روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / وایت اویل ( waith oil) / قیمت پارافین مایع ۲۰۰ روغن بهداشتی صنعتی خوراکی سفید شفاف

قیمت پارافین مایع ۲۰۰ روغن بهداشتی صنعتی خوراکی سفید شفاف

قیمت پارافین مایع فلش ۲۰۰ و کمتر و پارافین روغن بهداشتی و پارافین خوراکی که مزیت این پارافین سفید و شفاف بودن و تقاضای بیشتری برای خرید دارد.
فروش انواع پارفین را برای تولید انواع محصولات و استفاده به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات ارایشی و بهداشتی می توانید بصورت مستمر و با کیفیت یکسان از ما دریافت نمایید.

قیمت پارافین مایع

قیمت پارافین مایع

قیمت انواع پارافین و مایع و بطور خاص پارفین مایع خوراکی به قیمت ماده اولیه تولید این محصول دارد زیرا ایزوریسایکل استفاده می باشد که از پالایشگاههای کشور تامین و عرضه می شود. انواع این پارافین ها به دلیل مزیت های خاصی که دارد جایگزینی برای این محصول بصورت مشخص وجود ندارد بنابراین می بایستی بر اساس مزیت و قابلیتی انتظار دارید که در محصول نهایی تولید شده وجود داشته باشد می بایستی نوع مشخصی از پارافین را نیز بدین منظور استفاده کنیم و همه موارد مذکور در نهایت امر بر اساس فرمول محصول نهایی می بایستی از پارافین مایع با فلش های مختلف استفاده شود که البته فرموله نمودن این محصول بر اساس محصول نهایی قابل انجام می باشد.

فروش پارافین بهداشتی صنعتی خوراکی

فروش پارافین بهداشتی صنعتی خوراکی

قیمت پارافین مایع در موارد بهداشتی و ارایشی مصرف گسترده دارد و بصورت مشخص در تولید کرم های مرطوب کننده و وازلین و انواع لوسیون که مرطوب کننده می باشد استفاده دارد همچنین برای مصرف روغن هایی که برای خشکی پوست استفاده می شود و همچنین روغن مرطوب کننده استفاده می شود لازم به ذکر است حتی روغن های مرطوب کننده نیز به نوعی از روغن های وایت یا روغن پارافین وایت استفاده می شود.

قیمت پارافین سفید شفاف

قیمت پارافین سفید شفاف

قیمت پارافین و مزیت و قابلیت انواع این محصول است که باعث جذاب بودن استفاده مستمر از انواع پارافین های مایع و پارافین خوراکی شده است بر این اساس از مهم ترین مزیت پارافین سفید به شفاف بودن رنگ پارافین است و شفاف و سفید بودن پارافین باعث شده است که این محصول به روغن سفید مشابه روغن نساجی باشد و روغن وایت اویل نیز مشخصا به روغن های بی رنگی گفته می شود که عموما همان روغن پارافین مایع می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

White Oil Special Sale Flash 160 Eshtehard

وایت اویل فروش ویژه فلش 160 اشتهارد | قیمت روغن وایت اویل

وایت اویل فروش ویژه در همه فلش 160 و همه انواع فلش های تولیدی روغن وایت اویل در کارخانه تولید روغن وایت اویل اشتهارد و اصفهان بدون واسطه تامین و ارسال می گردد. تولید کننده وایت اویل بمنظور فروش روغن وایت اویل درتهران با ایجاد مکانیزم فروش ویژه وایت اویل در شهر بزرگ تهران و اصفهان تامین بدون واسطه انجام می دهد.

نیکان اویلز