روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت مواد اولیه گریس نسوز آزلائیک هیدروکسی ۱۲ لیتیوم هیدروکساید

قیمت مواد اولیه گریس نسوز آزلائیک هیدروکسی ۱۲ لیتیوم هیدروکساید

قیمت مواد اولیه گریس نسوز شامل آزلائیک اسید و هیدروکسی ۱۲ (HSA 12) و لیتیوم هیدروکساید و روغن کرچک هیدروژنه HCO قابل تحوی می باشد.
بمنظور اشنایی با انواع گریس لینک  http://AUTOCARSERVICE.IR در دسترس شما می باشد برای مشاهده نوع گریس و سفارش مواد اولیه و یا خرید گریس نسوز از لینک استفاده کنید.

قیمت مواد اولیه گریس نسوز

قیمت مواد اولیه گریس نسوز

قیمت مواد اولیه انواع گریس و گریس های نسوز بصورت کلی برای مصرف از کمپانی های مختلف و تقریبا وارداتی می باشد که بر اساس نوع گریس تولید شده که می تواند انواع مختلفی از گریس با سطح کیفی متفاوت باشد را شامل شود مثلا گریس لیتیوم یا گریس سیلیکونی و یا حتی گریس های کلسیم ارزان قیمت که در بازار مصرف روانکار بصورت کلی با مصرف زیاد تولید و عرضه می شود و خریداران و مصرف کنندگان خاص خود را نیز دارد.
فرایند تامین و خرید مواد اولیه برای هر محصولی تولید کمی چالشی بوده و بصورت کلی دغدغه خریدار و تولید کننده انواع این محصولات می باشد که در نهایت امر موضوع مهمی برای خریداران مواد اولیه تولید گریس محسوب می شود زیرا استفاده از مواد اولیه برای تولید این محصولات همیشه با محدودیتی هایی به همراه دارد که مهمترین و اصلی ترین این موضوع به چالش عدم تطابق آنالیز با محصول اصلی بر می گردد که در این صورت نیز محصول برگشت و جایگزین ارسال می شود.

فروش مواد گریس لیتیوم

فروش مواد گریس لیتیوم

انواع مختلفی از مواد افزودنی بمنظور تولید محصولات متفاوت استفاده می شود این محصولات و مواد اولیه بسته به نوع محصول تولیدی و شرایط و کارکرد این محصولاتاز انالیز مختلفی برخوردار است و همین انالیز مبنایی برای خرید و فروش و البته بررسی میزان و عملکرد محصول نهایی دارد بنابراین صرف تامین ماده اولیه مزیت رقابتی برای تولید این محصولات به حساب نمی اید.
می بایست در قیمت مواد اولیه گریس نسوز یا حتی خرید روغن پایه SN500 که برای تولید گریس به لحاظ حجمی درصد زیادی را برای مصرف می بایستی استفاد شود تا بهترین کارایی و عملکرد موثر لازم را داشته باشد . حدود ۹۰% حجمی و وزنی ماده اولیه تولید گریس ماده اولیه روغن پایه است و سایر محصولات نیز با نسبت کمتر بر اساس نوع گریس نسوز و درجه حرارتی که می بایستی تحمل کند از ۲۲۰ درجه سانیگراد تا ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد را شامل می شود مواد افزودنی با کیفیت های متفاوت و با انالیز متفاوت بدین منظور استفاده می شود.
قابلیت های گریس نسوز و نیاز روز افزودن بازار مصرف این محصول شرایطی را فراهم نموده است که بر اساس این می بایستی با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید انواع گریس بهترین محصول با بالاترین کیفیت برای فروش در اختیار خریداران این محصولات قرار بگیرد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 1 kg silicone grease, colorless white grease

قیمت گریس سیلیکونی ۱ کیلویی گریس بی رنگ سفید

قیمت گریس سیلیکونی گریس سفید شفاف بی رنگ با بسته بندی ۱ کیلویی یا گریس …

نیکان اویلز