روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / قیمت گریس پایه بنتون ۲۰۰ درجه بلبرینگ

قیمت گریس پایه بنتون ۲۰۰ درجه بلبرینگ

قیمت گریس پایه بنتون که گریس نسوز بنتون در محدوده دمایی منفی ۲۰ تا ۲۰۰ درجه معمولا با رنگ قهوه ای روشن برای گریس پایه بنتون برای چرخ و ریل کوره .

خرید گریس نسوز عمده و با با بسته بندی تعریف شده و استاندارد مستلزم دانش و اشنایی با انواع گریس نسوز مناسب برای استفاده در محیط های متفاوت می باشد.

قیمت گریس پایه بنتون

قیمت گریس پایه بنتون

گریس نسوز پایه بنتون همانطور که اشاره شد قابلیت های منحصر به فردی دارد که به همین دلیل از این گریس خاص برای موارد کاملا متفاوت و متعدد استفاده می شود که می توان بر اساس قابلیت و انالیز این نوع گریس نسوز بنتون در موقعیت های مختلف با امکان تحمل دمای ۲۰۰ درجه را نیز استفاده شود. محدوده دمای اثر گذار گریس نسوز بنتون حدود ۲۰۰ درجه می باشد و به همین دلیل و با توجه به مقاومت بالای این گریس در برابر آب و اکسیداسیون میتوان بعنوان گریس نسوز چرخ و ریل کوره ها بصورت مستمر استفاده نمود. که البته موقعیت های مصرف مختلفی برای بلبرینگ ها وجود دارد از این رو برای تحمل دما و روطوبت بصورت همزمان استفاده از گریس نسوز بتنون اثر کاملا مطلوبی برای حفظ تجهیزات ایجاد می نماید زیرا این گریس در مقابل با اب بسیار مقاوم است و بنابراین می توان در شرایطی که نیروهای فشاری و کششی روی این محصول اثر گذار هستند استفاده شود.

فروش گریس ۲۰۰ درچه بلبرینگ

فروش گریس 200 درچه بلبرینگ

دما و بلبریگ دو عنصری هستند که همیشه علی غم تاثیر منفی بر یکدیگر می بایستی بصورت مستمر در کنار یکدیگر برای تسهیل حرکت تجهیزات مختلف و با شرایط مختلف عملکرد مطلوب خود را کاملا حفظ نماید. دمای متفاوت بلبرینگ و البته محیط متفاوت این محصول باعث می شود که ساچمه های بلبرینگ تحت تاثیر این شرایط قرار بگیرد و برای استفاده بهتر نیز می بایستی شرایط حرکتی مناسبی را برای این محصول فراهم نماییم کما اینکه در نهایت بهترین و موثرترین روانکار برای انواع بلبریگ ها انواع مختلفی از گریس های نسوز می باشد که بهترین مزیت را برای استفاده و حرکت فراهم می نماید.
فروش گریس ۲۰۰ درجه و بسته بندی این محصول بسیار مورد توجه و حائز اهمیت می باشد و بر اساس استفاده و نوع استفاده از این محصول می بایستی بر اساس مقادیر مورد نیاز در بازار که به دلیل نوع استفاده و مقدار و همچنین قیمت بالاتر به نسبت انواع گریس کلسیم نیاز به بسته بندی کوچکتر به نسبت استفاده و مقایسه با گریس کلسیم باشد . زیرا عمده مصرف این گریس برای رولبرینگ و بلبرینگ با دمای بالا و البته مقادیر استفاده شده نیز به نسبت بلبرینگ تجهیزات خواهد بود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Iranian and foreign 190 degree fireproof grease distributors

نمایندگی پخش گریس نسوز ۱۹۰ درجه ایرانی خارجی

نمایندگی پخش گریس نسوز ایرانی و گریس نسوز خارجی با حداقل دمای ۱۹۰ درجه و …

نیکان اویلز