روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / قیمت گریس نسوز کوره ۷۰۰ درجه

قیمت گریس نسوز کوره ۷۰۰ درجه

قیمت گریس نسوز برای استفاده برای حرارت بالا و قیمت گریس نسوز کوره ۷۰۰ درجه دمای کمتر یا بیشتر مدل های مختلفی قابل تحویل است برای مشاوره رایگان خرید گریس نسوز تماس بگیرید.
مرکز فروش گریس نسوز صنعتی دما بالا و دور بالا ۷۰۰ درجه  و گریس معمولی و برقرار ارتباط برای گرفتن مشاوره خرید انواع گریس داخل و فروش صادراتی ارتباط بگیرید.

قیمت گریس نسوز

قیمت گریس نسوز

قیمت گریس نسوز برای انواع گریس نسوز سیلیکونی و همچنین گریس نسوز آلومینیوم کمپلکس و گریس نسوز گرافیتی و گریس نسوز مسی و گریس نسوز لیتیومی پلی آلفا اولفین و گریس لیتیومی و گریس نسوز پلی اوره و گریس نسوز بنتون به دلیل ماده اولیه گریس نسوز استفاده شده در گریس های ذکر شده و کیفیت مختلفی که دارد قطعا قیمت های متفاوتی نیز می باید داشته باشد زیرا مواد اولیه هر کدام از انواع گریس معمولی و گریس نسوز در نهایت برای تولید مختلفی قابل استفاده می باشد و برخی از این مواد اولیه وارداتی می باشد بنابراین لازم است که متناسب به کیفیت این گریس های نسوز هزینه و قیمت متفاوتی را پرداخت شود.
بسیار مهم است مطلع باشیم که انواع گریس های نسوز برای محیط های مختلفی فرموله می شود و این فرمول بر اساس  افزودنی های ضروری مورد نیاز و استفاده برای این محصولات در نهایت باعث تولید محصول منحصر به فرد برای رسیدن به کیفیت مشخص و استفاده از این محصولات است و حتی می توان گفت ممکن گریس گرافیتی که برای کوره استفاده می شود نیز برای دماهای مختلفی تولید و  قابل استفاده باشد.

تولید گریس ۷۰۰ درجه

تولید گریس ۷۰۰ درجه

دماهای مختلفی برای گریس تعریف شده و برای همین منظور نیز می بایستی فرمول و فرایند خاصی نیز برای تولید گریس نسوز در کارخانه تولید انواع گریس و برای این محصول تعریف شود که بدین منظور قطعا پیش نیازهایی نیز برای انجام این کار وجود دارد که بر اساس این موارد و فرمول تعریف شده در نهایت محصول تولید شده قابل تحویل و قابل تولید بر اساس شرایط تعریف شده برای مصرف این محصول است.
دمای گریس نسوز تنها یک شاخص و پارامتر اندازه گیری برای تعریف و دسته بندی انواع گریس های نسوز است که البته بر اساس همین مشخصات معمولا در بازار خرید و مصرف این محصول شناسایی و تقسیم بندی برای انواع گریس تعریف شده است.
و ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد زیرا گریس با ماده اولیه یا با صابون تولید شده برای این محصول مشخص و نام گذاری می شود که مثلا برای گریس لیتیومی به دلیل نوع ماده اولیه لیتیوم است گریس لیتیومی می باشد و اگر به نوعی ماده اولیه گریس نسوز سیلیکون باشد سیلیکونی نامیده می شود.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 1 kg silicone grease, colorless white grease

قیمت گریس سیلیکونی ۱ کیلویی گریس بی رنگ سفید

قیمت گریس سیلیکونی گریس سفید شفاف بی رنگ با بسته بندی ۱ کیلویی یا گریس …

نیکان اویلز