روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / پخش گریس نسوز اصلی ۱۸ کیلویی دوربالا

پخش گریس نسوز اصلی ۱۸ کیلویی دوربالا

پخش گریس نسوز اصلی سطل ۱۸ کیلویی دور بالا و گریس نسوز اصلی حرارت بالا با رنگ گریس نسوز آبی یا قرمز و گریس نسوز اصلی مخصوص بلبرینگ و کامیون.
مرکز فروش و پخش گریس نسوز اصلی بشکه سطل قوطی ۲ پوندی در بازار خرید و فروش انواع روانکار برای استفاده در محیط های مختلف نیاز به مشورت برای داشتن بهترین محصول را خواهد داشت با ما در اتباط باشید.

پخش گریس نسوز اصلی

پخش گریس نسوز اصلی

گریس محصولی می باشد که برای استفاده و روانکاری محل های مختلف مورد استفاده می باشد و انواع مختلفی از گریس های مختلف تولید و عرضه می شود که گریس کلسیم معمولی بیشترین کاربرد را در صنایع مختلف بعنوان روانکار و همچنین برای انواع کامیون و خودروهای سواری استفاده می شود. طبقه بندی گریس نسوز به دلیل ماهیت و نوع استفاده از این محصول کمی متفاوت است زیرا شرایط تولید این محصولات و مواد اولیه استفاده شده برای تولید انواع مختلفی از گریس های نسوز باعث می شود که کیفیت کاملا متفاوتی این محصولات داشته باشد که در نهایت بر اساس مواد افزودنی گریس نسوز شرایط دمایی مختلف و قابلیت استفاده وکاربرد در محیط های کاملا متفاوت را با اضافه شدن مواد مختلف خواهد داشت و همه موارد ذکر شده در برای انواع مختلفی از گریس های نسوز کاربرد دارد . که این گریس می تواند مخصوص بلبرینگ باشد یا گریس نسوز برای استفاده در کوره دما بالا تا ۸۰۰ درجه که در نهایت برای هر دمای و شرایط محیطی نوع خاصی از گریس نسوز وجود دارد.

فروش گریس نسوز دور بالا

فروش گریس نسوز دور بالا

مستحضر هستید قابلیت و مزیت گریس های نسوز در تحمل دمای بالا و حرارت برای انواع بلبرینگ ها می باشد که در نهایت بهترین امکان محافظت و شرایط حفاظت از تجهیزات را برای شما فراهم می نماید. رسیدن دمای کوره به بالای ۷۰۰ درجه برای بلبرینگ که تحت تاثیر تنش های فشاری و کشش خط تولید و انتقال قطعات برای رساندن به کوره رنگ می باشد می بایستی توانایی و قابلیت محافظت از بلبرینگ ها را در این دمای بالا داشته باشد. هر چند که الیاژ استفاده شده برای بلبرینگ برای تحمل دما و حرارت بالا طراحی و فرموله شده و انواع بلبرینگ های نیز بر همین اساس تولید می شود. ولی در حقیقت تنها عامل اصلی و مهم در امکان پیشگیری از گریپاژ بلبرینگ در حقیقت فقط نوع گریس نسوزی می باشد که بدین منظور استفاده می شود و البته قطعات شرایط دمایی و محیطی که برای استفاده از گریس استفاده می شود قطعا متفاوت است از این رو برای کارایی و عملکرد مناسب گریس در نهایت می بایستی بر اساس شرایط دمایی و محیطی محیط نسبت به انتخاب گریس مناسب اقدام شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 1 kg silicone grease, colorless white grease

قیمت گریس سیلیکونی ۱ کیلویی گریس بی رنگ سفید

قیمت گریس سیلیکونی گریس سفید شفاف بی رنگ با بسته بندی ۱ کیلویی یا گریس …

نیکان اویلز