روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / تامین افزودنی روغن ۱ بشکه انبار شورآباد

تامین افزودنی روغن ۱ بشکه انبار شورآباد

تامین افزودنی روغن موتور ، روغن هیدرولیک ، روغن دنده با حداقل سفارش ۱ بشکه از انبار شورآباد افزودنی ادتیو ، افزودنی ppd افزودنی zddp.

امکان مشاهده محصولات مختلف در لینک http://autocarservice.ir که قابل تامین از انبار می باشد در دسترس شما می باشد.

تامین افزودنی روغن

تامین افزودنی روغن

افزودنی های زیادی برای تولید انواع روغن ها مورد استفاده قرار می گیرد که شامل انواع مختلف از ادتیو بنزینی و ادیتو دیزلی می باشد که بسته به نوع روغنی که می بایستی استفاده شود این مقدار کاملا متفاوت می باشد زیرا در دیتا شیت هر روغنی مقدار تعریف شده و مجاز استفاده از افزودنی روغن درج شده می باشد و تولید کنندگان انواع محصولات روغنی بر اساس این پارامترها اقدام به خرید این محصول می نمایند.
بهترین امکان تامین برای خرید هر گونه افزودنی بر اساس اخرین کیفیت ها و استاندارد های مرتبط با این محصولات با تولید کننده و کمپانی تولید این محصول مرتبط می باشد از این روغن خرید هر گونه افزودنی روغن که البته نوع روغن شاید خیلی در این مورد تعیین کننده نباشد تولید کننده افزودنی است که این تولید کننده معمولا وارداتی مباشد زیرا اکثر مواد افزودنی بصورت واردات انجام می شود و این واردات با بسته بندی های تعریف شده بصورت بشکه یا بصورت پالت با کانتین انجام و به ایران واردات انجام می شود.
سهولت امکان دسترسی به انبارهای شورآباد شرایط را برای خریداران این محصولات کاملا فراهم نموده تا بتوان بهترین کیفیت افزودنی روغن از تامین افزودنی روغن بصورت مستمر و با کیفیت بالا و در بسته بندی استاندار تحویل نمایند.

تامین ادتیو پلیمر بشکه انبار شورآباد

تامین ادتیو پلیمر بشکه انبار شورآباد

تامین افزودنی های مورد نیاز بصورت کلی توسط شرکت های مختلف با برندهای متعددی انجام می شود که این برندهای به لحاظ عملکردی و کیفیت شاید تفاوت عمده ای با هم نداشته باشند ولی در عین حال بر اساس تجارب شرکت ها تولیدی روغن می توان گفت که سطح کیفیت در افزودنی روغن تعیین کننده می باشد به نحوی که بخشی از کیفیت روغن های تولید شده تحت تاثیر این افزودنی و مواد اولیه است که استفاده می شود.
انواع ادتیو و انواع پلیمر و ضد یخ و ضد کف یا آنتی فوم جزو مواردی هستند که در حقیقت تکمیل کننده محصولات مورد نیاز برای تولید هر گونه روانکار می باشد از این رو در دسترس بودن این محصول برای تحویل در کمترین زمان ممکن بخش از فرایند کوتاه کردن زنجیره تامین مواد می باشد که جزو دغدغه های هر تولید کننده این محصولات می باشد.
انواع مواد اولیه شامل طیف گسترده ای از محصولات می شود که در نهایت با ترکیب در شرایط استاندارد محصول نهایی انواع روغن های موتوری و هیدرولیک می باشد که در صنعت خودرو و یا کارخانه های تولید این محصولات استفاده می شود.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز