پاکستان و صادرات روغن موتوربه افغانسان و صادرات روغن موتور به آفریقا محصولات خود را عرضه می دارند. فروش عمده روغن اما فروش عمده بهترین روغن موتورهای ایرانی از جانب کارخانه ها انجام می شود.

 • بیشتر بخوانید: روغن خوراکی

آنان از طریق نمایندگی هایی روغن موتور بهران  که در شهرهای مختلفی ایجاد کرده اند، محصولات خود را در دسترس مشتریان قرار می دهند. به وسیله فروشگاه های آنلاین نیز، کارخانجات تولیدی، روغن موتور ایرانی را به فروش می رسانند. 

صادرات روغن موتور | فروش عمده بهترین روغن موتورهای ایرانی

لیست قیمت روغن موتورهای صادراتی در بازار

لیست قیمت روغن موتورهای صادراتی در بازارروغن موتورهای صادراتی، نوع مرغوب محصول به شمار می رود و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. صادرات روغن موتور و قیمت این گونه از روغن نیز بالاتر از آن چیزی است که ما در بازار مشاهده می نماییم. روغن موتور ارزان اما اگر قصد تهیه لیست قیمت روغن موتورهای صادراتی در بازار را می خواهید به دست آورید، توصیه می کنیم به کارخانه جات تولیدی سر بزنید. 

این کارخانه ها، عرضه کننده اصلی روغن موتورها برای صادارت می باشند. آنان خود نیز در این عرصه فعالیت می کنند. ولی برندهای برتر روغن موتور سعی دارند تا محصولات شان را برای صادرات بسته بندی و آماده سازی کنند. آنان تعیین کننده تازه ترین نرخ های این گونه از روغن نیز می باشند که کاربرد زیادی در یک خودرو دارد. 

صادرات روغن موتور در بازار، می توان انواع روغن موتور را مشاهده کرد که از جانب کارخانه های سازنده، عرضه شده اند. شما در هر جای ایران، به راحتی خواهید توانست که روغن موتور درجه یک صادراتی را به دست آورید؛ زیرا که شرکت ها از خود شعبه هایی در شهرهای گوناگون ایجاد کرده اند که دسترسی به محصولات شان را آسان نموده است. 

 • بیشتر بخوانید: روغن زیتون

اما درباره عوامل موثر در قیمت این کالا باید گفت که کیفیت روغن موتور، در اولویت قرار دارد. هر چه یک محصول از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، قیمتش نیز بیشتر می شود. 

بهترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور

بهترین تولید کنندگان روغن موتور در کشوربهترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور، محصولات شان را از مواد اولیه مرغوبی می سازند. اکثر شرکت های تولید کننده در ایران، محصولاتی را که ارائه می دهند، از بهترین ها می باشند. آنان برای ماشین های مختلفی که هر کدام شان مدل های متفاوتی را دارا می باشند، روغن موتور ها را ساخته و سپس در به صورت بسته بندی می فروشند. 

از فروشگاه هایی که کالای تولیدی های برتر را عرضه می دارند، می توان روغن موتور پراید یا هر مدل ماشین دیگری را هم خریدار کرد و مورد استفاده قرار داد. 

صادرات روغن موتور از بهترین کارخانه جات تولیدی، روغن موتور اصل را در دسترس مشتریان خود می گذارد. آن ها به وسیله شعبی که در اختیار دارند، فروش روغن موتور را انجام می دهند. اگر شما نیز قصد تعویض روغن موتور ماشین تان را دارید، روغن موتور پارس بهتر است که برای خرید یک محصول با کیفیت و مرغوب، به این شعبه های مراجعه کنید و بهترین محصول را تهیه نمایید. 

از سویی، شعب کارخانه های برتر، راهنمای خرید روغن موتور خوبی نیز می باشند. آنان به درستی مشتریان خود را مشورت می دهند و سعی می کنند تا درجه یک ترین محصول را به فروشند. در هر صورت، برندهای مشهور این گونه از روغن، کالایی در خور توجه تولید می کند که طرفداران زیادی هم در بازار دارا می باشد. 

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینیصادرات روغن موتور و تولید روغن موتور، به دو گونه اصلی صورت می گیرد: روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی. 

نوع اول، کاربردش برای خودروهایی سواری و سنگینی می باشد که سوخت شان بنزین می باشد. این گونه از محصول را بیشتر می توان در مراکز فروش، پیدا کرد؛ زیرا که اغلب ماشین های با بنزین حرکت می کنند. روغن موتورهای بنزینی روغن موتور اصل از روغن پایه نفتی و غیر نفتی تولید می شوند که این موضوع بستگی به کارخانه تولید کننده دارد. 

در هر صورت، این گونه از روغن موتور را برای موارد زیر مورد استفاده قرار می دهند که از جمله، وظایف اصلی آن می باشد: 

 • کاهش دهنده اصطکاک بین قطعات که به آن در اصطلاح روانکاری می گویند. 
 • شتسشو دادن داخل موتور که باعث می شود زنگ خوردگی قطعات و تجهیزات به حداقل برسد. 
 • آب بندی میان پیستون و سیلندرها که روغن موتورهای بنزینی اصل این کار رابه خوبی انجام می دهند. 
 • خنک نمودن قطعات داخلی. همان گونه که می دانید، موتور به مرور زمان گرم می آید و روغن باعث می شود تا ماشین بیش از اندازه داغ نکند. 
 • و سایر موارد دیگر 

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلیصادرات روغن موتور و روغن موتورهای دیزلی یکی دیگر از انواع این محصول است که در شرکت های مختلفی آن را می سازند و به بازار عرضه می کنند. این گونه از روغن فرق های اساسی ای با نوع بنزینی دارد. از جمله آن می شود به مواردی مانند: گرانروی بالا، مواد افزودنی بیشتر و همچنین نوع روغن پایه اشاره کرد. 

همین مسائل سبب گردیده تا در هنگام تعویض روغن مراقب باشیم هر دو نوع را با هم قاطی و یا به گونه اشتباهی استفاده ننماییم. در کنار این باید گفت که روغن موتورهای دیزلی از غلظت بیشتری هم برخوردار می باشند که این موضوع را می شود صادرات روغن با لمس کردن هم مورد بررسی قرار داد. البته امروزه برخی از روغن ها کمتر دارای چگالی بالا هستند. 

برای استفاده از روغن موتورهای دیزلی باید به برخی از نکات توجه داشته باشیم که می شود آنان را این گونه بیان نمود: 

 • نقطه ریزش 
 • نقطه اشتعال 
 • دانیسته یا چگالی روغن موتور 
 • نقطه ابری شدن 
 • و غیره موارد 

برترین برندهای ایرانی روغن موتور

برترین برندهای ایرانی روغن موتوردر ایران، برندهای مختلفی وجود دارند که روغن موتورهای خوب و مرغوب را به بازار عرضه می دارند. این برندها روغن موتور صادراتی را نیز تولید کرده و به فروش می گذارند. 

صادرات روغن موتور و تولید کننده برتر روغن موتور، محصولاتی را که ارائه می دهد، از هر لحاظی تضمین شده می باشد. آنان نوع اصل کالا را می فروشند و در عین حال، کوشش شان بر این است تا رضایت خاطر مشتریان خود را به دست آورند و به همین دلیل روغن موتور باکیفیت را می سازند و به مراکز خرید و فروش پخش و توزیع می کنند. 

برندهای معروف ایرانی روغن موتور در مرکز فروش روغن، علاوه بر این که کالای شان را در بازار داخلی عرضه می کنند، آن را به خارج کشور هم برای فروش ارسال می نمایند. بازار این گونه از برندها چه در داخلی و چه در بیرون مرزها، رونق خوبی دارد؛روغن موتور بنزینی زیرا که بهترین نوع محصول را ارائه می دهند و که از مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد. 

در کنار این باید گفت که برندهای برتر، محصولات خود را از هر طریقی که شده، به دست خریداران حتی در دور دست ترین نقاط ایران می رسانند. آنان به همین منظور روزانه به ارسال مقادیر زیادی از روغن موتور به سر تا سر کشور اقدام می کنند. این برند ها، با وسایل نقلیه گوناگونی کالای شان را پخش می کنند و به فروش می رسانند. 

عمده فروشی روغن موتور

عمده فروشی روغن موتورعمده فروشی روغن موتور، شرکت هایی هستند که این محصول را تولید می کنند. در ایران نیز چنین شرکت هایی در گوشه و کنار کشورمان در کار ساخت و عرضه روغن موتور می باشند. از جانب دیگر، شرکت های وارد کننده این کالا هم آن را به گونه عمده در دسترس مشتریان خود می گذارند. آنان از کشورهای گوناگونی محصول را وارد می کنند. 

صادرات روغن موتور از هر کدام از این عمده فروشان، برای پخش محصولات شان سعی می کنند راه های متفاوتی را در پیش بگیرند. روغن موتور دیزلی برای مثال آن ها در گام نخست، نمایندگی هایی را در شهرهای بزرگ ایجاد می کنند. این نمایندگی ها مسوول پخش کلی روغن موتور می باشند و برخی از آنان حتی برای فروش، فروشندگان خود را به شهرستان ها نیز می فرستند. 

از طرف دیگر، بیشتر عمده فروشی ها برای تبلیغات بیشتر و هم چنین ارائه بهتر و آسان تر محصولات شان، سایت هایی را طراحی کرده اند. به این ترتیب، هم می توانند بدون دغدغه کالا را به صورت کلی عرضه کنند و همین این که سهولت خوبی را برای مشتریان شان ایجاد کرده اند. پخش روغن ترمز و خرید اینترنتی روغن موتور، آسان و بی دردسر می باشد. 

باید گفت که عمده فروشی های روغن موتورهای ایرانی و خارجی، در هر شهری فعالیت می کنند و کاملاً در دسترس می باشند. 

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرومراکز مختلفی در کشورمان وجود دارند که انواع روغن های مصرفی خودرو را به فروش می رسانند. مشتریان می توانند از این مراکز، هر گونه برند و مدلی از روغن موتور را که خواسته باشند، به دست آورند. در این مراکز با کیفیت های متفاوتی محصولات ارائه می شوند که خریدش ربط مستقیمی به مشتریان دارد. 

از بزرگترین مراکز خرید و فروش می شود انواع روغن دنده و  روغن موتورهایی که پایه روغن شان مینرال، سنتتیک و نیمه سنتتیک می باشد، تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

چنین مراکزی، فروشندگان متعددی دارد که بهتر است به معتبرترین آن ها مراجعه شود. به این شکل خواهیم توانست نوع مرغوب و اصل روغن موتور را به دست آوریم. 

ارائه دهنده برتر انواع روغن موتور باکیفیت

ارائه دهنده برتر انواع روغن موتور باکیفیتروغن موتورهای با کیفیت را فروشندگان گوناگونی ارائه می کنند. 

در هر مکانی که ساکن هستید، به آسانی می توانید به ارائه کنندگان این محصول مراجعه نمایید. این عرضه کنندگان هر گونه برند معروف داخلی و خارجی را که خواسته باشید، در اختیارتان می گذارند. آن ها با تضمین محصول خود را به فروش می رسانند و این باعث می گردد تا مصرف کننده با خیالی آسوده اقدام به خرید کالا کند. 

اغلب ارائه دهندگان برتر، امروزه در سایت های اینترنتی، مشغول عرضه روغن موتورها می باشند. خریداران می توانند بدون این که محدودیتی وجود داشته باشد، وارد این سایت ها شده و هر نوع و گونه ای از روغن موتورها را که می خواهد تهیه کند. 

صادرات روغن موتور درجه یک

صادرات روغن موتور درجه یکصادرات روغن موتور درجه یک، از سوی شرکت های سازنده مطرح و نام آشنا انجام می شود. این شرکت ها از مواد پایه اصل و مرغوب استفاده می کنند تا بتوانند روغن موتوری با کیفیت را تولید کرده و سپس آن را به صورت بسته بندی صادر کنند. 

بسته بندی ها نیز متفاوت می باشند؛ زیرا هر کدام شان دارای وزن های مشخصی هستند.صادرات روغن موتور و بسته بندی یکی از موارد بسیار مهم در امر صادرات روغن موتور می باشد و به این مسئله، شرکت صادر کننده به خوبی واقف است. 

در هر حال، روغن موتورهای درجه یک و مرغوب را شرکت های مختلفی هستند که به خارج از کشور صادرات روغن موتور می کنند. این کار، سود خوبی هم برای فروشنده و هم برای اقتصاد کشور دارد. 

شاخص‌های مهم در انتخاب روغن موتور مناسب

شاخص‌های مهم در انتخاب روغن موتور مناسبصادرات روغن موتور و برای انتخاب روغن موتور مناسب، باید چند مسئله را در نظر داشت. اول این که نوع و مدل ماشینی که می خواهید برایش روغن بخرید. دوم این که از چه برندی محصول را تهیه کنید و مسئله آخر، خرید را از کجا و چه فروشندگانی انجام دهید. 

همچنین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ها معتبر، روغن موتورهای برندهای معروف را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. توصیه می شود روغن موتورهایی را که همیشه مورد استفاده قرار می دهید، خریداری کنید. همچنین نوع با کیفیت محصول را بخرید که باعث می شود تا عمر ماشین تان طولانی تر شود و کمتر عوارض پیدا کند. 

عوارض تأخير در تعويض روغن موتور

عوارض تأخير در تعويض روغن موتوراگر روغن موتور سر موقع تعویض نشود، مشکلات زیادی ایجاد می کند. به نوعی می شود گفت که کاملاً موتور خودرو از کار می افتد و هزینه های گزافی را روی دست شما خواهد گذاشت. اما عوارض تأخیر در تعویض روغن موتور را می شود این گونه شرح دارد که در گام نخست، روغن موتور خاصیت اصلی خود را از دست می دهد و سفت می شود. 

این گونه دیگر روانکاری صورت نمی گیرد و به مرور زمان سبب شکستن ساچمه های درون موتور می شود. این عواقب خطرناکی را در پی دارد که می تواند به سیلندرها، پیستون ها و غیره قطعات، آسیب های جدی ای برساند و شما را ناچار سازد تا همه این ها را تعویض کنید. 

پس باید در زمان معین و تعیین شده اقدام به تعویض روغن موتور خود نمایید. 

مشاوره جهت خرید روغن موتور اصل

مشاوره جهت خرید روغن موتور اصلروغن موتورهای اصل را فروشگاه هایی عرضه می دارند که معتبر می باشند و در همین حال، محصولی را که به فروش می رساند، از هر نظری تضمین می کند. می شود چنین فروشندگانی را در شهرهای مختلف کشور به راحتی پیدا کرد.صادرات روغن موتور برای آنان در بازار و یا سایت های اینترنتی فعالیت گسترده ای دارند. 

اما بد نیست که چند نکته را هم در این زمینه بدانید که آن ها عبارت می باشند از: 

 • از خرید روغن موتورهایی که لکه های سیاه دارد و بو می دهند، خودداری کنید. 
 • هنگام خرید به آرم و نشان استاندارد و یا شرکت تولیدی توجه داشته باشید. 
 • از خرید روغن موتورهایی که ظرف شان کهنه است خود داری کنید. 
 • به نوع بسته بندی و درب های محصول به خوبی توجه داشته باشید. 
 قیمت روغن موتور در پاکستان

قیمت روغن موتور در پاکستان

صادرات روغن موتور به کشور پاکستان با دارا بودن جمعینی بیش از ۲۲۰،۰۰۰،۰۰۰ نفر یکی از همسایگان جنوب غربی ایران است . این کشور دارای انواع ماشین از کشورهای مختلف با برندهای متفاوتی است.
بازار فروش لوازم یدکی در این کشور بسیار پرسود است و همچنین قیمت روغن موتور در پاکستان به نسبت ایراد خیلی گران می باشد . بخشی از روغن موتور پاکستان از ایران تامین می شود.

صادرات روغن موتور از بهترین روغن موتور ایرانی با قیمت روغن موتور مناسب در این کشور بصورت عمده بفروش می رسد.
صادرات روغن موتور به ایالت کوئته پاکستان با جمعیتی بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ نفر هم مرز با سیستان و بلوچستان ایران است. و کوئیه قیمت روغن موتور خیلی ارزان است . صادرات روغن موتور و بیشتر صادرات روغن موتور به پاکستان از شهرهای سراوان و بازارچه های مرزی انجام می شود.

درجه روغن موتور پاکستان

درجه روغن موتور پاکستان

صادرات روغن موتور به دلیل وجود خودروهایی لوکس مثل انواع هیوندا و تی یو تا و برندهای متفاوت خودرو در این کشور درجه روغن موتور بسیار اهمیت دارد و بازرگان خرید روغن موتور در ابتدا درجه روغن موتور را مشخص می کند . بنابراین برای صادرات روغن موتور به پاکستان حتما می بایستی روغن به کیفیت و استاندارد روز اروپا به این کشور ارائه شود.
صادرات روغن موتور از عمده فروش روغن موتور ایران به ایالت کوئته پاکستان است و پر فروش ترین روغن ایران در ایران صادرات روغن موتور به پاکستان روغن بهران بندر ۵۰ است .

صادرات روغن موتور با بازرگانان پاکستان و بازرگانان افغانستان برای خرید این روغن موتور ایرانی می توانند محصول مورد نظر خود را می توانند بصورت مستقیم از پالایشگاه دریافت نمایند یا می توانند در شهر سروان نیز روغن موتور مورد نظر را دریافت نمایند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Bulk price of gasoline diesel engine oil 10w40 20w50

قیمت فله روغن موتور بنزینی دیزلی ۱۰w40 20w50

قیمت فله روغن موتور و بهترین روغن فله ارزان موتور بنزینی و موتور دیزلی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز