روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / فروش روغن ترمز زرد ۲۵۰ میلی لیتر تهران

فروش روغن ترمز زرد ۲۵۰ میلی لیتر تهران

فروش روغن ترمز زرد با بسته بندی قوطی پلاستیک ۲۵۰ میلی لیتر با امکان ارسال از تهران و همچنین خرید روغن ترمز بشکه ۲۳۰ کیلویی برای بسته بندی روغن ترمز صورت فله روغن ترمز زرد dot3.
بهترین مزیت و شرایط برای خرید و تامین انواع مواد اولیه روغن ترمز و افزونی روغن استفاده از لینک  http://autocarservice.ir  می باشد.

فروش روغن ترمز

فروش روغن ترمز

مستحضر می باشید روغن ترمز یا مایع ترمز محصولی می باشد که از نظر ایمنی در خودرو سازی گریدS محسوب می شود و همه ایرادهای مرتبط با روغن ترمز جزو ایرادها ایمنی و خیلی مهم است به نحوی که خودرو ساز در صورت شناسایی ایرادی مشابه با سیستم ترمز کل خودروهای فروخته شده را بدین منظور با هزینه شرکت کل خودروهای فروخته شده را فراخوان می نماید.
روغن ترمز نیز به دلیل حساسیت بسیار بالا و تضمین کننده ایمنی سرنشینان در صورت کوچکترین ایراد ایمنی شرایط را برای هر خودرو و هر سرنشینی با ریسک ایمنی بسیار بالا مواجه می نماید بنابراین نکته حائز اهمیت در تولید هر روغن ترمز یا مایع ترمزی استاندارد بودن این محصول است که در نهایت امر این مجوز و استاندارد ایمنی این محصول توسط اداره استاندارد کنترل می شود تا در نهایت بتوانیم بهترین کیفیت در ساخت مایع ترمز توسط هر تولید کننده ای مورد نظر باشد.

قیمت مایع ترمز فله ۲۳۰ کیلویی

قیمت مایع ترمز فله ۲۳۰ کیلویی

طی سالهای اخیر تولید کنندگان زیادی اقدام به تولید انواع مختلفی از روغن ترمز مختلف در بازار فروش این محصول نموده اند که در این میان برندهای مطرحی که از گذشته در بازار وجود داشته به دلیل پیشینه مصرف این محصولات خریداران ترجیح به استفاده از این برندها را دارند که شاید شاخص ترین این برند ها در خرید روغن ترمز بتوان روغن ترمز فومن شیمی زرد و روغن ترمز فومن شیمی آبی را نام برد.
نکته مهم در فروش انواع روغن ترمز به الزام به استاندارد بودن این محصول است ک در نهایت می بایستی هر شرکت یا کارخانه تولیدی روغن ترمز بر اساس با اخذ مجوز تولید تایید نمونه از اداره استاندارد اقدام به تولید و فروش این محصولات نماید.
بهترین مزیت برای کسانی که نمایندگی قیمت روغن ترمز را در اختیار دارند خرید مایع ترمز با برند انحصاری در شهرهای مختلف می باشد که در این میان می توان به روغن ترمز نیکان اشاره نمود که با داشتن استاندارد های لازم محصولی با کیفیت والبته با قیمت مناسب برای فروش در شهرهای مختلف است و می توان برای خرید این محصولات روغن ترمز های مشابه از برندهای مختلف نیز بدین منظور استفاده نمایید .
شرایط ویژه در فروش انواع روغن ترمز باعث شده که ما اقدام به فروش فله این محصول با بسته بندی بشکه ۲۳۰ کیلویی داشته باشیم و این محصول نیز قابل ارسال می باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Tehran brake oil distribution center 35 pieces

مرکز پخش روغن ترمز تهران ۳۵ عددی

مرکز پخش روغن ترمز شامل انواع روغن ترمز آبی و انواع روغن ترمز زرد با …

نیکان اویلز