روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روغن / خرید پلیمر روغن موتور کپ ۲۰۶۰ دوترال ۰۵۹

خرید پلیمر روغن موتور کپ ۲۰۶۰ دوترال ۰۵۹

خرید پلیمر روغن موتور شامل پلیمرهای کپ در گرید های کپ ۲۰۶۰ کپ ۲۷۰ کپ ۵۳۰ کپ ۵۲۰ پلمر دوترال ۰۵۹ -۰۵۸-۰۴۳ پلیمر j0010 – j0030

خرید و قیمت انواع پلیمر بصورت پالتی تحویل انبار شوراباد تهران تهران بصورت مستمر قابل تحویل می باشد و این محصول از تولیدی بازرگانی نیکان اویلز قابل تحویل می باشد.

خرید پلیمر روغن موتور

خرید پلیمر روغن موتور

خرید پلیمر روغن موتور و یا پلیمر برای تولید انواع روغن های صنعتی بر اساس انالیز تولید این روغن های که ویسکوزیته در این انالیز ها در شرایط دمای ۱۰۰ درجه و یا برای دمای ۴۰ درجه تعریف شده می بایستی به عدد تعریف شده ویسکوزیته روغن تولید شده رسانده شود تا قابلیت و مجوز مصرف این محصول وجود داشته باشد.
معمولا انواع روغن های صنعتی و موتوری از روغن پایه تولید می شود و هر نوع روغن پایه که حاصل از تصفیه به روش تقطیری یا اسیدی باشد و یا اینکه روغن پایه ویرجین بمنظور تولید استفاده شده دارای انالیز و ویسکوزیته تعریف شده در ساختار خود می باشد که برای تولید محصول استاندارد می بایستی به انالیز و ویسکوزیته تعریف شده رسیده باشد.

قیمت پلیمر کپ روغن

قیمت پلیمر کپ روغن

قیمت انواع پلیمر برای تولید محصولات مختلف و حتی برای افزایش ویسکوز روغن های صنعتی و روغن های موتوری بسیار پر کاربرد می باشد بر این اساس پلیمر روغن صنعتی کپ در گرید های کپ ۲۰۶۰ با پالت ۹۰۰ کیلویی  یا پلیمر کپ ۵۳۰ با پالت ۷۵۰ کیلویی کپ ۵۲۰ با پالت ۷۵۰ کیلویی و  کپ ۲۷۰ با پالت ۹۰۰ کیلویی با قابلیت ها منحصر به فرد برای تولید انواع روغن های مختلف قابل استفاده می باشد.

قیمت پلیمر دوترال روغن

قیمت پلیمر دوترال روغن

قیمت انواع پلیمر دوترال نیز برای تولید روغن های صنعتی و روغن های موتوری نیز استفاده می شود بر این اساس این نوع پلیمر برای تولید روغن ها با ترکیب های متفاوت و نوع مواد اولیه استفاده شده مثل قابلیت ضدیخ پذیری پلیمر کاملا مرتبط می باشد بنابراین برای داشتن ایجاد بهترین شرایط می بایستی در مورد جزئیات کامل و نوع مواد اگاهی کامل داشته باشیم و بسته بندی پلیمر دوترال ۰۵۹ در پالت ۷۵۰ کیلویی و پلیمر ۰۵۸ در پالت ۶۲۵ کیلویی و پلیمر ۰۴۳ در پالت ۵۰۰ کیلویی بسته بندی شده است.

 خرید پلیمر روغن موتور j0010 روغن

 خرید پلیمر روغن موتور j0010 روغن

خرید و فروش عمده پلیمر های روغن بصورت کلی برای انواع مختلفی از روغن ها برای  افزایش ویسکوزیته روغن استفاده می شود بر این اساس پلیمر های j0010 , j0030،j0050 در پالت ۱۰۵۰ کیلویی بسته بندی شده است.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil
نیکان اویلز