روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش تی بی ان بوستر افزودنی روغن tbn booster san

فروش تی بی ان بوستر افزودنی روغن tbn booster san

فروش تی بی ان بوستر سان tbn booster san دارای ذخیره قلیایی قوی و توانایی خنثی سازی اسید قوی برای روغن موتور می باشد.
افزدنی های روغن یکی از بهترین و موثر ترین راهکار برای افزایش کیفیت می باشد و در لینک  http://autocarservice.ir محصولات قابل مشاهده است.

فروش تی بی ان بوستر افزودنی روغن

فروش تی بی ان بوستر افزودنی روغن

تی بی ان بوستر و سایر افزودنی هایی که می بایستی به انواع روغن پایه اضافه شود تا بهترین عملکرد را برای حفظ قابلیت روغن های موتوری و روغن های صنعتی را داشته باشد از این انواع مواد افزودنی شامل انتی اکسیدان که در روغن های پایه و روغن های موتوری بمنظور جلوگیری از ایجاد واکنش اکسیداسیون و تغییر رنگ روغن انجام می شود نیز جزو مواردی هستش که می بایستی با حفظ و قابلیت و کیفیت روانکارها استفاده شود در مجموع همه افزدنی های روغن ها بر اساس استانداردهای تعریف شده تولید و عرضه می شود که تولید این محصولات در نهایت می بایستی مطابق با استانداردهای تعریف شده در کشور مبدا کاملا برابری نماید و همچنین عملکرد و بهبود زیادی را در نهایت داشته باشد.
پکیج ادتیو روغن ها و افزودنی های تولید شده امروز بر اساس دیتا شیت و موارد ارسال شده در نهایت قابل عرضه و تحویل می باشد و کیفیت نهایی محصول نیز حفظ شود و قابلیت لازم برای داشتن محصول نهایی را فراهم نماید.

قیمت tbn booster san 323

قیمت tbn booster san 323

مستحضر می باشید کاربرد و قابلیت استفاده از انواع محصولات مشابه نظیر انواع ادتیو و انواع پلیمر بعنون ماده اولیه وافزدنی های تعریف شده و استاندارد روغن ها مواردی هستند که کاملا تعریف شده بودن و می بایستی بمنظور استفاده از این محصولات بهترین مزیت را برای تولید محصول نهایی فراهم نماییم.
تفکر و تکنولوژی طی سالهای اخیر رشد بسیار زیادی داشته و انواع مختلفی از محصولات برای تولید روغن های مختلف تولید و عرضه شده است که همه این مواد مثل tbn booster san یا برندهای مطرح دیگر شرایطی را برای دسترسی به بهترین کیفیت و برای تولید محصولات مختلف فراهم نموده و در نهایت اهمیت دسترسی به تامین با قیمت مناسب و کیفیت بالا در خرید تی بی ان بوستر سان با مشخصات فنی محصول اصلی می باشد.
قابلیت های tbn booster san صرفا با  خنثی سازی اسید شامل محدود نمی شود واین مزیت و قابلیت را دارد همچنین با داشتن مواد موثر باعث کم شدن سرعت پیر شدن روغن یا از دست دادن کیفیت روغن بر اساس گازهای احتراق و ترکیبات اسیدی شده و در نهایت افزایش حفاظت و کیفیت قطعات و متعلقات موتور های بنزینی و دیزلی را در بدترین شرایط دمایی حفظ نماید.

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز