روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / پخش مواد افزودنی روغن ادتیو دیزلی بنزینی درجه ۱

پخش مواد افزودنی روغن ادتیو دیزلی بنزینی درجه ۱

پخش مواد افزودنی روغن شامل انواع ادتیو بنزینی و ادتیو دیزلی و همچنین ادتیو ppd و ادتیو آنتی فوم درجه ۱ از انبار شورآباد .
برای مشاهده محصولات و مشاهده و انتخاب بهترین بهترین برند افزودنی و قیمت از لینک می توانید http://autocarservice.ir استفاده کنید.

پخش مواد افزودنی روغن

پخش مواد افزودنی روغن

تامین انواع مواد افزودنی مورد نیاز برای استفاده در صنایع روانکاری توسط شرکت هایی انجام می شود که طی سالهای گذشته انواع مختلفی از ادتیو های روغن های بنزینی ودیزلی و همچنین ادتیو های روغن های هیدرولیک و غیره را بصورت عمده و با کانتین به کشور واردات انجام می دهند.
محصولات تولید شده از انواع روغن و روانکار دارای استاندارد های تعریف شده می باشد و برای هرنوع روغن می بایستی ضمن استفاده از انواع روغن پایه ویرجین و ریسایکل که به لحاظ وزنی حدود ۹۰% حجم روغن ها را شامل می شود می بایستی از پخش مواد افزودنی روغن نسبت به خرید ادتیو و پلیمر مرتبط با این روغن ها خریداری و طی مراحل انجام کار به روغن ها اضافه شود.
مواد افزودنی روغن بصورت مستمر واردات انجام می شود و با توجه به بسته بندی استاندارد این محصول که برای ادتیو بصورت بشکه های ۲۰۸ لیتری می باشد و برای پلیمر نیز در بیل های ۲۵ کیلویی در پالت های حدود ۱ تنی یا کمتر بسته بندی انجام می شود.

پخش افزودنی ادتیو دیزلی بنزینی

پخش افزودنی ادتیو دیزلی بنزینی 

خریداران عمده افزودنی ادتیو دیزلی و بنزینی روغن از شهرهای مختلف ایران برای تامین نیاز خود می بایستی انواع مختلفی از این محصول را بصورت مستمر خریداری نماید زیرا میزان و مقدار استفاده از انواع افزودنی های روغن بر اساس نوع روغن تولید شده کاملا متفاوت است و این مقدار برای پلیمر های تولید شده بصورت تناژ و پالتی از روغن j0010 – افزودنی پلیمر ۰۵۹ و افزودنی پلیمر ۰۵۸ یا انواع افزودنی پلیمر کپ ۵۳۰ و کپ ۲۷۰ که برای افزایش ویسکوز روغن می بایستی بصورت مستمر استفاده شود.
مقدار و میزان استفاده از افزودنی بر اساس نوع روغن تولید شده کاملا متفاوت است زیرا هر کمپانی تولید کننده مواد اولیه روغن بر اساس دیتا شیت های تعریف شده اقدام به فروش و عرضه محصولات خود می نماید و در این دیتا شیت ها نیز میزان استفاده از این محصول نیز قید شده که در نهایت بهترین تاثیر را در کیفیت دارد و می تواند هزینه تولید را در سطحی مشخص و منطقی حفظ نماید.
مهمترین کمپانی هایی که در تامین مواد اولیه و تولید انواع روغن بنزینی و دیزلی فعال هستند را میتوان گفت که شامل شرکت هایی آسیایی ، اروپایی و امریکایی هستند.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز